pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,631-4,640 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Minimál LINUX filmnézéshez. #1961152
    pomm
    Felhasználó

      Megjegyzem, nem hiszem, hogy ezt a fejlesztõ(k) nem tesztelték, és betettek volna egy ilyen backgroundot ha ez lényeges kihatással lett volna a sebbeségre..

      off:
      akkor már emovix…nagyon karaj az is 🙂 K3b támogatja, csak le kell forgatni hozzá ezt:

      http://sourceforge.net/project/showfiles.p…ackage_id=67132

      Ráadásul van magyar leírása is…

      Hozzászólás: GPRS netelérés UHU-val #1961283
      pomm
      Felhasználó

        Elõttem minden fontosta elmondtak 😆 csak még annyit, hogy ha csak a GPRS miatt kell a teló, akkor miért nem veszel vmi régit???? Az Siemens MT50-nel is kitünõen ment nekem a GPRS és nem kell ahhoz csicsa telefon. Jah, még vmi, ne vegyél usb-s kábelt, mert szívni fogsz vele! Ha kezdõ vagy használd a soros portot, nincs vele semmi gebasz.Ráadásul az usb-s kábel sokkal drágább…

        Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955189
        pomm
        Felhasználó

          köszi, megprószálom…

          Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955186
          pomm
          Felhasználó

            Kisebb gondom akadt, hogy nem találom a bashrc-t. Nos azért pár alias jól jönne…slack alatt hová kalapáljam be õket?

            Köszi..

            Hozzászólás: Minimál LINUX filmnézéshez. #1961149
            pomm
            Felhasználó

              nah megprószálom, ha netán elindulna, akkor nyilatkozom… 😆

              Hozzászólás: Minimál LINUX filmnézéshez. #1961147
              pomm
              Felhasználó

                lehet frissítened kellett… 😆

                Amúgy nehogy egy 40 KB-os video lassítsa, amikor elbánik a filmekkel…

                Hozzászólás: Minimál LINUX filmnézéshez. #1961141
                pomm
                Felhasználó

                  hm..lehet leforgatok hozzá egy kernelt… 😆

                  Hozzászólás: Minimál LINUX filmnézéshez. #1961137
                  pomm
                  Felhasználó

                    Jah, köszi közben rájöttem, hogy a sör volt több, nem a rendszer szar… 😆

                    Másik kérdés: Nálatok is lassú a progi? Nem a film lejátszása, mert az király, hanem ha lépkedek elég késve reagál, pedig ez a ramban van, tehát…. 🙄

                    Hozzászólás: Minimál LINUX filmnézéshez. #1961135
                    pomm
                    Felhasználó

                      Nektek megy a magyar nyelvi fájl??? Az istennek nem tudom rávenni a magyarra…5let? 🙄

                      Hozzászólás: Minimál LINUX filmnézéshez. #1961131
                      pomm
                      Felhasználó

                        told be a cd-t és sasoljátok meg… 😆 Csak a ráncaitokat veszthetitek…bár az az 53 MB elég karcsú…de hát próba cseresznye

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,631-4,640 / 5,573