Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nálam ment rendben
Suse 9.1 alapgrub…
[align=right][snapback]90329[/snapback][/align]és az melyik?
:rolleyes:
Mert meg lehet próbálni egy 0.95-öst, max eltûnik az a szép süsüs kép az elejérõl…hehe, de mentse elõtte a /boo/grub könyvtárat vhova, aztán copy vissza a menu.lst-ét. Ezzel nem veszít semmi!!!Hogy mit írna ki azt nem tudom, mert nincs winem. Esetleg marad a win reinstallja ( elötte grubot felteszi floppy/cd-re, menti az ntfs-rõl az adatokat ) vagy ha jól tudom, az xp installnál van vmi lehetõség ( talán F2? ) ahol lehet vmit ügyeskedni. Esetleg tudod, hogy hányas grub? Talán vmi újabb segítene?
Amúgy passz, suset se nagyon használok…Most tényleg kéne egy menu.lst, mert vmi feltünt, de lehet, hogy csak õ írta el…
off/
Kisbetu, komolyan mondom, ha unatkozom, keresem a hozzászólásaid. 😆a zixpé törölte az mbr-t, újra kell raknod a grubot!
itt van, hogyan:
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=10203&hl=
ok, köszi nektek! Sany, az srv-én miért nem megy az admin-nál a beállítások ( téma, megjelenés, nyelv, stb… )? Vagy csak nálam nem müxik? Elcsesztem volna a jogokat? :rolleyes:
Köszi, tényleg sirály, leszámítva egy aprócska bibit, hogy nem része az e107-nek ( letöltöttem, teszteltem, tetszik ) csak, épp az a gondom, hogy az uw-én nem írható a fájlrendszer. ( már a 3. napja ) Ezért gondoltam, keresek vmi normális tárhelyet és átköltözöm, ekkor szerettem volna menteni. De ha nem írható, akkor sajna nem tudom feltölteni… :rolleyes:
Azért köszi, ha tudom, ezt használni fogom…Köszi, prószálom 🙂
jó neked! nekem be van partícionálva a vinyóm, és a gentoot természetesen nem dobom ki ilyenért, a debiant meg nagyon sajnálnám… 🙂
Minden más partícióm tele van adatokkal…kl223
[align=right][snapback]90123[/snapback][/align]Egyszer kölcsön adtam az egyik 80-as vinyóm ( elszállt az unokaöcsémé ) és akkor felszabdaltam a másik 80-ast rendesen (5 darabra 😀 ) aztán úgy hagytam. Most van mindig plusz partim új disztrinkek 🙂
Hali!
Proftpd nem jó? Abban van anonymus. Amúgy én is csináltam ilyet ( ftp elérés ). -
SzerzőBejegyzés