pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,701-4,710 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: winfast tv 2000 xp #1960503
    pomm
    Felhasználó

      indítsd el vmelyik mixer progit, nézd meg nincsen véletlenül vmi letiltva ( nem lennék meglepve ) ha ugyse, tedd át a microfonba, onnan is mennie kéne…Ha KDE-t használsz nézd a kmixet…Ha kérdésed van írj 🙂

      Hozzászólás: winfast tv 2000 xp #1960501
      pomm
      Felhasználó

        szevasztok, a címben szereplõ kártyával van problémám, nemtudom mien tuner van benne, beállítottam a modules.conf -ban pal ra de újraindítás után se történik semmi a zappingban:(:( aki tud lécci segítsen (ezt a témát a telepítés fórumban is megnyitottam de nekem úgytûnik azt nemolvassa senki)

        Elösször is, mit állítottál te pal -ra? Ha bemásolod az /etc/modules.conf-ot esetleg többet tudnak majd neked segíteni!!! Aztán írtam a másik fórumba is, hogy a zappingot ne használd!

        Hozzászólás: P1 Linuxot #1959909
        pomm
        Felhasználó

          itt nézd meg inkább 😆 :

          ftp://ftp.slackware.com/pub/slackware/

          Hozzászólás: dc beállítás #1960423
          pomm
          Felhasználó
            Hozzászólás: skype #1960227
            pomm
            Felhasználó

              ok, köszi, akkor átnézem mégegyszer a beállításokat…thx

              pomm
              Felhasználó

                esetleg ezt a parancsot:

                smbmount //sajat/megoszt /mnt/sajat/megoszt -o username= , password=

                értelemszerûen kitöltve. Elõtte kiajánlod módon a wines cumót. Vhogy így csináltam annó…De a grafos 5let talán jobb…

                pomm
                Felhasználó

                  Hm…próbáltad uhu alól:
                  smbd stop, smbd start ujrainditás helyett????Csak egy tipp, mert fogalmam sincsen errõl, soha nem kötöttem össze winnel a gépem..

                  Hozzászólás: skype #1960225
                  pomm
                  Felhasználó

                    router-ral?? Mert – sztem – az a gondom. Ugyanis router nélkül egy ismerõsömnél müxik…

                    Hozzászólás: ssh, telnet #1960217
                    pomm
                    Felhasználó

                      Engedélyezve van az ssh bejelentkezés a gépen amire be akarsz menni? Egyáltalán el van indítva???

                      Hozzászólás: monitor frekvenciaja #1959162
                      pomm
                      Felhasználó

                        Feltételezem uhu linux.
                        Az az 5let jut eszembe:
                        1, megvárod amíg feláll a rendszer ( gondolom az a baj, hogy kdm-et vagy gdm-et használsz és az nem indul ) majd a ctrl-alt-F2 vagy F3 ott kapsz egy terminált ( karakteres ), belépsz rootként, mc, /etc/X11/ és szerkeszted az XF86Config fájlt. ( Keresd meg ahol a felbontások vannak és töröld az 1024×768 -at

                        itt:

                        ection „Screen”
                        Identifier „UHU-Screen”
                        Device „UHU-Card”
                        Monitor „UHU-Monitor”
                        DefaultDepth 24

                        SubSection „Display”
                        Depth 8
                        Modes „1024×768” „800×600” „640×480”
                        EndSubSection
                        SubSection „Display”
                        Depth 16
                        Modes „1024×768” „800×600” „640×480”
                        EndSubSection
                        SubSection „Display”
                        Depth 24
                        Modes „1024×768” „800×600” „640×480”
                        EndSubSection
                        SubSection „Display”
                        Depth 32
                        Modes „1024×768” „800×600” „640×480”
                        EndSubSection
                        EndSection

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,701-4,710 / 5,573