Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
és ne feledd azt sem, ha nem a gyári kernelt, hanem 2.6.x-est használsz, akkor más alsa kell!
az nem mindegy, hogy ( pl az sdl-nél vagy az esd-nél ) mik a további beállításaid, bizonyos meghajtóknál!
próbáld az x11 helyett az xv-t. beállítások, video
Olvasgasd felow doksiját! Nem nagy ügy a kernel forgatás, csak oda kell az elején figyelni! Próbáld a make menuconfigot az xconfig helyett!
Ha ott is hibát ír ki, akkor nézd meg a make configot. Ha ott is hiba akkor hiányzik vmi, ha az megy, akkor lehet, hogy a süsü is ( mint az uhu ) igényli a kernelnél, hogy az ~/include/asmi386 -ra csinálj egy linket asm néven.Nem azért de az M$ Office doksikat meg lehet OO-val is nyitni. Ha meg suliról van szó és – feltételezem – legális az office, akkor ( ha már olyan népszerû a win 😈 ) egy win98 nem igazán tetemes kiadás az M$ Office-hoz képest. Szal sztem ez így gányolás lesz és igen negatívan fogja feltüntetni a linuxot. Mindenki azt vágja le, hogy milyen sz@r így az office és nem azt, hogy linux alatt még ez is elmegy! Amúgy próbának elmegy, de másra nem jó! Hangsúlyozom ez az én véleményem! Amúgy kiprószálhatod a slackit is van olyan stabil mint a debián!
Az mrproper tuti müxik. Ha nem bootol nézd át a beállításkat, én 2.6.7-essel használom, super! 😆
Ami fontos lehet, az a cpu, ( ha uhura forgattál, ebben nem jó ha benne van a /dev ), esetleg az usb-és kütyük bezavarhatnak még. Illetve ide/scsi/sata cuccok renben be vannak forgatva? Figyelj arra is hogy mi modulos és mi nem ( én javaslom a monolitikus kernelt, ha az megy finomítgathatod ) Szal kezd el elölrõl és tegyél mindent fixen a kernelbe, ha megy akkor simán áttolod a modulba azt ami nem lényeg!bocsi kimaradt…evolotiont nem használok, mert opera rlz 😆 , de mi a gondod pontosan???
Killall én ebbõl okosodtam:
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slakiplusz.html
és ebbõl
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html
Itt megtalálod a nyelvet is.
Elküldve: Szomb Júl 17, 2004 4:32 am Hozzászólás témája:
Hali!
Nem kell neked a tar.gz állomány. Bár próbának nem rossz, de az uhu-ban az alaprendszer része ( má r ha nem törölted ). Szal simán keresd meg, benne van az uhuban!
Amúgy légy üdvözölve!!!Jó linuxozást!
-
SzerzőBejegyzés