pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,691-4,700 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slackware-háttérképek #1959966
    pomm
    Felhasználó
      Hozzászólás: ami a slack-et igazolja… :) #1959591
      pomm
      Felhasználó
        Hozzászólás: ami a slack-et igazolja… :) #1959589
        pomm
        Felhasználó

          köszi! 😆

          Hozzászólás: ami a slack-et igazolja… :) #1959587
          pomm
          Felhasználó

            Hi aty!
            Azt a system infós progit honnan lehet lehúzni??
            Az én screenhostjaim itt:

            http://pomm.uw.hu/9.html

            Hozzászólás: Telepítés elõtt #1960288
            pomm
            Felhasználó

              Most nem fogom elõszedni a suse cd-t és restartolni a slackim, de nem tudsz ott grubot szerkeszteni??? Nekem rémlik, mintha lehetne..persze, lehet hogy nem, ez esetben sajna marad a grub ujra tewlepítése az MBR-be vagy inditó floppy létrehozása.

              Hozzászólás: Videolejátszási probléma a TV-n #1960562
              pomm
              Felhasználó

                Hm, ha a monitoron nem jelenik meg hasonló, próbálj esetleg beiktatni egy videót a tv és a gép közé…

                Hozzászólás: winfast tv 2000 xp #1960507
                pomm
                Felhasználó

                  Ok, úgy látszik ua. a tuner, köszi.

                  Hozzászólás: winfast tv 2000 xp #1960505
                  pomm
                  Felhasználó

                    Szívesen. Nem hiszem, hogy a hangkarid kezeli rosszul, beállítási gond lesz! Másold már ide légyszzíves azt a modules.conf -odat, hogy meg legyen ha vki szintén ezzel küzd vagy fog küzdeni. Ha neked megy, segíts másoknak is! 😆

                    Hozzászólás: Telepítés elõtt #1960285
                    pomm
                    Felhasználó

                      Sztem kár lenne szétcseszetni vele az MBR-t, ha kezdõ, inkább jó tanácsot adjatok! 😆 A SuSE indítható telepítõ cd-rõl is! Berakod és meg fogja kérdezni, hogy mit akarsz, telepíteni, telepített rendszert indítani stb…Sztem így egyszerûbb. Ha meg bejön neked, meg is ismered kicsit, törölheted az MBR-t és indíthatod a grub-bal mind a win xp-t mind a linuxot!

                      Sok sikert!

                      Hozzászólás: Videolejátszási probléma a TV-n #1960559
                      pomm
                      Felhasználó

                        Most ez egy TV kártya amin videot nézel vagy egy film amit vmelyik lejátszó progi nem jelenít meg rendesen…vaga mi a szösz???? Ha kicsit konkrétan leírnád, mi is a baj, esetleg segítene is vki..!

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,691-4,700 / 5,573