pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,471-4,480 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Iso muntolása … #1966887
    pomm
    Felhasználó

      nah ja, meg a tab hasznalata….kiegesziti a parancsot..ez sem kutya, plane, ha nem emlexunk a parancsra…
      [align=right][snapback]79540[/snapback][/align]

      beenged vendegkent…hm, elfelejtettem belepni, de igy is mukodott…

      Hozzászólás: #1966920
      pomm
      Felhasználó

        ne legyen…

        amugyis megprosyalom configolni a debiant, azt meglatom…epp azon vagyok, csak nem syereti a hw-m

        Hozzászólás: #1966914
        pomm
        Felhasználó

          szvsz, most kóstolgatom én is a debiánt, de ( killall ezért rám nyomna egy ctrl-alt-esc -et 😆 ) sztem a slackihez nem fér kétség!
          Ha azt veszem, hogy milyen nehéz configolni, milyen gyors, milyen stabil, akkor az összesítésbõl Slackware! Ez nem kérdéses! B)

          Hozzászólás: nullázós floppy ;) #1966057
          pomm
          Felhasználó

            nos, ez csak szépség hiba, mert ha kinyírod a hdd-t, akkor az a legkevesebb, hogy panikol :icon_twisted:

            Nos, asszem elõ kéne keresnem vmi öreg vinyót….. :onfire:

            Hozzászólás: Nyelvprobléma (SuSE) #1966163
            pomm
            Felhasználó

              abban nem tudtok segíteni hogy honnan tok letölteni magyarítást ami mûködik? 🙁
              [align=right][snapback]78829[/snapback][/align]

              mondjuk – gondolom – a wm magyarításra gondolsz, az meg kde/gnome -nak a része Esetleg máskor a /gdm/kdm-nél próbáld a nyelvet megadni…

              Hozzászólás: Iso muntolása … #1966880
              pomm
              Felhasználó

                amit mond! 😆

                -o loop

                mount /amit/iso /ahova/mountolod -o loop

                Hozzászólás: nullázós floppy ;) #1966052
                pomm
                Felhasználó

                  az elsõ teszt a cd-vel meg van…vmi még nem frankó ( kernel pánicol ) viszont a script lefut ( Helló világ ) tehát gyilkolna, ha az lenne a parancs, de a shutdown-t nem hajtja végre…majd megsasolom, ha lesz idõm!

                  pomm
                  Felhasználó

                    baru, már rájöttem ill. sejtettem az elején, csak nem müködött rendesen, de már megy…
                    Kinézetek lesznek? B)

                    pomm
                    Felhasználó

                      hm…legalább felül lehetne egy link, igen idegesítõ visszázni….

                      Hozzászólás: nullázós floppy ;) #1966045
                      pomm
                      Felhasználó

                        ezt visszavontam

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,471-4,480 / 5,573