pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,721-4,730 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slackware 10 vs ALSA #1959648
    pomm
    Felhasználó

      és ne feledd azt sem, ha nem a gyári kernelt, hanem 2.6.x-est használsz, akkor más alsa kell!

      Hozzászólás: mplayer – gmplayer #1959640
      pomm
      Felhasználó

        az nem mindegy, hogy ( pl az sdl-nél vagy az esd-nél ) mik a további beállításaid, bizonyos meghajtóknál!

        Hozzászólás: mplayer – gmplayer #1959638
        pomm
        Felhasználó

          próbáld az x11 helyett az xv-t. beállítások, video

          Hozzászólás: kernel 2.6.6 #1959447
          pomm
          Felhasználó

            Olvasgasd felow doksiját! Nem nagy ügy a kernel forgatás, csak oda kell az elején figyelni! Próbáld a make menuconfigot az xconfig helyett!
            Ha ott is hibát ír ki, akkor nézd meg a make configot. Ha ott is hiba akkor hiányzik vmi, ha az megy, akkor lehet, hogy a süsü is ( mint az uhu ) igényli a kernelnél, hogy az ~/include/asmi386 -ra csinálj egy linket asm néven.

            Hozzászólás: melyik wine a legjobb MSOffice-hez #1959379
            pomm
            Felhasználó

              Nem azért de az M$ Office doksikat meg lehet OO-val is nyitni. Ha meg suliról van szó és – feltételezem – legális az office, akkor ( ha már olyan népszerû a win 😈 ) egy win98 nem igazán tetemes kiadás az M$ Office-hoz képest. Szal sztem ez így gányolás lesz és igen negatívan fogja feltüntetni a linuxot. Mindenki azt vágja le, hogy milyen sz@r így az office és nem azt, hogy linux alatt még ez is elmegy! Amúgy próbának elmegy, de másra nem jó! Hangsúlyozom ez az én véleményem! Amúgy kiprószálhatod a slackit is van olyan stabil mint a debián!

              Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955154
              pomm
              Felhasználó

                Az mrproper tuti müxik. Ha nem bootol nézd át a beállításkat, én 2.6.7-essel használom, super! 😆
                Ami fontos lehet, az a cpu, ( ha uhura forgattál, ebben nem jó ha benne van a /dev ), esetleg az usb-és kütyük bezavarhatnak még. Illetve ide/scsi/sata cuccok renben be vannak forgatva? Figyelj arra is hogy mi modulos és mi nem ( én javaslom a monolitikus kernelt, ha az megy finomítgathatod ) Szal kezd el elölrõl és tegyél mindent fixen a kernelbe, ha megy akkor simán áttolod a modulba azt ami nem lényeg!

                Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955150
                pomm
                Felhasználó

                  bocsi kimaradt…evolotiont nem használok, mert opera rlz 😆 , de mi a gondod pontosan???

                  Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955149
                  pomm
                  Felhasználó

                    Killall én ebbõl okosodtam:

                    http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slakiplusz.html

                    és ebbõl

                    http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html

                    Itt megtalálod a nyelvet is.

                    Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955142
                    pomm
                    Felhasználó

                      Elküldve: Szomb Júl 17, 2004 4:32 am Hozzászólás témája:

                      Hozzászólás: adobe reader #1959381
                      pomm
                      Felhasználó

                        Hali!

                        Nem kell neked a tar.gz állomány. Bár próbának nem rossz, de az uhu-ban az alaprendszer része ( má r ha nem törölted ). Szal simán keresd meg, benne van az uhuban!
                        Amúgy légy üdvözölve!!!

                        Jó linuxozást!

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,721-4,730 / 5,573