Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nem fájdítom a szíved, de soros kábellel, azonnal ment nekem… 8)
/dev/usb?
hát nem hiszem, hogy a /dev/modem lesz a jó. De lövésem sincs… a /dev-be nézz szét..
Amúgy passzolom..idézet a help-bõl:
GRAFIKUS K
Nem adtam fel! 🙂 Csak írtam, hogy ha már movix, akkor emovix. Amúgy ez csak arra jó, hogy a cd/dvd-re kiírt filmeket lejátsza, már ha így írod meg. Magyarán nem adat cd/dvd-t írsz, hanem emovix cd/dvd-t. Ezután a létrehozott cd/dvd tud butulni és lejátszani a cd/dvd-t. De csak azt! Természetesen hagyományosan is lejátszható a különbség , hogy az emovix-szal 8 MB-tal nagyobb lesz a megírt korong..
Amúgy a menü akad. A kernel nem akaródzik menni, sztem itt olyan szinten kellene ismernem, amilyen szinten nem ismerem.. 😆 Attól, hogy beleforgattam az initrd-t egy sorral tovább jutott, aztán ennyi. Bár lehet ha modulosra csinálnám jobb lenne. Csak akkor majdnem ott vagyok ahol a part szakad..
Jah, még annyit, hogy ha már uhu-t használsz. Abban ugye bent van az a szörnyû supermount. Próbáltad már kikapcsolni és kézzel mountolni a titkosított partidat?
off :
Nos, látom, csak az önérzeted sértettem, pedig adtam támpontokat. Egyszerûen ( én legalábbis ) nem szeretem ha vki hisztizik ( légyszi ne sértõdj meg! )függõségek rendben vannak?
infi itt:
http://easyconnect.linuxuser.hu/modules.ph…?name=knowledge
nem lesz gondod az 1.0 alatt sem!
-
SzerzőBejegyzés