Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
uhu alá nem akarok kernelt forgatni…
szeretném, ha sokáig menne az uhu ^^nameg hátha az 1.2 már 2.6-os kernelt használ… ^^
bocsi, de ezt nem értem! Ha meghagyod az eredetit is, meg forgatsz egyet, akkor miért lenne gebasz?? Soha nem volt ezzel uhu alatt sem gondom! Az 1.2-re sztem még várhatsz…az rc-k meg nem biztos, hogy jobbak lesznek, mintha stabil verzió alatt van egy 2.6-os kerneled..
Uhu-nál csak arra kell figyelni, hogy a dev fájlrendszert vagy mit, engedélyezd, különben nem indul a kernel..a többi ua. mint más disztriknél..Amúgy ha jók az emlékeim, a suse9.0-ban benn van a bluetooth…Legalábbis, mintha láttam volna kde alatt…Mondjuk, inkább kernel forgatás, mint suse install!!!! 😆2.4-ben asszem nincs, forgass 2.6-ost abban tuti van! Amúgy a gyári kernelt is megnézheted…
cd /usr/src/linux
make menuconfigaztán nézz szét 😉
Már átnyálaztam mindent, a KDE vezérlõközpontban kicsikre állítottam az ikonokat és a betûket is, mégis a K menü akkora bazi nagy ikonokat használ, hogy az 1024×768-as monitor negyedét befedi. Ki se fér egy oszlopba az alap menü. Most még megpróbálom a 100dpi-s betûkkel lévén azok alapból valamiért nincsenek kijelölve telepítésre.
De ha nem ez lesz a gond, akkor mi a teendõ?Más ikon/betû témával próbáltad?
lsmod-ra mit ír ki?
a kernel támogatja???
Hali
Csak egy kérdés:
Az .avi fájl neve és a felirat neve megegyezik??? ( valami.avi valami.sub ) Amúgy divx-nél fogalmam sincs, de dvd-nél az -slang kapcsolóval rippeled a filmbe a feliratot.
nah, most már ha akarja, akkor sem tudja törölni a 2 feleslegest…hála a hozzászólásnak 🙂
bocs sztem nem szándékos volt csak visszakartam jutni a lap elejére és gondolom elküldözgette ujra az ûrlapot… bocs
megbocsátva…csak akkor töröld õket légyszi 🙂
a kérdésedre sanyi már válaszolt… 😉
sorry…másnapos vagyok… 😆
Hali…
olvasgatom ezt a topicot és elkap a kisértés…gentoo-t szeretnék installálni 😆 Nosza, ha lúd legyen kövér…stage1-rõl…doksit olvasom, livecd lent, kiírom, bebutul…sirály…csináljunk GRP telepítést…doksi ezt írja:
Code Listing 8.4: A GRP fájlok másolása
# cp -R /mnt/cdrom/distfiles /mnt/gentoo/usr/portage/distfiles
# cp -a /mnt/cdrom/packages /mnt/gentoo/usr/portage/packagesupsz, mert hogy nincs a cd-n packages könyvtár…most akkor a doksi régi vagy túl új vagy a cd-m??? 🙄
-
SzerzőBejegyzés