pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,681-4,690 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Valamelyik Admin plz #1960688
    pomm
    Felhasználó

      A gáz nem ez, a gáz, hogy nincs gáz… 😆 Csak személy szerint a linux miatt járok ide, és nem kölyköket akarok a helyes viselkedésrõl oktatni, sõt azt sem szeretném látni, hogy más oktatja…és azt sem, hogy ez használt-e vagy sem…puncsolni anyunál kell, meg a bnõnél ha elb…tál vmit.

      Hozzászólás: Valamelyik Admin plz #1960686
      pomm
      Felhasználó

        úgy gondolom, ez azért becsületes dolog, van ott gerinc
        mindezek ellenére  
        killall gfs  😆  😆  😆  😆

        mkfs gfs 😆

        Hozzászólás: Videolejátszási probléma a TV-n #1960564
        pomm
        Felhasználó

          Nvidia GForce 2-es gond nélkül müxik, kb 6000 Ft..

          Hozzászólás: Valamelyik Admin plz #1960680
          pomm
          Felhasználó

            Nem bûnhõdtél még meg! 😆

            Hozzászólás: uhulinux 1.1 telepitési probléma #1959989
            pomm
            Felhasználó

              Zazu! Mákod volt! 😆 Amúgy pl 1.1 ( uhu ) alatt a sógorom cuccaival sem volt gond ( cannon scanner, hp 3420 nyomtató ) mert az uhu defaultból kikapcsolja telepítésnél. ( legalábbis vmi ilyesmit láttam a képernyõn, hogy usb vmi disable ) Utána installáltam és ment. De a Phillips webcam bugja például elég ismeret. Az akkor is leállítja a rendszered, ha már fel van installálva és tutin müxik. Rádugod azt joccakát…Szal érdemes ezzel kezdeni, ha gond van az installal. Egyszerûbb azzal kezdeni, hogy lehúzok pár hw-t, mint görcsölni napokat a fórum olvasgatásával és a BIOS méllyén turkálni, hogy az IRQ-kkal rendben van-e minden. Az igaz, hogy én ha hw-t veszek és nem tudnak meggyõzni arról, hogy ez linux kompatibilis ill. visszacserélik ha mégsem az, akkor meg sem veszem!

              Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955174
              pomm
              Felhasználó

                Jah, hogy ezt hogy tárolod, azt keresd ki te, mert ha újra indítom, az alap müxik.

                Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955173
                pomm
                Felhasználó

                  vagy használd az xtermet vagy terminalbankiadod a bash –help parancsot 😉 Már látod is a megoldást! parancs: bash –login 😆

                  Hozzászólás: uhulinux 1.1 telepitési probléma #1959983
                  pomm
                  Felhasználó

                    Zazu, ki kell hogy ábrándítsalak! Volt olyan usb-s egérrel dolgom, hogy a zixpé telepítõ sem ment miatta. ( na nem magamnak telepítettem 😆 ) De említhetnék nyomtatókat, scannereket, web camokat ( és én b@szott kevés hw-val találkozom, mondjuk egy ezzel foglalkozóhoz képest ) amik, akadályozták a SuSE, Uhu telepítését. A többi rendszerrõl nincs tapasztalatom, mert már defaultból lerángatom az ilyen cuccost, ha vmit telepítek.

                    Hozzászólás: ami a slack-et igazolja… :) #1959593
                    pomm
                    Felhasználó

                      [quote quote=””killall”
                      tudjatok, tuljo csaj a slack, ezert a gyors erekcio ;”]

                      😆 😆 😆 😆 😆 😆

                      Hozzászólás: Telepítés elõtt #1960290
                      pomm
                      Felhasználó

                        Legolas: 
                        pomm:

                        Nem is kérnék senkit arra, hogy zúzza szét a mûködõ rendszerét. 
                        Ha floppyra nyomom a grubot, akkor az ugye nem ír bele a vinyók MBR-jébe?

                        Nem ír bele, és kedves vagy, de nem zúzná szét a rendszerem 🙂 Csak lusta vagyok betenni a telepítõt és megnézni, hogy van ez a süsünél, mert hónapok óta nem láttam süsüt és legutóbb sem ezzel görcsöltem. De sztem lehet szerkeszteni a grubot…próbálkozz! 😉
                        Ha nem, akkor marad a floppy.

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,681-4,690 / 5,573