pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,581-4,590 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Audio CD készítése MP3-ból #1962813
    pomm
    Felhasználó

      megírod egy szöveges fájlba ( gedit, kedit, kwrite…stb.-vel ) majd adsaz neki futási engedélyt a chmod paranccsal. Legegyszerûbb, ha indítasz egy parancssort, beírod: mc, ott megtalálod a fájl/jogok alatt..és kész is.. 😆

      Hozzászólás: fstab, hangkari #1962714
      pomm
      Felhasználó

        Jah, máskor ezzel kezd! 🙂 Azzal itt többen görcsöltek, passzolom…

        Hozzászólás: fstab, hangkari #1962710
        pomm
        Felhasználó

          hm, nem lehet, hogy a jogokkal van a gond?
          Konqueror, jobb klikk, jogok…ha tulajdonos:root,csoport: root, ezeket írd át, amúgy tényleg vfat.. 😳 Mert alapból az /mnt könyvtárba, csak root jogokkal lehet írni!!!

          Hozzászólás: fstab, hangkari #1962703
          pomm
          Felhasználó

            fstab:

            /dev/hdx /mnt/win fat32 auto,rw 0 0

            ha jól emléxem, de igen rég nem láttam fat-os particiót.. 😆

            Hangkari : alsaconfigot próbáltad???

            gdm: a gnome-ot indítsd és ott van vhol a gdm config vagy vmi ilyesmi ( grafikus ) ott be lehet állítani!

            Hozzászólás: PNG hiba #1962665
            pomm
            Felhasználó

              hattudod nekemis ilyen erzesem volt, amikor hipphopp egyikpillanatrol a masikra kizart a rendszer juzerkent. azota viszont minden fine 🙂

              nem engedek a slackimbõl! 😆

              Hozzászólás: GPRS netelérés UHU-val #1961304
              pomm
              Felhasználó

                Nah, megsasoltam…nincs benne gprs internet, csak gprs wap ( mondjuk nem tudtam, hogy ez külön van…szal akkor ez nem fog menni…sztem csak elírták..T310-zel tuti megy a net…lehet ezt akarták írni, nem a 230-at, de várd meg hátha van vki aki többet ért hozzá…

                Hozzászólás: GPRS netelérés UHU-val #1961303
                pomm
                Felhasználó

                  Nah, most lehet, hogy hülyeséget írok, de a modemként használhatóság és a gprs az nem két külön dolog??? Azt kellett volna kérdezni, hogy van-e rajta gprs! Nem? 🙄

                  Hozzászólás: bootcd GRUB-bal #1961494
                  pomm
                  Felhasználó

                    Nah, megcsináltam 😆 Igaz a slackit épp most toltam el ezzel a zlib-bel és libpng-vel, de butulós cd-ém már van… 😀

                    info itt:

                    http://www.gnu.org/software/grub/manual/ht…ble-CD-ROM.html

                    Hozzászólás: PNG hiba #1962662
                    pomm
                    Felhasználó

                      ennek örülök, csak az egész rendszerem instabil. A k menü megszünt müködni, a gnome-ban a terminál nem müxik rendesen és kb 2 percet nézegettem csak, tehát valszeg sokkal több és súlyosabb hibák is lesznek…
                      A swaret –intsall zlib
                      swaret –intsall libpng
                      parancsokra, meg azt írja, hogy renben fent vannak, pedig dehogy… 🙄

                      Hozzászólás: Minimál LINUX filmnézéshez. #1961159
                      pomm
                      Felhasználó

                        rálestem, nem rossz.. 😆 De a 65 mega az azért több mint 10-szer nagyobb, mint az 5.2 mega..Azonkívül ez egy komplett rendszer, tehát nem csak filmezéshez jó, magyarul valszeg lassabb, mint a geexbox ( betöltödés )

                        Sagal, nem rossz az emovix, már az új dvd-kre így írom az összes filmet, mert 8 mega mindig marad rajta 😉 .

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,581-4,590 / 5,573