pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,451-4,460 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 3d Desktop #1967962
    pomm
    Felhasználó

      vki talált már linket, honnan lehet lehúzni? Mert én csak sun-os és win-es lehetõségekre bukantam… 🙁

      Hozzászólás: MPlayer #1967358
      pomm
      Felhasználó

        ha mozgatom az egeret, a lejátszó ablakot, vagy fullscreenen megjelenítem az alsó menubart, akkor kéken vibrál az egész….

        Hozzászólás: MPlayer #1967350
        pomm
        Felhasználó

          olyat ( stabilat ) még nem… :blush:

          De az lesz, csak ott -mint írtam- megõrjít az osd….

          Hozzászólás: MPlayer #1967348
          pomm
          Felhasználó

            Nem hiszem, másnál kifogástalanul megy…

            Hozzászólás: rossz telepítés #1964493
            pomm
            Felhasználó

              Na most azért mert elcseszted, ne a linuxot és ne a wint hibáztasd…amúgy végig olvastam a topicot, de elég szétszórtan és érthetetlenül írod, hogy mi történt…elösször redhat, aztán corel, aztán uhu…szal mit is csináltál pontosan??????? Ha kérdezel, figyelj már oda ( nem cseszegetésbõl írom, mert gondolom van elég bajod ) hogy ne indulatból írj és ne össze-vissza, hanem érthetõen és összefoglaltan…

              Ha elcseszted a grubot és nem tudod újra telepíteni, de nem cseszted el a wines particiód, akkor simán installálod megint a linuxot ( amelyiket akarod ) majd átírod a grubot úgy, ahogy tanácsolták és el fog a wined indulni! Ezért nem kell kibukni… 😉 Hol van még az, hogy veszel egy hw-t és nincs hozzá linuxos driver, de felszeretnéd installálni…majd akkor fogsz kibukni.. 😀 – nah jó, csak hülyültem.. 😛

              Hozzászólás: MPlayer #1967346
              pomm
              Felhasználó

                Hi!

                Nézd az encodoláshoz elengedhetetlen a mencoder… ( legalábbis nekem! ) akkor mi a fenének legyen még xine-om vagy akármilyen más lejátszó progim… Amúgy sem volt az mplayerrel ( eddig ) gondom… lehet ez a cvs miatt van, majd felrakok egy 0.92-est, csak annál megõrjít az osd villódzás, ha az egeret mozgatom…Amúgy volt fennt defaultból xine a slackin, az dettó csinált hasonlókat… Nem ugyanezt, de az sem müködött kifogástalanul… Szal nem biztos, hogy mplayer hiba, lehet vmi codec vagy beállítás kever be…esetleg a kde…passzoom, de nekem marad az mplayer…! B)

                Hozzászólás: MPlayer #1967344
                pomm
                Felhasználó

                  Uraim!

                  Ismét ua. a hiba jelentkezett!!! 🙁 Le akartam vmit játszani,lejátszotta, utána egy másik fájlnál cseszekedett…, az elõzõt szintén nem akarta ezek után lejátszani…restart ( nem csak az X! ) és azt a fájlt, amivel cseszekedett már kép/hang csúszással játszotta ismét le. A többit lejátsza…szal nem értem…ráadásul mindig más fájlokról van szó, tehát nem fájl hiba!!! Az uhu alatt megy rendesen…

                  PLZ HELP!

                  Hozzászólás: VCD másolása hdd-re #1967793
                  pomm
                  Felhasználó

                    Köszi az 5leteket, megprószálom… 😉

                    Hozzászólás: teszt #1967091
                    pomm
                    Felhasználó

                      A fõoldalon be kell állítanod akkor megjegyzi…amúgy szvsz a felület nekem sem jön be…vhogy nem olyan szembe tünõk az új témák, vhogy egybefolyik minden…nah…de ez van…hátha lesznek itt is témák, nem csak a fõoldalon, akkor ezt le is vágom <_<

                      Hozzászólás: 2.6.8 kernel modules probléma #1967313
                      pomm
                      Felhasználó

                        én sem vagyok jártas 🙂 De amikor modulos kernelt akartam uhu 1.0 alá forgatni, akkor kaptam – anno – én is ezt az infit. Az 1.1-nél már nem volt ilyen gondom. Ez vmi újítás a kernelben…pl Slacki 10.0 -hoz sem kell már, de meg ne kérdezd mi ez, tedd fel és nézd meg..Amúgy én ritkán használok modulos kernelt ( nincs is ilyen most a gépemen ) tehát tényleg kevés infim van róla…
                        Amúgy kb 1 órája akartam én is épp debián alá forgatni egy modulos kernelt, de nekem pl már a make menuconfig sem indult el a 2.6.7-esnél… Mondjuk maradok a monolitikusnál és azt leforgathatom slack alatt is 😉

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,451-4,460 / 5,573