pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,541-4,550 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: gdesklets #1964534
    pomm
    Felhasználó

      Nem csinálok belõle ügyet 😆 Feltoltam, detto ugyanaz a hiba…ez a bonobo.ui nincs meg..és a /usr -ben sem találom, tehát sehol nincs, nem a prefix-szel van a gond…

      Hozzászólás: gdesklets #1964533
      pomm
      Felhasználó

        a gnome-python slackis csomiból felment, annélkül le sem forgott…

        Hozzászólás: gdesklets #1964530
        pomm
        Felhasználó

          hibaüzi:

          bash-2.05b$ gdesklets start
          connecting to daemon [ ### ]Traceback (most recent call last):
          File „/usr/local/share/gdesklets/gdesklets-daemon”, line 13, in ?
          import gnome.ui
          ImportError: could not import bonobo.ui
          Cannot establish connection to daemon : timeout
          bash-2.05b$

          Amúgy 10-es slack alól nyomatnám…

          Hozzászólás: gdesklets #1964525
          pomm
          Felhasználó

            ha jól emlékszem:
            elindítod a fõ szervert
            aztán minden komponenst külön-külön kell hozzárakni, ott le van írva az utasítás

            ezt írtam, hogy nem megy.. 😕

            Hozzászólás: 2.6 kernel + mount ? #1964549
            pomm
            Felhasználó

              kiegészítés:

              ha a cd/dvd eszközöket is úgy szeretnéd kezeli, ahogy a gyári kernellel, kelleni fog a supermount is..bár lebeszélnélek róla…

              Hozzászólás: Telepítés #1964389
              pomm
              Felhasználó

                Fogalmazásod tényleg tré!
                Opera install: apt-get install opera ( konsolba írd )

                vagy

                bemász a honlapomra —-] letöltés —-] uhu-linux csomagok —-] opera —-] letöltöd.
                Indítasz egy parancssort ( olyan DOS-os biz-basz 😆 ) beírod:
                su
                kéri a jelszót, megadod neki
                írod:
                mc
                erre kapsz egy Norton Commander szerû vmit, abban addig ügyeskedsz, amíg megtalálod a letöltött csomagot. Rámész és ütsz egy entert.Vársz picit…belép a csomagba és láss csodát lesz olyan ott, hogy install, nah arra enter és fenn is van 😉

                Hozzászólás: FluxBox + Háttérlátszó ablakok + konzol #1960967
                pomm
                Felhasználó

                  upsz, sorry, az gdesklets volt…az meg az istennek nem megy fel nekem… 👿

                  Hozzászólás: FluxBox + Háttérlátszó ablakok + konzol #1960966
                  pomm
                  Felhasználó

                    Nézd, tuti megoldható, láttam screenshotokat fluxos oldalakon, ahol a karambát használták…Tehát mennie kell 🙂

                    Hozzászólás: FluxBox + Háttérlátszó ablakok + konzol #1960964
                    pomm
                    Felhasználó

                      nem azzal van a gondom, hogy megy-e vagy sem, hanem, hogy nem átlátszó! A gkrellm dettó!Menni, megy mind a kettõ…Amúgy pedig látványosabb a karamba, mint a gkrellm, ráadásul könnyen testreszabható…

                      Hozzászólás: FluxBox + Háttérlátszó ablakok + konzol #1960962
                      pomm
                      Felhasználó

                        Hali!

                        Hogyan tudom elérni, hogy a superkaramba ( kde alatt átlátszó stílusa ) fluxbox alatt átlátszó legyen? Ezzel a progival sikerült kiváltanom az idek-et, sirályul müxik, szép is, csak nem átlátszó.. 😈

                        Köszi!

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,541-4,550 / 5,573