Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Na, errõl vki már írt a hup-on is ( hogy nem kéri a root jelszavát ), most megvárom gf-nek menni fog-e, aztán megnézem én is ezt a disztrit 🙂
Ha már uhu1.2 ( ezt a hátteret, holnap megnézem, ma már nem restartolok 🙂 ), akkor eddig gartula a fejlesztõknek. Az install 9 és fél perc volt :D. 2 percig firrisítette a rendszer, 5 és fél perc volt a csomik másolása, és 2 percig néztem azt a rohadt licenszet :(. Azért odaírhatták volna, hogy ctrl+shift+E-vel ki lehet lépni,ez elég idegesítõ és olyan má$ volt. Arról nem szólva, hogy 15 sec elolvasni azt a pár sort. Remélem ezt a stabil uhu1.2-ben nem lesz benne! Nem tudom, de engem elkapott a kisértés, hogy kilépek, mert utálom ha megszabják mit tehetek ( ezért is választottam a linuxot 😉 ) Amúgy kde gyors, gnome gyors, supermount – eddig – nincs benne – hál Istennek. Holnap asszony nem lesz, ezért neki is esek 😀
Szal tetszik eddig… :rolleyes:
Amikor ezt utoljára néztem, még full bugos volt…Van xp-és kinézetû téma kde-hez, az megy gond nélkül, de minek? 😉
nekem kworld, használt progi:tvtime, mplayer ( mencoder ), disztri : slackware 10.0
Tuner, kártya beállítások helyesek? mixer-ben semmi nincs lehalkítva, a hangkarin a bemeneted ( hová a tv kari hangot dugtad ) engedélyezve van? ( kmix, alsamix, stb. ) Elösször ezeket ellenõrizd!jah, ismerem, gondoltam, itt is használják páran, hátha tudnak infit adni… 🙂
Elszomorítalak, a mencoder a legjobb :D, csak jól kell beállítani.
Sziasztok! Tudna valaki segíteni hogy hogyan tudok csinálni ftp szervert linux alá hogy a belsõ hálón el tudják érni a többiek a megosztott dolgaimat? Csak légyszi egyszerûen mert eléggé kezdõ vagyok.
Elõre is köszi
[align=right][snapback]90023[/snapback][/align]Sanyi, mondta a progit, tehát nincs mit hozzáfûzni, én még ajánlom a dyn.hu-t vagy a dyndns.org-t, ott megcsinálhatod, hogy egy domain-en érnek mindig el. Nekem is így megy. Ez is ingyenes. Amire figyelj, hogy nem árt berakni ezt a sort ( ha nincs benne ) a proftpd.conf-ba:
DefaultRoot ~
ide rakd:
ServerName „ProFTPD Default Installation”
ServerType standalone
#ServerType inetd
DefaultServer on
DefaultRoot ~
Ez a felhasználót a saját könyvtárába zárja, magyarul nem garázdálkodhatnak az egész gépeden.Szeretettel várunk.. 😀
Jogos:)
Nem szoktam, de azért idegesített,hogy a halt-ra nem úgy reagált, ahogy kellett, tehát megcsináltam 🙂 -
SzerzőBejegyzés