pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,611-4,620 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: bootcd GRUB-bal #1961473
    pomm
    Felhasználó

      A 0.95-ös van. FloppyDrive van vhol de lemezem nincs… 😆 Nem is akarom a gépre rakni…azért köszi

      Hozzászólás: más csomagok #1961427
      pomm
      Felhasználó

        Istenem…. 😕

        ./configure
        make
        make install

        ez miért olyan nehéz…. 🙄

        Hozzászólás: dc beállítás #1960437
        pomm
        Felhasználó

          hát ezzel aztán nem mentem messzire, te fel tudtad installálni? Vagy csak itt is a dcgui-qt indítottad? Mert az vmi ezeréves vacak…

          Hozzászólás: dc beállítás #1960436
          pomm
          Felhasználó

            írd le pontosan mi is a gond? ( dcgui )
            Mingyárt feltolom ezt a java csodát.. 🙂

            Hozzászólás: Wine letöltés #1961385
            pomm
            Felhasználó

              nem bánnám, ha valaki megcsinálná a legfrissebbet UHUs csomagban.
              Az ithoni gépemen még esetleg barkácsolok – bár nem szívesen – de sajnos akad olyan ismerõsöm, aki csak használni szertné a rendszert, nem berhelni (nem is tudná).
              kicsit szomorú, hogy az UHUs fõhadiszállás nem igazán erõlteti meg magát a frissentartás ürügyén (vagy csak én hiszem azt, hogy 1 winrõl áttérõnek fontos a friss wine? )

              nem hiszem, hogy kellene az áttérõnek a friss wine ( ha nem játszik azért, ha játszik, akkor ugyse törl le a wint az elején)…ha meg kell, hát
              ./configure
              make
              make install

              annyira nem nehéz.. 😆

              Hozzászólás: SonyEricsson T610 és a Linux? #1961275
              pomm
              Felhasználó

                phü…elégedetlen… 😆 😆 😆

                Hozzászólás: dc beállítás #1960432
                pomm
                Felhasználó

                  Szívesen!

                  Hozzászólás: Unlocker progik linux alá #1961403
                  pomm
                  Felhasználó

                    törölj és nyugodj meg! 😆

                    Hozzászólás: Unlocker progik linux alá #1961401
                    pomm
                    Felhasználó

                      egy szót sem írtam warezról. Speckó találtam egy magyar free progit is…egyszerûen az érdekel, hogy van-e esetleg forrásban is ilyen..

                      Hozzászólás: SonyEricsson T610 és a Linux? #1961273
                      pomm
                      Felhasználó

                        próbáld, hogy /dev/modem nagy gebasz nem lehet…. 😆

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,611-4,620 / 5,573