pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,221-4,230 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mnt könyvtár megnyitása lassú #1979734
    pomm
    Felhasználó

      Kisbetu, erre még uhu 1.0 alatt jöttem rá. Azért, mert ha van ha nincs floppy-d, állandóan be akarja mountolni. Nos, ha van akkor is elmolyol vele, de ha nincs, akkor aztán keresi gazdagon! 😀

      Hozzászólás: mnt könyvtár megnyitása lassú #1979731
      pomm
      Felhasználó

        Próbáld a BIOS-ban kikapcsolni a floppy-d!

        Hozzászólás: DVD-írás #1977438
        pomm
        Felhasználó

          Mi a /dev/scd0 ?

          Az az scsi-d

          Hozzászólás: DVD-írás #1977436
          pomm
          Felhasználó

            Mivel müxik a cd írás? A cdíróval vagy a dvd-vel? Amúgy most passzolom, hogy az uhu minek is kezeli a dvd íróm ( 1.1 már fent sincs ), de nem lehet az scsi-vel a gond?

            Hozzászólás: Segítõkész linux júzerek! #1979139
            pomm
            Felhasználó

              Azért – csencben és bántás nélkül mondom – beleolvashattál volna a topicba, mielõtt bedobsz egy kérdést.. Nem igazán ez volt ennek a témája…nah mindegy…

              Hozzászólás: dc gui probléma #1979427
              pomm
              Felhasználó

                Van egy kis gondom a dc gui beállításával. A shre könyvtárat egy másik HDD-rõl állítom be, és nem lát semmit a csatlakozásnál, 0 B a megosztás ott.

                Mi lehet a gond?

                Köszi
                [align=right][snapback]91707[/snapback][/align]

                frissítsd..

                Hozzászólás: Mplayer-felirat gondok #1979425
                pomm
                Felhasználó

                  Szevasztok!
                  Elöször is bocsánat, hogy ide írom, tudom, van külön fórum az mplayernek is, csak vmi gond van a bejelentkezésemmel, úgyhogy muszáj ide írnom.

                  Na, a lényeg:
                  Elõfordult már mással is, hogy az mplayer gondolt egyet és a feliratban az ékezetes betûket hieroglifákkal helyettesítette. Az egyik lejátszásnál jó volt, a következõnél már nem. 2 gépemen is eljátszotta…
                  Amíg az mplayer 0.92-t használtam, addig smi gond nem volt, csak mivel át kellett állnom az 1.0-ra az mencoder miatt, sajnos elõjöttek ezek a gondok.
                  Mindkét gépen uhu van.

                  Hozzászólás: Segítõkész linux júzerek! #1979133
                  pomm
                  Felhasználó

                    Na akkor még 1x  😀
                    Bp, PestSzent(vagyok)Erzsébet  😀
                    Vezetékes postaláda : sz–[email protected]  >> kérek minden érdeklõdõt ,hogy a tárgyban a linux legyen benne ,mert naponta 15-20 viagra reklámot törlök észnélkül ,nehogy lényeges levelet is töröljek.  😀
                    [align=right][snapback]91770[/snapback][/align]

                    Na akkor mégegyszer, cak cd-t tudsz írni vagy dvd-t is? A tárgy, mint linux már kint van a lapon, mert én is vagdosom ki a leveleket 🙂

                    Hozzászólás: DVD-írás #1977434
                    pomm
                    Felhasználó

                      Bocsi az elõbbiért, nem frissítettem :blush:
                      Szal, próbáld root-ként!

                      Hozzászólás: DVD-írás #1977433
                      pomm
                      Felhasználó

                        Sikerült valakinek beizzitani linux alatt plextor PX-712A-t ?
                        Nem világos most az sem ,hogy a dev alatt hogyan jelzi a cd-ket.
                        A sec. master > plextor px712a dvd író
                          sec  slave  > samsung cd-iró / dvd olvasó
                        [align=right][snapback]91455[/snapback][/align]

                        Hali, az /mnt alatt nem jelenik meg?
                        Esetleg próbáld meg a következõt:
                        mount /dev/hdc /mnt/dvdiro

                        vagy

                        mount /dev/dvdrw /mnt/dvdiro ( az a kérdés van-e a /dev alatt dvdrw-éd vagy dvd-d, mert elõferdül, hogy a cd;dvd;dvdrw linkje ua.-ra az eszközre mutat, akkor át kell linkelni – nálam ez már volt gond )

                        Ezeket nézd meg, aztán írd le mi történt…

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,221-4,230 / 5,573