Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
túl nagy a grub??? Nem viccelj! 100kb plusz a menu.lst, együtt sincs több, mint 102 kb-t!A többi, ami kell hozzá az ígyis úgyis kell…de te tudod…Azárt majd ha megcsinálod, megprószálom grubbal….
hm..ez a link , lehet, segít:
jah, még annyi, hogy grubbal vmi szép hátteret is tudnál hozzá tenni 😆 😆 😆
pl.: kék háttér ezzel a felirattal: kl223 antivírus 😀
a timeout-ot 1 sec-re állítod, és a te neved lesz amit utoljára lát… 😈
Hehe, ez igen poén lenne 🙂blob kilõve. ezer éves cuccok kellenek neki…
marad az isolinux.
vagy van vkinek egyéb ötlete?elvileg nem is kéne semmi menü, csak bootoljon, ez a lényeg.
kl223
grub????
volna 1 kérdésem: hogy lehet lefuttatni egy partíción a bad blocks tesztet?
Tehát épp szórakoztam, hogy feltöltöm 0-val (ez már beteges? 😆 ), de leállt io hibával…ez mi?
Még 1 kérdés: hogyan lehet arra utasítani a dd-t, hogy hiába talált hibát, menjen tovább.
Tudom, van ilyen, vmi módosítása a dd-nek, de az csak olvasásnál hagyja figyelmen kívül a hibákat, nem?kl223
dd noerror
man dd 😉
Sziasztok!
Udv!
1 ) Toma ez igy nalam is mukodik de ha beirom az apm -et az /etc/moduls.conf-ba es utanna ujrainditom a rendszert nem akar kikapcsolni
csak akkor ha manualisan csinalom ahogy te emlitetted, ugy mukszik .Mit tegyek ????
A Slackban ugy tudom ide kell:
/etc/rc.d/rc.modules
Toma_
igen oda kell 🙂
Azért javaslom a kernel forgatást, nekem még gyorsabb lett a rendszerem…
pomm!Kicsomagoláskor azt írja,hogy ismeretlen archívumtípus..
tar -xvzf /home/Tutu/grub-0.95.tar.gz /home/Tutu
Bocsi, csak ebédet fõztem…szal fent is van..
nézd, a menu.lst az én menu.lst-m, ezt szerkesztheted az „e” gombbal…megadva a te paramétereid…
remélem segítettem…Bocs, hülyéket irok. Azt akartam, hogy nem fogadja el a lemezt bootoláskor, azt irja nem rendszerlemez.
Egyébként csak 512 byte-os ez a fájl?
Bocsi, én felejtem el rendszeresen, hogy másik gépen vagy, Ezt akkor tudod használni, ha bebutultál és vissza akarod állítani az MBR-t. Marad a cd…
-
SzerzőBejegyzés