Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Megjegyzem, nem hiszem, hogy ezt a fejlesztõ(k) nem tesztelték, és betettek volna egy ilyen backgroundot ha ez lényeges kihatással lett volna a sebbeségre..
off:
akkor már emovix…nagyon karaj az is 🙂 K3b támogatja, csak le kell forgatni hozzá ezt:http://sourceforge.net/project/showfiles.p…ackage_id=67132
Ráadásul van magyar leírása is…
Elõttem minden fontosta elmondtak 😆 csak még annyit, hogy ha csak a GPRS miatt kell a teló, akkor miért nem veszel vmi régit???? Az Siemens MT50-nel is kitünõen ment nekem a GPRS és nem kell ahhoz csicsa telefon. Jah, még vmi, ne vegyél usb-s kábelt, mert szívni fogsz vele! Ha kezdõ vagy használd a soros portot, nincs vele semmi gebasz.Ráadásul az usb-s kábel sokkal drágább…
köszi, megprószálom…
Kisebb gondom akadt, hogy nem találom a bashrc-t. Nos azért pár alias jól jönne…slack alatt hová kalapáljam be õket?
Köszi..
nah megprószálom, ha netán elindulna, akkor nyilatkozom… 😆
lehet frissítened kellett… 😆
Amúgy nehogy egy 40 KB-os video lassítsa, amikor elbánik a filmekkel…
hm..lehet leforgatok hozzá egy kernelt… 😆
Jah, köszi közben rájöttem, hogy a sör volt több, nem a rendszer szar… 😆
Másik kérdés: Nálatok is lassú a progi? Nem a film lejátszása, mert az király, hanem ha lépkedek elég késve reagál, pedig ez a ramban van, tehát…. 🙄
Nektek megy a magyar nyelvi fájl??? Az istennek nem tudom rávenni a magyarra…5let? 🙄
told be a cd-t és sasoljátok meg… 😆 Csak a ráncaitokat veszthetitek…bár az az 53 MB elég karcsú…de hát próba cseresznye
-
SzerzőBejegyzés