pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,301-4,310 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slackware telepítés #1975855
    pomm
    Felhasználó

      hm…én passzolom…
      x megy?

      Hozzászólás: Slackware telepítés #1975853
      pomm
      Felhasználó

        megy az 🙂
        pl.:
        xo
        és kivágja ezt a tab:
        xon xorgcfg xorgconfig xorgsetup
        talán rosszat keresel 🙂

        Hozzászólás: Slackware telepítés #1975850
        pomm
        Felhasználó

          x config: xorgconfig
          tab: ha userként belépsz, majd su, jelszó, akkor sok parancs nem „megy”
          tehát root-ként be, aztán menni fog…
          nvidia: errõl fogalmam sincs

          Hozzászólás: Tv-tuner #1975266
          pomm
          Felhasználó

            engem is érdekelne 🙂

            Hozzászólás: slack optikai tuning #1962162
            pomm
            Felhasználó

              Nekem xorg6.8.1, slackes csomi a linuxpackages-rõl.
              Nekem is igen lassú, pedig amd athlon 2000xp proci, 512 MB DDR-RAM,512 swap ( bár ez sztem nem számít 😀 )
              Majd nézem én is a frissítéseket, amúgy kipróbálom kisebb wm alatt ( kde alatt teszteltem )…

              Hozzászólás: slack optikai tuning #1962159
              pomm
              Felhasználó

                Gondolom x restart megvolt…passz, integrált, ratyi vga RLZ 😀
                Nem bírtam ki, még egy screenshot:

                http://pomm.atw.hu/kepek/screen14.jpg

                Hozzászólás: Rendszerváltás #1977876
                pomm
                Felhasználó

                  ntfs-rõl tudsz ext3-ra másolni, a levelezõ beállításai lehet, hogy mennek, probáld az import parancsot ( persze elõtte win alatt export vmilyen fájlba.)
                  mke2fs /dev/hdx ( amit át akarsz formázni, bõvebben man mke2fs ) Utána ha kész az install, és fent van minden, írod az fstab-ot.:

                  /dev/hdx /home ext3 auto,rw,users,exec 0 0
                  (már ha ext3-as a partid, ha ext2-es akkor ext2, stb… )

                  A disztridhez annyit, hogy választhattál volna „ismertebbet az elején, mert könnyebben kapsz helpet!
                  Persze így fogsz igazán tanulni… 😀
                  Nah én ennyit tudtam hozzáugatni… 😀

                  Hozzászólás: slack optikai tuning #1962157
                  pomm
                  Felhasználó

                    Az uw épp behalt, felraktam ide egy screenshotot, kl, te pont benne vagy 😉 Ez ront kicsit a minõségén…hehe, mellre ne szívd 😀

                    http://pomm.atw.hu/kepek/screen13.jpg

                    Hozzászólás: slack optikai tuning #1962156
                    pomm
                    Felhasználó

                      Nah ja, én is beconfigoltam, sajna nálam is lassul…Ez engem is érdekelne…Amúgy állat 🙂

                      Hozzászólás: DVD-írás #1977425
                      pomm
                      Felhasználó

                        hm, nem bénázás, csak feláll a szõr a hátamon az supermount-tól, ha supermount, akkor ne kelljen umountolni! Kész passz!!!!!!!!!Ha kell, akkor meg minek??? Szvsz, ezzel ( supermount ) vannak még gondok, több, mint amiért megérni használni. Amúgy én nem használom, de ezt már írtam…

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,301-4,310 / 5,573