pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,641-4,650 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hol a Slackware topik? #1961256
    pomm
    Felhasználó

      Skizo vagy???? 😆

      Hozzászólás: SuperKaramba #1957878
      pomm
      Felhasználó

        http://www.ubk.uhulinux.hu

        vagy forgatni kell…

        Hozzászólás: dc beállítás #1960430
        pomm
        Felhasználó

          url-rõl lövésem sincs, de leírom…
          megy a dc-d, felül vannak kicsi képek.. 😆 ott van ilyen, hogy hublista ( kiírja ha fölé viszed az egeret ) ráklikk, kiválasztod a publikus nevû fület. Alul van ilyen, hogy frissít, újra tölt…szal frissíted.Ez pár perc, ha a berlios.de szervere müxik… Utána a nagyitós kép a keresõ. Rá klikkelsz. A hubok fül és ott a hub opciók alatt kijelölöd a nyilvános hubokat. Keresés fül, bepötyögöd amit keresel.. ( Pl.: Mozart ). Aztán keres…Ráklikk a találatok fülre és vársz türelmesen mit dob ki..Kb ennyi. Leírva bonyolultabb, mint valójában…Ha adott hub(ok)on akarsz keresni, azt is itt állíthatod…de majd rájössz…

          Hozzászólás: Minimál LINUX filmnézéshez. #1961120
          pomm
          Felhasználó

            beállítod, ami neked kell, majd root-ként lefutatsz egy skriptet, 2 sec, ami létrehozza az ISO-t, joccakát.. 😆

            Sagal, köszi müxik!
            Közben eszembe jutott, hogy a mencoder is tud vmi hasonlót ( jpeg —] avi ) majd kiprószálom…

            Megyek csinálom a felületem! 🙂

            Hozzászólás: Minimál LINUX filmnézéshez. #1961118
            pomm
            Felhasználó

              miért nem jó neked az ISO-s rendszer?
              jó, persze, magyarnak kellene lennie, meg minden, de sztem nem éri meg a fáradságot…..

              kl223

              ez is iso, csak ez plusz egy progi, ami legyártja neked az iso-t… 😆 Nézd meg, én meg sasolom sagal linkjét… 😀

              Hozzászólás: dc beállítás #1960428
              pomm
              Felhasználó

                Hali!

                Ha ennyire kell ilyen, akkor frissítsd le a hublistát, majd keresés, public hublist, aztán ereszd rá. Akkor – igaz 1-2 óra – átnyalja az összes hubot. Rengeteg – amúgy ismeretlen – zenét így találtam meg.

                Hozzászólás: linux-linux hálózat gondok #1960846
                pomm
                Felhasználó

                  Helo Morc!

                  Letöltöttem, feltelepítettem, aztán nem találtam sehol. Megnéztem a fejlesztõ oldalát, ott megtudtam, hogy nem jó helyre telepítettem, de nem értettem mit kell tegyek, hogy rendben legyen a dolog. Kérlek segíts, mit tegyek!

                  Hozzászólás: Minimál LINUX filmnézéshez. #1961115
                  pomm
                  Felhasználó

                    Sziasztok!
                    Látom ti is belekaptatok a dologba… 😆 nem tudom ki, hogyan van ezzel, de én szeretnék egy sajátot elkészíteni ( no nem írni, hanem az én tetszésemnek megfelelõt elõállítani )
                    Találtam is itt ehhez segítséget :

                    http://www.geexbox.org/releases/0.97/geexb…tor-0.97.tar.gz

                    Egész világos a dolog ( van benne magyar menü is ) a gondom a background.avi -val van. Mi a fenével lehet ilyet (át)szerkeszteni???

                    5let?

                    Hozzászólás: Titkositott particio #1959695
                    pomm
                    Felhasználó

                      Kérlek, akkor old meg a problémát és ne jajongj!!! Kiváncsi vagyok, hogy az xp által titkosított fájlrendszert 98 alól hogy éred el. Amúgy ha jól tudom ( hogy vmi támpontot is adjak ) ez egy kernel szintû támogatás. Tehát nem ártana, ha már kérdezel, meg ( és ettõl tudok fejre állni )

                      Hozzászólás: modem probláma nekem is #1961091
                      pomm
                      Felhasználó

                        tar xzf /út/ahol/a/hsflinmodem-5.03.27lnxtbeta03042700.tar.gz

                        ez tar xvzf lesz, de ne pöcsölj ezzel, hanem indíts egy mc-t. Utána menj rá a tömörített állományra, enter, akkor belép õ oda. Bennt vagy, F5-tel kopizd ki vhova ( másik ablak ). Meg van a kitömörített mappa. most jön a cd /teljes/elérési/üt
                        aztán a többi! A tyy szintén rossz, de ezt már írták!

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,641-4,650 / 5,573