pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,281-4,290 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Háttérkép az UHU Paffon #1978062
    pomm
    Felhasználó

      nálam ment rendben

      Hozzászólás: Kezdõ problémák/krízisek #1976160
      pomm
      Felhasználó

        Suse 9.1 alapgrub…
        [align=right][snapback]90329[/snapback][/align]

        és az melyik?
        :rolleyes:
        Mert meg lehet próbálni egy 0.95-öst, max eltûnik az a szép süsüs kép az elejérõl…hehe, de mentse elõtte a /boo/grub könyvtárat vhova, aztán copy vissza a menu.lst-ét. Ezzel nem veszít semmi!!!

        Hozzászólás: Kezdõ problémák/krízisek #1976158
        pomm
        Felhasználó

          Hogy mit írna ki azt nem tudom, mert nincs winem. Esetleg marad a win reinstallja ( elötte grubot felteszi floppy/cd-re, menti az ntfs-rõl az adatokat ) vagy ha jól tudom, az xp installnál van vmi lehetõség ( talán F2? ) ahol lehet vmit ügyeskedni. Esetleg tudod, hogy hányas grub? Talán vmi újabb segítene?
          Amúgy passz, suset se nagyon használok…

          Hozzászólás: Kezdõ problémák/krízisek #1976156
          pomm
          Felhasználó

            Most tényleg kéne egy menu.lst, mert vmi feltünt, de lehet, hogy csak õ írta el…
            off/
            Kisbetu, komolyan mondom, ha unatkozom, keresem a hozzászólásaid. 😆

            pomm
            Felhasználó

              a zixpé törölte az mbr-t, újra kell raknod a grubot!

              itt van, hogyan:

              http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=10203&hl=

              Hozzászólás: e107 mentés, áthelyezés #1978027
              pomm
              Felhasználó

                ok, köszi nektek! Sany, az srv-én miért nem megy az admin-nál a beállítások ( téma, megjelenés, nyelv, stb… )? Vagy csak nálam nem müxik? Elcsesztem volna a jogokat? :rolleyes:

                Hozzászólás: e107 mentés, áthelyezés #1978024
                pomm
                Felhasználó

                  Köszi, tényleg sirály, leszámítva egy aprócska bibit, hogy nem része az e107-nek ( letöltöttem, teszteltem, tetszik ) csak, épp az a gondom, hogy az uw-én nem írható a fájlrendszer. ( már a 3. napja ) Ezért gondoltam, keresek vmi normális tárhelyet és átköltözöm, ekkor szerettem volna menteni. De ha nem írható, akkor sajna nem tudom feltölteni… :rolleyes:
                  Azért köszi, ha tudom, ezt használni fogom…

                  Hozzászólás: e107 mentés, áthelyezés #1978023
                  pomm
                  Felhasználó

                    Köszi, prószálom 🙂

                    Hozzászólás: Rendszerváltás #1977896
                    pomm
                    Felhasználó

                      jó neked! nekem be van partícionálva a vinyóm, és a gentoot természetesen nem dobom ki ilyenért, a debiant meg nagyon sajnálnám… 🙂
                      Minden más partícióm tele van adatokkal…

                      kl223
                      [align=right][snapback]90123[/snapback][/align]

                      Egyszer kölcsön adtam az egyik 80-as vinyóm ( elszállt az unokaöcsémé ) és akkor felszabdaltam a másik 80-ast rendesen (5 darabra 😀 ) aztán úgy hagytam. Most van mindig plusz partim új disztrinkek 🙂

                      Hozzászólás: SSH, SFTP userek #1978098
                      pomm
                      Felhasználó

                        Hali!
                        Proftpd nem jó? Abban van anonymus. Amúgy én is csináltam ilyet ( ftp elérés ).

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,281-4,290 / 5,573