pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,591-4,600 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: superkaramba #1962322
    pomm
    Felhasználó

      mondjuk az elején én is ezt tettem, de nekem lett 2 karambám és nem omlott össze..nah ez csak megjegyzés volt… 😆

      Hozzászólás: Hány éves vagy? #1961936
      pomm
      Felhasználó

        -=1974=-

        A legjobb évjárat.

        Csatlakozom 😆 😆 😆 😆

        Hozzászólás: superkaramba #1962320
        pomm
        Felhasználó

          Nekem a KDE betölti automatán, nem állítottam semmit…

          Panel : beállítások —-] elrejtés


          ] erre kutass 😉

          A honlapomon fenn van a slackis csomi és feltöltöttem a skin configját is….lehúzható..

          Hozzászólás: superkaramba #1962315
          pomm
          Felhasználó

            Ezt nézd akkor meg:

            http://pomm.uw.hu/kepek/screen4.png

            http://pomm.uw.hu/kepek/1.png

            nekem királyul müxik a karamba… 😆

            Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955205
            pomm
            Felhasználó

              Igaz most épp kevés idõm van, de nagyon megakadtam… 😳 Lehúztam ( csomagban is forrásban is ) a downloader for X ( d4x ) progit. Uhu alatt megszerettem ( bár randa csicsás… 😆 ) mert jól és egyszerûen tudom az idõzítéseket beállítani a letöltéshez. Na hát igen nem akar sem lefordulni ( forrás ), sem elindulni ( a csomag ). 🙄

              A configure lefut, de a make ezt dobja ki:

              ( ide vonatkozó error ) :

              about.cc: In function `void init_about_window(…)’:
              about.cc:215: error: `gtk_timeout_add’ undeclared (first use this function)
              about.cc:215: error: (Each undeclared identifier is reported only once for each
              function it appears in.)
              make[3]: *** [about.o] Error 1
              make[3]: Leaving directory `/home/pomm/d4x-2.5.0beta2/main/face’
              make[2]: *** [all-recursive] Error 1
              make[2]: Leaving directory `/home/pomm/d4x-2.5.0beta2/main’
              make[1]: *** [all-recursive] Error 1
              make[1]: Leaving directory `/home/pomm/d4x-2.5.0beta2′
              make: *** [all] Error 2

              A csomit feltoltam, de ha indítani akarom, akkor:

              szegmentálási hiba

              plz Help

              Hozzászólás: kernel fordítás #1961666
              pomm
              Felhasználó

                Hali!

                2.6.7-es nálam királyul müxik, csak nagyából olvastam a gondokat át, az alsa-ból kell egy új, a 2.6.7-es nem megy a régiekkel…Keress rá erre, nekem is úgy dobot vki itt egy linket ( asszem felow ) Ha gond van a modulokkal csináld monolitikusra!

                Hozzászólás: bootcd GRUB-bal #1961492
                pomm
                Felhasználó

                  nekem is feltünt, csak gáz van az scsi emum-mal és hiába adom meg a -b elõtt az -r kapcsolót akkor meg a dvd-rw-re sikít…hm…nah, majd hétvégén visszatérek rá, most más elfoglaltságaim vannak… 😉

                  Hozzászólás: Egy pár kérdés (ADSL, nyomtató, DC-gui) #1957903
                  pomm
                  Felhasználó

                    próbáld meg!!!! 😆 Nem írtam még netrõl lehúzott dvd iso-t, csak magam kreáltat. Volt vhol egy topci ( mert ha megölnek sem jut eszembe a parancs ) ahol meg van mit üss be, hogy lásd hányszorosan lehet a dvd-t prökölni. Sajna én is szívtam ezzel…Rá volt írva hogy 4x-es aztán 2x-sen ment csak ( 50-et vettem 😈 ) Most amit szereztem, lazán megy 4x-sen.

                    Hozzászólás: bootcd GRUB-bal #1961489
                    pomm
                    Felhasználó

                      Ez az uhu alatt a /boot mappám. De a grubot sztem installálnod kell, ha törölted az mrb-bõl…szal gondold át kikapcsolod-e. Ha igen, elõtte írd ki a doksiból, hogyan kell újra telepíteni a grubot vagy ha van floppy-d arra is csinálj egy rendszer betöltõt.

                      Hozzászólás: bootcd GRUB-bal #1961488
                      pomm
                      Felhasználó

                        http://pomm.uw.hu/boot.tar.bz

                        itt van, remélem segít!

                        Uhu-t ??? Ki nem hagynám, ezzel kezdtem, hû vagyok hozzá… 😆

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,591-4,600 / 5,573