Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Skizo vagy???? 😆
vagy forgatni kell…
url-rõl lövésem sincs, de leírom…
megy a dc-d, felül vannak kicsi képek.. 😆 ott van ilyen, hogy hublista ( kiírja ha fölé viszed az egeret ) ráklikk, kiválasztod a publikus nevû fület. Alul van ilyen, hogy frissít, újra tölt…szal frissíted.Ez pár perc, ha a berlios.de szervere müxik… Utána a nagyitós kép a keresõ. Rá klikkelsz. A hubok fül és ott a hub opciók alatt kijelölöd a nyilvános hubokat. Keresés fül, bepötyögöd amit keresel.. ( Pl.: Mozart ). Aztán keres…Ráklikk a találatok fülre és vársz türelmesen mit dob ki..Kb ennyi. Leírva bonyolultabb, mint valójában…Ha adott hub(ok)on akarsz keresni, azt is itt állíthatod…de majd rájössz…beállítod, ami neked kell, majd root-ként lefutatsz egy skriptet, 2 sec, ami létrehozza az ISO-t, joccakát.. 😆
Sagal, köszi müxik!
Közben eszembe jutott, hogy a mencoder is tud vmi hasonlót ( jpeg —] avi ) majd kiprószálom…Megyek csinálom a felületem! 🙂
miért nem jó neked az ISO-s rendszer?
jó, persze, magyarnak kellene lennie, meg minden, de sztem nem éri meg a fáradságot…..kl223
ez is iso, csak ez plusz egy progi, ami legyártja neked az iso-t… 😆 Nézd meg, én meg sasolom sagal linkjét… 😀
Hali!
Ha ennyire kell ilyen, akkor frissítsd le a hublistát, majd keresés, public hublist, aztán ereszd rá. Akkor – igaz 1-2 óra – átnyalja az összes hubot. Rengeteg – amúgy ismeretlen – zenét így találtam meg.
Helo Morc!
Letöltöttem, feltelepítettem, aztán nem találtam sehol. Megnéztem a fejlesztõ oldalát, ott megtudtam, hogy nem jó helyre telepítettem, de nem értettem mit kell tegyek, hogy rendben legyen a dolog. Kérlek segíts, mit tegyek!
Sziasztok!
Látom ti is belekaptatok a dologba… 😆 nem tudom ki, hogyan van ezzel, de én szeretnék egy sajátot elkészíteni ( no nem írni, hanem az én tetszésemnek megfelelõt elõállítani )
Találtam is itt ehhez segítséget :http://www.geexbox.org/releases/0.97/geexb…tor-0.97.tar.gz
Egész világos a dolog ( van benne magyar menü is ) a gondom a background.avi -val van. Mi a fenével lehet ilyet (át)szerkeszteni???
5let?
Kérlek, akkor old meg a problémát és ne jajongj!!! Kiváncsi vagyok, hogy az xp által titkosított fájlrendszert 98 alól hogy éred el. Amúgy ha jól tudom ( hogy vmi támpontot is adjak ) ez egy kernel szintû támogatás. Tehát nem ártana, ha már kérdezel, meg ( és ettõl tudok fejre állni )
„tar xzf /út/ahol/a/hsflinmodem-5.03.27lnxtbeta03042700.tar.gz
ez tar xvzf lesz, de ne pöcsölj ezzel, hanem indíts egy mc-t. Utána menj rá a tömörített állományra, enter, akkor belép õ oda. Bennt vagy, F5-tel kopizd ki vhova ( másik ablak ). Meg van a kitömörített mappa. most jön a cd /teljes/elérési/üt
aztán a többi! A tyy szintén rossz, de ezt már írták! -
SzerzőBejegyzés