Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
megírod egy szöveges fájlba ( gedit, kedit, kwrite…stb.-vel ) majd adsaz neki futási engedélyt a chmod paranccsal. Legegyszerûbb, ha indítasz egy parancssort, beírod: mc, ott megtalálod a fájl/jogok alatt..és kész is.. 😆
Jah, máskor ezzel kezd! 🙂 Azzal itt többen görcsöltek, passzolom…
hm, nem lehet, hogy a jogokkal van a gond?
Konqueror, jobb klikk, jogok…ha tulajdonos:root,csoport: root, ezeket írd át, amúgy tényleg vfat.. 😳 Mert alapból az /mnt könyvtárba, csak root jogokkal lehet írni!!!fstab:
/dev/hdx /mnt/win fat32 auto,rw 0 0
ha jól emléxem, de igen rég nem láttam fat-os particiót.. 😆
Hangkari : alsaconfigot próbáltad???
gdm: a gnome-ot indítsd és ott van vhol a gdm config vagy vmi ilyesmi ( grafikus ) ott be lehet állítani!
hattudod nekemis ilyen erzesem volt, amikor hipphopp egyikpillanatrol a masikra kizart a rendszer juzerkent. azota viszont minden fine 🙂
nem engedek a slackimbõl! 😆
Nah, megsasoltam…nincs benne gprs internet, csak gprs wap ( mondjuk nem tudtam, hogy ez külön van…szal akkor ez nem fog menni…sztem csak elírták..T310-zel tuti megy a net…lehet ezt akarták írni, nem a 230-at, de várd meg hátha van vki aki többet ért hozzá…
Nah, most lehet, hogy hülyeséget írok, de a modemként használhatóság és a gprs az nem két külön dolog??? Azt kellett volna kérdezni, hogy van-e rajta gprs! Nem? 🙄
Nah, megcsináltam 😆 Igaz a slackit épp most toltam el ezzel a zlib-bel és libpng-vel, de butulós cd-ém már van… 😀
info itt:
ennek örülök, csak az egész rendszerem instabil. A k menü megszünt müködni, a gnome-ban a terminál nem müxik rendesen és kb 2 percet nézegettem csak, tehát valszeg sokkal több és súlyosabb hibák is lesznek…
A swaret –intsall zlib
swaret –intsall libpng
parancsokra, meg azt írja, hogy renben fent vannak, pedig dehogy… 🙄rálestem, nem rossz.. 😆 De a 65 mega az azért több mint 10-szer nagyobb, mint az 5.2 mega..Azonkívül ez egy komplett rendszer, tehát nem csak filmezéshez jó, magyarul valszeg lassabb, mint a geexbox ( betöltödés )
Sagal, nem rossz az emovix, már az új dvd-kre így írom az összes filmet, mert 8 mega mindig marad rajta 😉 .
-
SzerzőBejegyzés