Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ennél kicsit több infi kéne… Ha elfogadod a default beállítást ( mert, gondolom 1 cd-s verziód van, lévén a suse full nem tölthetõ le iso-ként ) úgy nem megy? Ugyanis az lehet, hogy az a nyomora, hogy hiányzik a csomag ( mert nincs ). A másik lehetõség, hogy gond van az iso-val, ez ellenõrizhetõ ( suse help ). Amúgy honnan húztad?
Sagal, köszi! De van jobb link a honlapomon 🙂
mplayer doksi —-] le van írva, hogyan hozhatsz 2 fájlt létre
vágás —-] avidemux
honlapomról leszedhetõ…
üdv
vicces, sajna az uhu kde-je bugos. Vagy használj újabbat vagy más wm-et uhu alatt! Ha a fluxbox, túl idegen, akkor gnome-t…
Köszi! 🙂
Lehet te voltál, ott az alján a szerzõ neve, akitõl levettem…majd a héten javítom…
Tényleg köszi!!! 😉jah, elfelejtettem, neked lehet, hogy csak a dvd struktúra létrehozására van szükséged, ahhoz mplayer sem kell 🙂 Olvasd a végét el a leírásnak! 🙂
Nos, ez nem az én leírásom, találtam a neten, de neked nem bizti, hogy kell a cvs, mert neked már kész mpg2-d van. Azt tudom, hogy anno az MPlayer-1.0pre3-mal nem ment nekem, csak a cvs-sel, ne kérdezd miért, lehet az mpeg kódolás miatt. Amúgy nem olyan gáz, mint amilyennek látszik.
próbáld a geexbox-ot vagy az emovix-ot…ha azon is akad, akkor passzolom…:)
Bemész a honlapomra, letöltések —] hasznos leírások —-] dvd létrhozása. Abból meg tudod csinálni, kipróbáltam, müxik… 😉
-
SzerzőBejegyzés