Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hehe, ‘reggelt!
Iszogattam a kv-mat, nézegettem a háttérképeim, és az egyikkel okoztam egy ilyet..:
„”mert a winben csak ide klikkelek”, jó rendben, de ez nem a win!”
Nem tudom mire gondolsz, de hátrány, ha valamit könnyû megtanulni, kezelni?!
Nem hiszem, hogy erre gondolt itt vki is. Amúgy láttam én már problémát winen, és hiába lehetett „klikkelgetéssel” megoldani, ha nem tudta az illetõ, hogy hova kell „klikkelni”!KDE-be én is „klikkelgetek” 😆 . Jah, és nem biztos, hogy egyszerûbb!!!! Mondjuk úgy, hogy többen ismerik, és kérhetsz „telefonos segítséget” a havertól is. 🙂 Megjegyzem, hogy több felmérés készült windows vs linux ügyben ( ha jól emléxem Kínában vagy Koreában – ha agyonütnek sem emléxem már.. ) és olyan embereket ültetek le gépek elé, akik soha nem dolgoztak pc-vel.Akik a linux-szal kezdtek, hamarabb tanulták meg annak a használatát, mint akik a winnel!Szal No Comment! Haggyuk már ezt a „mijazeccerûbb” dumát!A winnek qrva jó a hw supportja meg a reklámja.Ráadásul az elsõ volt, ami elterjedt. KB. ennyi.Olyan ez mint az automata sebváltó. Az USA-ban a legelterjetteb, én örültem, amikor anno apám eladta.Majd én eldöntöm mikor váltok sebbességet!!! 😆
ezt láttátok már?????
http://themes.freshmeat.net/projects/greet…gs2slackware10/
sztem nagyon cooooool 😆
Hali! Kisbetû-re ne rágj be ilyen a stílusa, de nem akar rosszat! 😆 😆 😆
Ha azt az usb-s 5letet megcsináltad és akkor sem megy, akkor szólj ide, addig nem koptatom a billzetet!
hm..akkor amíg rá nem jössz mi a gáz, javaslom az /etc/bashrc-be:
alias su=’ su-l’
😆
Hát nehéz lesz, az biztos, ha úgy érzed ezt ( térítés ) kell tenned. Rögtön pár apróság a linux ellen:
– a szomszéd nem tud segíteni
– a szomszéd gyereke sem tud segíteni ( pedig tanul vmi ilyesmit ) 😆
– játékok ( bár errõl sokan írták, hogy mennek, pláne slacki alatt, jól…nem tudom, én nem játszom )
– nem elég a „klikkelgetés”és még sorolhatnám…ezt itt mindannyian tudjuk.
Azzal, hogy ez legális, sztem, sokra nem mész!Engem sem érdekelt, anno, hogy nem legális volt a winem.
Mellette szól – pláne mostanság – a vírusmenteség. A gyors telepítés, az hogy alapból mindent tud, csak sajna, ha vki nem ért semmit a géphez, soha nem fogja felinstallálni. A wint talán, de egy linuxot nem. Szóval egyszerûbb ha segítesz itt a fórumon. Amivel én pár embert meg tudtam gyõzni, az a multimédia. ( mplayer, mencoder ) A linux messze veri a win encodolási sebbességét! (Avidemux, dvd:ripp szintén király.) A kódolt dvd-k rippelésérõl nem is beszélve, bár ez határozottan nem a full legalitásról szól már… 😆 Mindenesetre pár ember azóta ( mégha a win mellett is ) de linuxot használ. Esetleg erre is tendálódhatsz!Sorry a topicért, látszik, hogy nem vagyok rutinos kde felhasználó… 😳 Az az effektus beállítás volt a bibi. A vezpultban kilõttem az alkalmázásinditó effektust és a probléma megszünt.
😆
Akkor csak másfélszer indulnak, mert hogy a 2 sáv helyett 3-om van. Amúgy közben tesztelem, ez a betöltödés miatt van, csak azt nem értem, miért ilyen rohadt lassú.
hm, ezzel fox szívni. Szal ez már egyszer le volt rendesen írva, de látom a fórum keresõ és/vagy adatbázis nem müxik.
-
SzerzőBejegyzés