Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hm…én passzolom…
x megy?megy az 🙂
pl.:
xo
és kivágja ezt a tab:
xon xorgcfg xorgconfig xorgsetup
talán rosszat keresel 🙂x config: xorgconfig
tab: ha userként belépsz, majd su, jelszó, akkor sok parancs nem „megy”
tehát root-ként be, aztán menni fog…
nvidia: errõl fogalmam sincsengem is érdekelne 🙂
Nekem xorg6.8.1, slackes csomi a linuxpackages-rõl.
Nekem is igen lassú, pedig amd athlon 2000xp proci, 512 MB DDR-RAM,512 swap ( bár ez sztem nem számít 😀 )
Majd nézem én is a frissítéseket, amúgy kipróbálom kisebb wm alatt ( kde alatt teszteltem )…Gondolom x restart megvolt…passz, integrált, ratyi vga RLZ 😀
Nem bírtam ki, még egy screenshot:ntfs-rõl tudsz ext3-ra másolni, a levelezõ beállításai lehet, hogy mennek, probáld az import parancsot ( persze elõtte win alatt export vmilyen fájlba.)
mke2fs /dev/hdx ( amit át akarsz formázni, bõvebben man mke2fs ) Utána ha kész az install, és fent van minden, írod az fstab-ot.:/dev/hdx /home ext3 auto,rw,users,exec 0 0
(már ha ext3-as a partid, ha ext2-es akkor ext2, stb… )A disztridhez annyit, hogy választhattál volna „ismertebbet az elején, mert könnyebben kapsz helpet!
Persze így fogsz igazán tanulni… 😀
Nah én ennyit tudtam hozzáugatni… 😀Az uw épp behalt, felraktam ide egy screenshotot, kl, te pont benne vagy 😉 Ez ront kicsit a minõségén…hehe, mellre ne szívd 😀
Nah ja, én is beconfigoltam, sajna nálam is lassul…Ez engem is érdekelne…Amúgy állat 🙂
hm, nem bénázás, csak feláll a szõr a hátamon az supermount-tól, ha supermount, akkor ne kelljen umountolni! Kész passz!!!!!!!!!Ha kell, akkor meg minek??? Szvsz, ezzel ( supermount ) vannak még gondok, több, mint amiért megérni használni. Amúgy én nem használom, de ezt már írtam…
-
SzerzőBejegyzés