pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,651-4,660 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mplayer+avi #1960820
    pomm
    Felhasználó

      Azt leírhatnád milyen progit használsz lejátszáshoz… 😆
      Feltételezem, hogy gmplayer-t. Ott az se lenne mindegy, hogy milyen video drivert használsz, illetve hogy más film lejátszásánál is jelentkezik-e a probléma…( avi, mpg )
      Mindenesetre ha parancssorból elindítod, akkor kiírja a kimentet…Svage vga karinál szívtam ilyennel, ott a forgatás segített. Azóta nincs ilyen gond azon a gépen.

      Hozzászólás: Minimál LINUX filmnézéshez. #1961106
      pomm
      Felhasználó

        Hali!

        Hozzászólás: Minimál LINUX filmnézéshez. #1961099
        pomm
        Felhasználó

          Sztem ez a te rendszered:

          http://www.geexbox.org/en/downloads.html

          Próbáltam, nagyon sirály! 😆

          Hozzászólás: Internetmegosztás #1958995
          pomm
          Felhasználó

            Már írták, hogy ne usb-vel nyomjad! Vagy csak usb-s csatid van? Amúgy látja egyáltalán a linux a modemet? Nem tudom, de sztem ez kernel szintû támogatás…

            Hozzászólás: UHU alatt Direct Connect? #1961067
            pomm
            Felhasználó

              Nekem egyébként nem tetszik ez a DC++ sem az amule, meg tudnátok mondani miért/mire jók ezek?

              Az mldonkey-t raktam nemrég föl, az sokkal jobbnak tûnik az elõzõeknél, de nem szoktam file-cserélni.

              Ha nem szoktál fájlt cserélni, akkor nem jó semmire! 😆 Csetre van jobb is…

              Hozzászólás: Titkositott particio #1959693
              pomm
              Felhasználó

                Jó winezést!

                off:
                talán suse fórumban kellene érdeklõdnöd, amúgy meg mi a fenének a titkosított fájlrendszer? Atomfegyver leírásokat tartasz a gépeden?

                Hozzászólás: Egy pár kérdés (ADSL, nyomtató, DC-gui) #1957901
                pomm
                Felhasználó

                  DVD: rootként nézzétek meg! ( terminál —] su —] jelszó —-] k3b ) Ha itt is jelentkezik, akkor figyeljetek az ékezetes dolgokra ( uhu bug valszeg, mert 1.0 alatt nem volt gond és slacki alatt sincs ) Ha nem jelentkezik akkor —] beléptek a /usr/bin -be ( root-ként ) megkeresitek a growisofs-t és adtok rá user jogokat.

                  off:
                  ha ilyen gondotok lesz, hogy dvd írás után nem fog mûködni a dvd/cd beolvasás, akkor ne pánikoljatok valszeg a supermount kavar be.

                  Hozzászólás: 2.6.5 kernel — nem megy a mouse #1961052
                  pomm
                  Felhasználó

                    ezt nem értem: akkor most benne van vagy nincs?  
                    fordítok egyet 🙂

                    Szerintem benne van, írtam már: úgy tudom el sem indul az uhu nélküle, nem hogy X-et töltene…

                    Az /usr/src/linux/.config-ot nézted?

                    biztos, hogy nem indul el nélküle! Ez miatt hullott a hajam amikor kernel forgatásra adtam a fejem anno elösszö… 😆

                    Hozzászólás: 2.6.5 kernel — nem megy a mouse #1961047
                    pomm
                    Felhasználó

                      pseudo filesystems —] dev file system support

                      enélkül meg sem nyekken az uhu..

                      hát nem értem, mert nekem az uhuban nem kellett buzárálnom az egeret. Azzal az xfree86-tal mûködött minden 2.6.7 alatt is mint az eredeti kernellel.

                      Hozzászólás: 2.6.5 kernel — nem megy a mouse #1961045
                      pomm
                      Felhasználó

                        én azért megnézném a helyedbe azt a kernel configot is, lehet kihagytál vmit..egy ide vonatkozó rész tõlem…hátha 🙂

                        # Input Device Drivers
                        #
                        CONFIG_INPUT_KEYBOARD=y
                        CONFIG_KEYBOARD_ATKBD=y
                        # CONFIG_KEYBOARD_SUNKBD is not set
                        # CONFIG_KEYBOARD_XTKBD is not set
                        # CONFIG_KEYBOARD_NEWTON is not set
                        CONFIG_INPUT_MOUSE=y
                        CONFIG_MOUSE_PS2=y
                        # CONFIG_MOUSE_PS2_SYNAPTICS is not set
                        # CONFIG_MOUSE_SERIAL is not set
                        # CONFIG_INPUT_JOYSTICK is not set
                        # CONFIG_INPUT_TOUCHSCREEN is not set
                        # CONFIG_INPUT_MISC is not set

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,651-4,660 / 5,573