Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
xcut, ezt hogy érted????
Ha ilyenekre gondolsz, hogy átlátszó inditóikonok, átlátszó gkrellm vagy superkaramba, akkor javaslom az idesk-et ( uhu alatt asszem a stabil verzió nem ment ) és a superkarambat ( ez utóbbit ha megy fb alatt, ha nem ott a gkrellm. Ezen kívül mit szeretnél még átlátszóra???Jah, bocsi, ez a keret nélküliség, de itt az átlátszóság:
aterm -cr green -title LinuxRLZ -tr -bg red -bg blue -trsb -fg green
ha nem kell csak az átlátszóság, akkor ennyi is elég:
aterm -tr -bg red -bg blue
nah, most nem is nekem kell! 😆 Igen hozzáadtam úgy, de azért a screenhostok vhogy jobban néztek ki, mint amit így elértem.A menü sáv maradt ( nem lett olyan otromba mûanyag, pedig meg vannak hozzá a képek ),…szal olyan félig lett…nah mindegy..sztem ez is elég lesz.
Köszi szépen!
gkrellm — sztem használj superkarambát, ha ennyire a kinézetre vágysz…
screenhost: http://pomm.uw.hu/kepek/screen4.png
üdv
Ha wallpapers akkor ezt se haggyuk ki..:
Hali!
VGA: indítsd az xorgconfig-ot. Itt belõheted a hw-ket. ( parancsosor )
Nah, ezt elvileg betelepítettem, csak az a baj, hogy amikor utoljár kde-t használtam rendszeresen ( SuSE 7.2 ), akkor még volt olyan menüpont ( amit az install is említ ), hogy témák..azóta ez megszünt… 🙄 Most akkor ezt hol is adjam hozzá a vezpultban????
Köszi!
ssh: ha beléptél a másik gépre, akkor add ki a su parancsot, add meg a root jelszót és tiéd az egész gép! 😆 .
-
SzerzőBejegyzés