Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Jah, én is visszapakolom a pre4-et. Az alsa felejtõs, a gui is bugos ( a panelnek csak a fele látszik startkor és ha megmozgatom egérrel érdekes sorminták alakulnak ki rajta ) Ha bemész bárminemû beállításba, akkor a fullscreenbõl amolyan keretes vmi lesz ( mint mikor nem „f”-et nyomsz, hanem a gui-s lejátszó ablak teljesképernyõs módjára klikkelsz ) A legidegesítübb – egyenlõre – az alsa. Még nézegetem pár napot, de nem marad fennt, ez tuti!
Hali! Jó napom van! 😆
Amúgy használd ezt a keresõt:
Itt meg van rpm csomi az amsn-hez:
http://sourceforge.net/projects/amsn/
Szólj ha elakadsz!
Attól, hogy full kezdõ vagy, még ne légy full vak!!! 😆
Nah, de ma jó napom volt..:http://developer.berlios.de/projects/dcgui/
itt a source van, de ha csomagban akarod ( feltételezem süsüd van ) akkor ezt:
http://developer.berlios.de/project/showfi…hp?group_id=370
Amúgy a google.com igen nagy meglepetéseket fog még neked okozni, máskor használd nyugodtan!
Na, legközelebb megnézem, ha nem én vezetek 🙂 Azért nekem a zámolyi nagyon bejön! 🙂
akkor passzolom, bár forgathatsz egyet csomi helyett, hátha azzal nem lesz gáz…én megpróbálnám…5 percet megér… 😆
köszi ezt kipróbálom! Amúgy még sosem volt gondom a ./configure és make parancsok kiadasával userként, utána su és a make install. Mondjuk egál, csak megszokásból így csináltam. Mégegyszer köszi!!!!!
Vmi ilyesmire tippeltem én is, de rootként ezt nem dobta ki, azonkívül nálam tökéletesen müxik ugyanaz a verzió! Rootként a configure lefut a make-re ezt dobja be:
make: Warning: File `Makefile’ has modification time 9,7e+07 s in the future
############################################################
####### Please run ./configure again – it’s changed! #######
############################################################
make: *** [config.h] Error 1Hm…én nem vettem észre! Igaz én mindenhol gnome-ot és BB-t használtam eddig, itt meg kde-zek, mert még ez is gyorsabb, mint más ( eddig próbált ) disztriken a gnome.
Egy kérdés, ha már a sebbességrõl van szó. Alapból a slacki nem rakja be a 32 bites módot a hdd-nél. Lemértem és ha bepötyögöm a hdparm -c3 -m16 /dev/hda parancsot még nõ 1.5 – 2 MB/s a hdd-m sebessége. Hova szúrhatom ezt be? Mert lemez ellenõrzés elött nem szeretném ha lefutna. Gondolom az /etc/rc.d könyvtárba kellene, csak azzal nem vagyok tisztában, hogyan vehetem rá, hogy akkor fusson le, ha már megtörtént a lemez ellenörzés.
Mondjuk nem csoda!
mert nálam is csinálta, akkor leforgattam egy másikat.
Innen szedtem le:
http://dcgui.berlios.de/download.php?distribution=7miután lefordult, újra kellett indítanom, azóta müxik ( 3 napja )
Forgattad vagy csomagost tettél fel?
-
SzerzőBejegyzés