pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,521-4,530 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Bluetooth + SonyEricsson T630 #1965253
    pomm
    Felhasználó

      uhu alá nem akarok kernelt forgatni…
      szeretném, ha sokáig menne az uhu ^^

      nameg hátha az 1.2 már 2.6-os kernelt használ… ^^

      bocsi, de ezt nem értem! Ha meghagyod az eredetit is, meg forgatsz egyet, akkor miért lenne gebasz?? Soha nem volt ezzel uhu alatt sem gondom! Az 1.2-re sztem még várhatsz…az rc-k meg nem biztos, hogy jobbak lesznek, mintha stabil verzió alatt van egy 2.6-os kerneled..
      Uhu-nál csak arra kell figyelni, hogy a dev fájlrendszert vagy mit, engedélyezd, különben nem indul a kernel..a többi ua. mint más disztriknél..Amúgy ha jók az emlékeim, a suse9.0-ban benn van a bluetooth…Legalábbis, mintha láttam volna kde alatt…Mondjuk, inkább kernel forgatás, mint suse install!!!! 😆

      Hozzászólás: Bluetooth + SonyEricsson T630 #1965248
      pomm
      Felhasználó

        2.4-ben asszem nincs, forgass 2.6-ost abban tuti van! Amúgy a gyári kernelt is megnézheted…
        cd /usr/src/linux
        make menuconfig

        aztán nézz szét 😉

        Hozzászólás: Nagy betûk a KDE menüben #1965119
        pomm
        Felhasználó

          Már átnyálaztam mindent, a KDE vezérlõközpontban kicsikre állítottam az ikonokat és a betûket is, mégis a K menü akkora bazi nagy ikonokat használ, hogy az 1024×768-as monitor negyedét befedi. Ki se fér egy oszlopba az alap menü. Most még megpróbálom a 100dpi-s betûkkel lévén azok alapból valamiért nincsenek kijelölve telepítésre.
          De ha nem ez lesz a gond, akkor mi a teendõ?

          Más ikon/betû témával próbáltad?

          Hozzászólás: cmi8738 #1965239
          pomm
          Felhasználó

            lsmod-ra mit ír ki?

            Hozzászólás: Bluetooth + SonyEricsson T630 #1965246
            pomm
            Felhasználó

              a kernel támogatja???

              Hozzászólás: Avi to Asztali Dvd #1964022
              pomm
              Felhasználó

                Hali

                Csak egy kérdés:

                Az .avi fájl neve és a felirat neve megegyezik??? ( valami.avi valami.sub ) Amúgy divx-nél fogalmam sincs, de dvd-nél az -slang kapcsolóval rippeled a filmbe a feliratot.

                Hozzászólás: UHU Notebook #1965193
                pomm
                Felhasználó

                  nah, most már ha akarja, akkor sem tudja törölni a 2 feleslegest…hála a hozzászólásnak 🙂

                  Hozzászólás: UHU Notebook #1965190
                  pomm
                  Felhasználó

                    bocs sztem nem szándékos volt csak visszakartam jutni a lap elejére és gondolom elküldözgette ujra az ûrlapot… bocs

                    megbocsátva…csak akkor töröld õket légyszi 🙂

                    a kérdésedre sanyi már válaszolt… 😉

                    Hozzászólás: gentoo probléma #1964779
                    pomm
                    Felhasználó

                      sorry…másnapos vagyok… 😆

                      Hozzászólás: gentoo probléma #1964778
                      pomm
                      Felhasználó

                        Hali…

                        olvasgatom ezt a topicot és elkap a kisértés…gentoo-t szeretnék installálni 😆 Nosza, ha lúd legyen kövér…stage1-rõl…doksit olvasom, livecd lent, kiírom, bebutul…sirály…csináljunk GRP telepítést…doksi ezt írja:

                        Code Listing 8.4: A GRP fájlok másolása

                        # cp -R /mnt/cdrom/distfiles /mnt/gentoo/usr/portage/distfiles
                        # cp -a /mnt/cdrom/packages /mnt/gentoo/usr/portage/packages

                        upsz, mert hogy nincs a cd-n packages könyvtár…most akkor a doksi régi vagy túl új vagy a cd-m??? 🙄

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,521-4,530 / 5,573