pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,621-4,630 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SonyEricsson T610 és a Linux? #1961271
    pomm
    Felhasználó

      nem fájdítom a szíved, de soros kábellel, azonnal ment nekem… 8)

      Hozzászólás: SonyEricsson T610 és a Linux? #1961268
      pomm
      Felhasználó

        /dev/usb?

        Hozzászólás: SonyEricsson T610 és a Linux? #1961266
        pomm
        Felhasználó

          hát nem hiszem, hogy a /dev/modem lesz a jó. De lövésem sincs… a /dev-be nézz szét..
          Amúgy passzolom..

          Hozzászólás: Minimál LINUX filmnézéshez. #1961156
          pomm
          Felhasználó

            idézet a help-bõl:

            GRAFIKUS K

            Hozzászólás: Minimál LINUX filmnézéshez. #1961154
            pomm
            Felhasználó

              Nem adtam fel! 🙂 Csak írtam, hogy ha már movix, akkor emovix. Amúgy ez csak arra jó, hogy a cd/dvd-re kiírt filmeket lejátsza, már ha így írod meg. Magyarán nem adat cd/dvd-t írsz, hanem emovix cd/dvd-t. Ezután a létrehozott cd/dvd tud butulni és lejátszani a cd/dvd-t. De csak azt! Természetesen hagyományosan is lejátszható a különbség , hogy az emovix-szal 8 MB-tal nagyobb lesz a megírt korong..

              Amúgy a menü akad. A kernel nem akaródzik menni, sztem itt olyan szinten kellene ismernem, amilyen szinten nem ismerem.. 😆 Attól, hogy beleforgattam az initrd-t egy sorral tovább jutott, aztán ennyi. Bár lehet ha modulosra csinálnám jobb lenne. Csak akkor majdnem ott vagyok ahol a part szakad..

              Hozzászólás: Titkositott particio #1959699
              pomm
              Felhasználó

                Jah, még annyit, hogy ha már uhu-t használsz. Abban ugye bent van az a szörnyû supermount. Próbáltad már kikapcsolni és kézzel mountolni a titkosított partidat?

                Hozzászólás: Titkositott particio #1959698
                pomm
                Felhasználó

                  off :
                  Nos, látom, csak az önérzeted sértettem, pedig adtam támpontokat. Egyszerûen ( én legalábbis ) nem szeretem ha vki hisztizik ( légyszi ne sértõdj meg! )

                  Hozzászólás: EasyConnectGPRS #1961314
                  pomm
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: SonyEricsson T610 és a Linux? #1961264
                    pomm
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: GPRS netelérés UHU-val #1961285
                      pomm
                      Felhasználó

                        nem lesz gondod az 1.0 alatt sem!

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,621-4,630 / 5,573