Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A gáz nem ez, a gáz, hogy nincs gáz… 😆 Csak személy szerint a linux miatt járok ide, és nem kölyköket akarok a helyes viselkedésrõl oktatni, sõt azt sem szeretném látni, hogy más oktatja…és azt sem, hogy ez használt-e vagy sem…puncsolni anyunál kell, meg a bnõnél ha elb…tál vmit.
úgy gondolom, ez azért becsületes dolog, van ott gerinc
mindezek ellenére
killall gfs 😆 😆 😆 😆mkfs gfs 😆
Nvidia GForce 2-es gond nélkül müxik, kb 6000 Ft..
Nem bûnhõdtél még meg! 😆
Zazu! Mákod volt! 😆 Amúgy pl 1.1 ( uhu ) alatt a sógorom cuccaival sem volt gond ( cannon scanner, hp 3420 nyomtató ) mert az uhu defaultból kikapcsolja telepítésnél. ( legalábbis vmi ilyesmit láttam a képernyõn, hogy usb vmi disable ) Utána installáltam és ment. De a Phillips webcam bugja például elég ismeret. Az akkor is leállítja a rendszered, ha már fel van installálva és tutin müxik. Rádugod azt joccakát…Szal érdemes ezzel kezdeni, ha gond van az installal. Egyszerûbb azzal kezdeni, hogy lehúzok pár hw-t, mint görcsölni napokat a fórum olvasgatásával és a BIOS méllyén turkálni, hogy az IRQ-kkal rendben van-e minden. Az igaz, hogy én ha hw-t veszek és nem tudnak meggyõzni arról, hogy ez linux kompatibilis ill. visszacserélik ha mégsem az, akkor meg sem veszem!
Jah, hogy ezt hogy tárolod, azt keresd ki te, mert ha újra indítom, az alap müxik.
vagy használd az xtermet vagy terminalbankiadod a bash –help parancsot 😉 Már látod is a megoldást! parancs: bash –login 😆
Zazu, ki kell hogy ábrándítsalak! Volt olyan usb-s egérrel dolgom, hogy a zixpé telepítõ sem ment miatta. ( na nem magamnak telepítettem 😆 ) De említhetnék nyomtatókat, scannereket, web camokat ( és én b@szott kevés hw-val találkozom, mondjuk egy ezzel foglalkozóhoz képest ) amik, akadályozták a SuSE, Uhu telepítését. A többi rendszerrõl nincs tapasztalatom, mert már defaultból lerángatom az ilyen cuccost, ha vmit telepítek.
[quote quote=””killall”
tudjatok, tuljo csaj a slack, ezert a gyors erekcio ;”]😆 😆 😆 😆 😆 😆
Legolas:
pomm:Nem is kérnék senkit arra, hogy zúzza szét a mûködõ rendszerét.
Ha floppyra nyomom a grubot, akkor az ugye nem ír bele a vinyók MBR-jébe?Nem ír bele, és kedves vagy, de nem zúzná szét a rendszerem 🙂 Csak lusta vagyok betenni a telepítõt és megnézni, hogy van ez a süsünél, mert hónapok óta nem láttam süsüt és legutóbb sem ezzel görcsöltem. De sztem lehet szerkeszteni a grubot…próbálkozz! 😉
Ha nem, akkor marad a floppy. -
SzerzőBejegyzés