Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kisbetu, erre még uhu 1.0 alatt jöttem rá. Azért, mert ha van ha nincs floppy-d, állandóan be akarja mountolni. Nos, ha van akkor is elmolyol vele, de ha nincs, akkor aztán keresi gazdagon! 😀
Próbáld a BIOS-ban kikapcsolni a floppy-d!
Mi a /dev/scd0 ?
Az az scsi-d
Mivel müxik a cd írás? A cdíróval vagy a dvd-vel? Amúgy most passzolom, hogy az uhu minek is kezeli a dvd íróm ( 1.1 már fent sincs ), de nem lehet az scsi-vel a gond?
Azért – csencben és bántás nélkül mondom – beleolvashattál volna a topicba, mielõtt bedobsz egy kérdést.. Nem igazán ez volt ennek a témája…nah mindegy…
Van egy kis gondom a dc gui beállításával. A shre könyvtárat egy másik HDD-rõl állítom be, és nem lát semmit a csatlakozásnál, 0 B a megosztás ott.
Mi lehet a gond?
Köszi
[align=right][snapback]91707[/snapback][/align]frissítsd..
Szevasztok!
Elöször is bocsánat, hogy ide írom, tudom, van külön fórum az mplayernek is, csak vmi gond van a bejelentkezésemmel, úgyhogy muszáj ide írnom.Na, a lényeg:
Elõfordult már mással is, hogy az mplayer gondolt egyet és a feliratban az ékezetes betûket hieroglifákkal helyettesítette. Az egyik lejátszásnál jó volt, a következõnél már nem. 2 gépemen is eljátszotta…
Amíg az mplayer 0.92-t használtam, addig smi gond nem volt, csak mivel át kellett állnom az 1.0-ra az mencoder miatt, sajnos elõjöttek ezek a gondok.
Mindkét gépen uhu van.Na akkor még 1x 😀
Bp, PestSzent(vagyok)Erzsébet 😀
Vezetékes postaláda : sz–[email protected] >> kérek minden érdeklõdõt ,hogy a tárgyban a linux legyen benne ,mert naponta 15-20 viagra reklámot törlök észnélkül ,nehogy lényeges levelet is töröljek. 😀
[align=right][snapback]91770[/snapback][/align]Na akkor mégegyszer, cak cd-t tudsz írni vagy dvd-t is? A tárgy, mint linux már kint van a lapon, mert én is vagdosom ki a leveleket 🙂
Bocsi az elõbbiért, nem frissítettem :blush:
Szal, próbáld root-ként!Sikerült valakinek beizzitani linux alatt plextor PX-712A-t ?
Nem világos most az sem ,hogy a dev alatt hogyan jelzi a cd-ket.
A sec. master > plextor px712a dvd író
sec slave > samsung cd-iró / dvd olvasó
[align=right][snapback]91455[/snapback][/align]Hali, az /mnt alatt nem jelenik meg?
Esetleg próbáld meg a következõt:
mount /dev/hdc /mnt/dvdirovagy
mount /dev/dvdrw /mnt/dvdiro ( az a kérdés van-e a /dev alatt dvdrw-éd vagy dvd-d, mert elõferdül, hogy a cd;dvd;dvdrw linkje ua.-ra az eszközre mutat, akkor át kell linkelni – nálam ez már volt gond )
Ezeket nézd meg, aztán írd le mi történt…
-
SzerzőBejegyzés