Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mondjuk az elején én is ezt tettem, de nekem lett 2 karambám és nem omlott össze..nah ez csak megjegyzés volt… 😆
-=1974=-
A legjobb évjárat.
Csatlakozom 😆 😆 😆 😆
Nekem a KDE betölti automatán, nem állítottam semmit…
Panel : beállítások —-] elrejtés
] erre kutass 😉A honlapomon fenn van a slackis csomi és feltöltöttem a skin configját is….lehúzható..
Igaz most épp kevés idõm van, de nagyon megakadtam… 😳 Lehúztam ( csomagban is forrásban is ) a downloader for X ( d4x ) progit. Uhu alatt megszerettem ( bár randa csicsás… 😆 ) mert jól és egyszerûen tudom az idõzítéseket beállítani a letöltéshez. Na hát igen nem akar sem lefordulni ( forrás ), sem elindulni ( a csomag ). 🙄
A configure lefut, de a make ezt dobja ki:
( ide vonatkozó error ) :
about.cc: In function `void init_about_window(…)’:
about.cc:215: error: `gtk_timeout_add’ undeclared (first use this function)
about.cc:215: error: (Each undeclared identifier is reported only once for each
function it appears in.)
make[3]: *** [about.o] Error 1
make[3]: Leaving directory `/home/pomm/d4x-2.5.0beta2/main/face’
make[2]: *** [all-recursive] Error 1
make[2]: Leaving directory `/home/pomm/d4x-2.5.0beta2/main’
make[1]: *** [all-recursive] Error 1
make[1]: Leaving directory `/home/pomm/d4x-2.5.0beta2′
make: *** [all] Error 2A csomit feltoltam, de ha indítani akarom, akkor:
szegmentálási hiba
plz Help
Hali!
2.6.7-es nálam királyul müxik, csak nagyából olvastam a gondokat át, az alsa-ból kell egy új, a 2.6.7-es nem megy a régiekkel…Keress rá erre, nekem is úgy dobot vki itt egy linket ( asszem felow ) Ha gond van a modulokkal csináld monolitikusra!
nekem is feltünt, csak gáz van az scsi emum-mal és hiába adom meg a -b elõtt az -r kapcsolót akkor meg a dvd-rw-re sikít…hm…nah, majd hétvégén visszatérek rá, most más elfoglaltságaim vannak… 😉
próbáld meg!!!! 😆 Nem írtam még netrõl lehúzott dvd iso-t, csak magam kreáltat. Volt vhol egy topci ( mert ha megölnek sem jut eszembe a parancs ) ahol meg van mit üss be, hogy lásd hányszorosan lehet a dvd-t prökölni. Sajna én is szívtam ezzel…Rá volt írva hogy 4x-es aztán 2x-sen ment csak ( 50-et vettem 😈 ) Most amit szereztem, lazán megy 4x-sen.
Ez az uhu alatt a /boot mappám. De a grubot sztem installálnod kell, ha törölted az mrb-bõl…szal gondold át kikapcsolod-e. Ha igen, elõtte írd ki a doksiból, hogyan kell újra telepíteni a grubot vagy ha van floppy-d arra is csinálj egy rendszer betöltõt.
itt van, remélem segít!
Uhu-t ??? Ki nem hagynám, ezzel kezdtem, hû vagyok hozzá… 😆
-
SzerzőBejegyzés