Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A 0.95-ös van. FloppyDrive van vhol de lemezem nincs… 😆 Nem is akarom a gépre rakni…azért köszi
Istenem…. 😕
./configure
make
make installez miért olyan nehéz…. 🙄
hát ezzel aztán nem mentem messzire, te fel tudtad installálni? Vagy csak itt is a dcgui-qt indítottad? Mert az vmi ezeréves vacak…
írd le pontosan mi is a gond? ( dcgui )
Mingyárt feltolom ezt a java csodát.. 🙂nem bánnám, ha valaki megcsinálná a legfrissebbet UHUs csomagban.
Az ithoni gépemen még esetleg barkácsolok – bár nem szívesen – de sajnos akad olyan ismerõsöm, aki csak használni szertné a rendszert, nem berhelni (nem is tudná).
kicsit szomorú, hogy az UHUs fõhadiszállás nem igazán erõlteti meg magát a frissentartás ürügyén (vagy csak én hiszem azt, hogy 1 winrõl áttérõnek fontos a friss wine? )nem hiszem, hogy kellene az áttérõnek a friss wine ( ha nem játszik azért, ha játszik, akkor ugyse törl le a wint az elején)…ha meg kell, hát
./configure
make
make installannyira nem nehéz.. 😆
phü…elégedetlen… 😆 😆 😆
Szívesen!
törölj és nyugodj meg! 😆
egy szót sem írtam warezról. Speckó találtam egy magyar free progit is…egyszerûen az érdekel, hogy van-e esetleg forrásban is ilyen..
próbáld, hogy /dev/modem nagy gebasz nem lehet…. 😆
-
SzerzőBejegyzés