pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,551-4,560 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: telepítés – csomagok #1964402
    pomm
    Felhasználó

      Ennél kicsit több infi kéne… Ha elfogadod a default beállítást ( mert, gondolom 1 cd-s verziód van, lévén a suse full nem tölthetõ le iso-ként ) úgy nem megy? Ugyanis az lehet, hogy az a nyomora, hogy hiányzik a csomag ( mert nincs ). A másik lehetõség, hogy gond van az iso-val, ez ellenõrizhetõ ( suse help ). Amúgy honnan húztad?

      Hozzászólás: Unlocker progik linux alá #1961415
      pomm
      Felhasználó

        Sagal, köszi! De van jobb link a honlapomon 🙂

        Hozzászólás: mencoder film vágása nyomor #1964175
        pomm
        Felhasználó

          mplayer doksi —-] le van írva, hogyan hozhatsz 2 fájlt létre

          vágás —-] avidemux

          honlapomról leszedhetõ…

          üdv

          Hozzászólás: kernel 2681 + s10 #1964023
          pomm
          Felhasználó
            Hozzászólás: opera install #1963320
            pomm
            Felhasználó

              vicces, sajna az uhu kde-je bugos. Vagy használj újabbat vagy más wm-et uhu alatt! Ha a fluxbox, túl idegen, akkor gnome-t…

              Hozzászólás: MPG-bõl DVD #1963883
              pomm
              Felhasználó

                Köszi! 🙂

                Lehet te voltál, ott az alján a szerzõ neve, akitõl levettem…majd a héten javítom…
                Tényleg köszi!!! 😉

                Hozzászólás: MPG-bõl DVD #1963880
                pomm
                Felhasználó

                  jah, elfelejtettem, neked lehet, hogy csak a dvd struktúra létrehozására van szükséged, ahhoz mplayer sem kell 🙂 Olvasd a végét el a leírásnak! 🙂

                  Hozzászólás: MPG-bõl DVD #1963879
                  pomm
                  Felhasználó

                    Nos, ez nem az én leírásom, találtam a neten, de neked nem bizti, hogy kell a cvs, mert neked már kész mpg2-d van. Azt tudom, hogy anno az MPlayer-1.0pre3-mal nem ment nekem, csak a cvs-sel, ne kérdezd miért, lehet az mpeg kódolás miatt. Amúgy nem olyan gáz, mint amilyennek látszik.

                    Hozzászólás: pII 300mhz – milyen linuxot? #1963861
                    pomm
                    Felhasználó

                      próbáld a geexbox-ot vagy az emovix-ot…ha azon is akad, akkor passzolom…:)

                      Hozzászólás: MPG-bõl DVD #1963875
                      pomm
                      Felhasználó

                        Bemész a honlapomra, letöltések —] hasznos leírások —-] dvd létrhozása. Abból meg tudod csinálni, kipróbáltam, müxik… 😉

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,551-4,560 / 5,573