Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Azt leírhatnád milyen progit használsz lejátszáshoz… 😆
Feltételezem, hogy gmplayer-t. Ott az se lenne mindegy, hogy milyen video drivert használsz, illetve hogy más film lejátszásánál is jelentkezik-e a probléma…( avi, mpg )
Mindenesetre ha parancssorból elindítod, akkor kiírja a kimentet…Svage vga karinál szívtam ilyennel, ott a forgatás segített. Azóta nincs ilyen gond azon a gépen.Hali!
Már írták, hogy ne usb-vel nyomjad! Vagy csak usb-s csatid van? Amúgy látja egyáltalán a linux a modemet? Nem tudom, de sztem ez kernel szintû támogatás…
Nekem egyébként nem tetszik ez a DC++ sem az amule, meg tudnátok mondani miért/mire jók ezek?
Az mldonkey-t raktam nemrég föl, az sokkal jobbnak tûnik az elõzõeknél, de nem szoktam file-cserélni.
Ha nem szoktál fájlt cserélni, akkor nem jó semmire! 😆 Csetre van jobb is…
Jó winezést!
off:
talán suse fórumban kellene érdeklõdnöd, amúgy meg mi a fenének a titkosított fájlrendszer? Atomfegyver leírásokat tartasz a gépeden?DVD: rootként nézzétek meg! ( terminál —] su —] jelszó —-] k3b ) Ha itt is jelentkezik, akkor figyeljetek az ékezetes dolgokra ( uhu bug valszeg, mert 1.0 alatt nem volt gond és slacki alatt sincs ) Ha nem jelentkezik akkor —] beléptek a /usr/bin -be ( root-ként ) megkeresitek a growisofs-t és adtok rá user jogokat.
off:
ha ilyen gondotok lesz, hogy dvd írás után nem fog mûködni a dvd/cd beolvasás, akkor ne pánikoljatok valszeg a supermount kavar be.ezt nem értem: akkor most benne van vagy nincs?
fordítok egyet 🙂Szerintem benne van, írtam már: úgy tudom el sem indul az uhu nélküle, nem hogy X-et töltene…
Az /usr/src/linux/.config-ot nézted?
biztos, hogy nem indul el nélküle! Ez miatt hullott a hajam amikor kernel forgatásra adtam a fejem anno elösszö… 😆
pseudo filesystems —] dev file system support
enélkül meg sem nyekken az uhu..
hát nem értem, mert nekem az uhuban nem kellett buzárálnom az egeret. Azzal az xfree86-tal mûködött minden 2.6.7 alatt is mint az eredeti kernellel.
én azért megnézném a helyedbe azt a kernel configot is, lehet kihagytál vmit..egy ide vonatkozó rész tõlem…hátha 🙂
# Input Device Drivers
#
CONFIG_INPUT_KEYBOARD=y
CONFIG_KEYBOARD_ATKBD=y
# CONFIG_KEYBOARD_SUNKBD is not set
# CONFIG_KEYBOARD_XTKBD is not set
# CONFIG_KEYBOARD_NEWTON is not set
CONFIG_INPUT_MOUSE=y
CONFIG_MOUSE_PS2=y
# CONFIG_MOUSE_PS2_SYNAPTICS is not set
# CONFIG_MOUSE_SERIAL is not set
# CONFIG_INPUT_JOYSTICK is not set
# CONFIG_INPUT_TOUCHSCREEN is not set
# CONFIG_INPUT_MISC is not set -
SzerzőBejegyzés