Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sztem ez is coool 🙂 :
köszi! 😆
Hi aty!
Azt a system infós progit honnan lehet lehúzni??
Az én screenhostjaim itt:Most nem fogom elõszedni a suse cd-t és restartolni a slackim, de nem tudsz ott grubot szerkeszteni??? Nekem rémlik, mintha lehetne..persze, lehet hogy nem, ez esetben sajna marad a grub ujra tewlepítése az MBR-be vagy inditó floppy létrehozása.
Hm, ha a monitoron nem jelenik meg hasonló, próbálj esetleg beiktatni egy videót a tv és a gép közé…
Ok, úgy látszik ua. a tuner, köszi.
Szívesen. Nem hiszem, hogy a hangkarid kezeli rosszul, beállítási gond lesz! Másold már ide légyszzíves azt a modules.conf -odat, hogy meg legyen ha vki szintén ezzel küzd vagy fog küzdeni. Ha neked megy, segíts másoknak is! 😆
Sztem kár lenne szétcseszetni vele az MBR-t, ha kezdõ, inkább jó tanácsot adjatok! 😆 A SuSE indítható telepítõ cd-rõl is! Berakod és meg fogja kérdezni, hogy mit akarsz, telepíteni, telepített rendszert indítani stb…Sztem így egyszerûbb. Ha meg bejön neked, meg is ismered kicsit, törölheted az MBR-t és indíthatod a grub-bal mind a win xp-t mind a linuxot!
Sok sikert!
Most ez egy TV kártya amin videot nézel vagy egy film amit vmelyik lejátszó progi nem jelenít meg rendesen…vaga mi a szösz???? Ha kicsit konkrétan leírnád, mi is a baj, esetleg segítene is vki..!
-
SzerzőBejegyzés