pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,291-4,300 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Rendszerváltás #1977891
    pomm
    Felhasználó

      Na, errõl vki már írt a hup-on is ( hogy nem kéri a root jelszavát ), most megvárom gf-nek menni fog-e, aztán megnézem én is ezt a disztrit 🙂

      Hozzászólás: Háttérkép az UHU Paffon #1978060
      pomm
      Felhasználó

        Ha már uhu1.2 ( ezt a hátteret, holnap megnézem, ma már nem restartolok 🙂 ), akkor eddig gartula a fejlesztõknek. Az install 9 és fél perc volt :D. 2 percig firrisítette a rendszer, 5 és fél perc volt a csomik másolása, és 2 percig néztem azt a rohadt licenszet :(. Azért odaírhatták volna, hogy ctrl+shift+E-vel ki lehet lépni,ez elég idegesítõ és olyan má$ volt. Arról nem szólva, hogy 15 sec elolvasni azt a pár sort. Remélem ezt a stabil uhu1.2-ben nem lesz benne! Nem tudom, de engem elkapott a kisértés, hogy kilépek, mert utálom ha megszabják mit tehetek ( ezért is választottam a linuxot 😉 ) Amúgy kde gyors, gnome gyors, supermount – eddig – nincs benne – hál Istennek. Holnap asszony nem lesz, ezért neki is esek 😀

        Szal tetszik eddig… :rolleyes:

        Hozzászólás: Xpde-indítása? #1978048
        pomm
        Felhasználó

          Amikor ezt utoljára néztem, még full bugos volt…Van xp-és kinézetû téma kde-hez, az megy gond nélkül, de minek? 😉

          Hozzászólás: TV tunerrõl felvétel #1978033
          pomm
          Felhasználó

            nekem kworld, használt progi:tvtime, mplayer ( mencoder ), disztri : slackware 10.0
            Tuner, kártya beállítások helyesek? mixer-ben semmi nincs lehalkítva, a hangkarin a bemeneted ( hová a tv kari hangot dugtad ) engedélyezve van? ( kmix, alsamix, stb. ) Elösször ezeket ellenõrizd!

            Hozzászólás: e107 mentés, áthelyezés #1978021
            pomm
            Felhasználó

              jah, ismerem, gondoltam, itt is használják páran, hátha tudnak infit adni… 🙂

              Hozzászólás: TV tunerrõl felvétel #1978031
              pomm
              Felhasználó

                Elszomorítalak, a mencoder a legjobb :D, csak jól kell beállítani.

                Hozzászólás: Ftp #1978015
                pomm
                Felhasználó

                  Sziasztok! Tudna valaki segíteni hogy hogyan tudok csinálni ftp szervert linux alá hogy a belsõ hálón el tudják érni a többiek a megosztott dolgaimat? Csak légyszi egyszerûen mert eléggé kezdõ vagyok.
                  Elõre is köszi
                  [align=right][snapback]90023[/snapback][/align]

                  Sanyi, mondta a progit, tehát nincs mit hozzáfûzni, én még ajánlom a dyn.hu-t vagy a dyndns.org-t, ott megcsinálhatod, hogy egy domain-en érnek mindig el. Nekem is így megy. Ez is ingyenes. Amire figyelj, hogy nem árt berakni ezt a sort ( ha nincs benne ) a proftpd.conf-ba:
                  DefaultRoot ~
                  ide rakd:
                  ServerName „ProFTPD Default Installation”
                  ServerType standalone
                  #ServerType inetd
                  DefaultServer on
                  DefaultRoot ~
                  Ez a felhasználót a saját könyvtárába zárja, magyarul nem garázdálkodhatnak az egész gépeden.

                  Hozzászólás: Slackware telepítés #1975858
                  pomm
                  Felhasználó

                    Szeretettel várunk.. 😀

                    Hozzászólás: Linux leállítása (ohne power-gomb) #1977667
                    pomm
                    Felhasználó

                      Jogos:)
                      Nem szoktam, de azért idegesített,hogy a halt-ra nem úgy reagált, ahogy kellett, tehát megcsináltam 🙂

                      Hozzászólás: Slackware telepítés #1975856
                      pomm
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 4,291-4,300 / 5,573