Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hali, lehúztam, de ahhoz, hogy ezt cd-re varázsoljam, kellene a forrás is, nem csak az image…
2 megjegyzés hirtelen…
1, a régi fórumnál elérhetõ volt jobbra a menü, most ezt nem látom ( fõoldal, privátok, jelenlévõk, stb… ) sztem ez nem volt rossz!!!
2, vannak/lesznek személyes témák a fórum arculatával??? Ezt is értékeltem a régi fórumban…hát, akkor kéne vmi támpont…honnan húztad le?
Ha beleköthetek… 😆 Nem jó, hogy a „törvénysértés” szó benne van!!! Sztem, jobb volt helyette a régebbi szöveg! Az emberek hajlamosak NEM végig olvasni mindent!
Muszáj õket belevenni????? Nekem a t……köm ki van a bürokratákkal…csak dumálnak, de tenni nem tesznek SOHA semmit… ( ez a biciklitároló effektus éppen, ezt szívtuk/szívjuk 😆 )
Amúgy rám számíthattok, végülis ezt akartam írni… 😉tuti jön vki, aki okosabb, addig annyi, hogy esetleg forgass le egy új kernelt. Akkor tuti menni fog! Nem tudom,hogy modulba egészséges-e ilyet tenni…már pedig neked ott van…Amúgy a slacki nagyon sokat gyorsul saját kernellel…ez tapasztaltam…
a kernelbe forgatott ntfs nem jobb???? Csak kérdem, mert nekem nincs ntfs particióm..tehát tapasztalatom se..
gimp
figyi,nézegettem én is ezt a dolgot…az initrd-t vedd kisebbre! Tulképpen egy szöveges cucc megy bele, nem hiszem, hogy számítana a méret….Jah, majd írd le lépésrõl lépésre, hogyan csináltad, mert érdekel…nekem a syslinux nem megy, egyszerûen megáll a make és gõzöm sincs a hibaüzijérõl, ráadásul se egy readme se egy normális install nincs benne…A grub azért jön be nekem, mert rém egyszerû. gond nekem is az initrd-nél volt ( méret ). illetve, azzal, hogy cd-rõl melózzon…Azt már simán elértem, hogy behúzta a kernelt és indult az initrd is ( kikpatam egy kész disztribõl egy próbára ) , de nem a cd-rõl futott, hanem berántotta a hdd-m rootnak.
a régebbi kernelekben ha nem nem kapcsolod be, akkor nem választhatod…szomorú tapasztalatom ez, elsõ kernel forgatásaim idejébõl uhu alá…Minden doksi úgy kezdõdött, hogy ne nagyon használd a kiforratlan kódrészeket…az uhunak meg pont ez kellett… 😈
Kiváncsian várom az eredményt… 😆
-
SzerzőBejegyzés