pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,731-4,740 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mplayer 10 pre 5 #1959262
    pomm
    Felhasználó

      Jah, én is visszapakolom a pre4-et. Az alsa felejtõs, a gui is bugos ( a panelnek csak a fele látszik startkor és ha megmozgatom egérrel érdekes sorminták alakulnak ki rajta ) Ha bemész bárminemû beállításba, akkor a fullscreenbõl amolyan keretes vmi lesz ( mint mikor nem „f”-et nyomsz, hanem a gui-s lejátszó ablak teljesképernyõs módjára klikkelsz ) A legidegesítübb – egyenlõre – az alsa. Még nézegetem pár napot, de nem marad fennt, ez tuti!

      Hozzászólás: DC++SuSE 9.1 alatt #1946190
      pomm
      Felhasználó

        Hali! Jó napom van! 😆

        Amúgy használd ezt a keresõt:

        http://www.google.com/linux

        Itt meg van rpm csomi az amsn-hez:

        http://sourceforge.net/projects/amsn/

        Szólj ha elakadsz!

        Hozzászólás: DC++SuSE 9.1 alatt #1946188
        pomm
        Felhasználó

          Attól, hogy full kezdõ vagy, még ne légy full vak!!! 😆
          Nah, de ma jó napom volt..:

          http://developer.berlios.de/projects/dcgui/

          itt a source van, de ha csomagban akarod ( feltételezem süsüd van ) akkor ezt:

          http://developer.berlios.de/project/showfi…hp?group_id=370

          Amúgy a google.com igen nagy meglepetéseket fog még neked okozni, máskor használd nyugodtan!

          Hozzászólás: Kocsma topik #1947661
          pomm
          Felhasználó

            Na, legközelebb megnézem, ha nem én vezetek 🙂 Azért nekem a zámolyi nagyon bejön! 🙂

            Hozzászólás: DC++SuSE 9.1 alatt #1946186
            pomm
            Felhasználó

              akkor passzolom, bár forgathatsz egyet csomi helyett, hátha azzal nem lesz gáz…én megpróbálnám…5 percet megér… 😆

              Hozzászólás: Fordítási gondok #1959120
              pomm
              Felhasználó

                köszi ezt kipróbálom! Amúgy még sosem volt gondom a ./configure és make parancsok kiadasával userként, utána su és a make install. Mondjuk egál, csak megszokásból így csináltam. Mégegyszer köszi!!!!!

                Hozzászólás: Fordítási gondok #1959118
                pomm
                Felhasználó

                  Vmi ilyesmire tippeltem én is, de rootként ezt nem dobta ki, azonkívül nálam tökéletesen müxik ugyanaz a verzió! Rootként a configure lefut a make-re ezt dobja be:

                  make: Warning: File `Makefile’ has modification time 9,7e+07 s in the future
                  ############################################################
                  ####### Please run ./configure again – it’s changed! #######
                  ############################################################
                  make: *** [config.h] Error 1

                  Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955134
                  pomm
                  Felhasználó

                    Hm…én nem vettem észre! Igaz én mindenhol gnome-ot és BB-t használtam eddig, itt meg kde-zek, mert még ez is gyorsabb, mint más ( eddig próbált ) disztriken a gnome.

                    Egy kérdés, ha már a sebbességrõl van szó. Alapból a slacki nem rakja be a 32 bites módot a hdd-nél. Lemértem és ha bepötyögöm a hdparm -c3 -m16 /dev/hda parancsot még nõ 1.5 – 2 MB/s a hdd-m sebessége. Hova szúrhatom ezt be? Mert lemez ellenõrzés elött nem szeretném ha lefutna. Gondolom az /etc/rc.d könyvtárba kellene, csak azzal nem vagyok tisztában, hogyan vehetem rá, hogy akkor fusson le, ha már megtörtént a lemez ellenörzés.

                    Hozzászólás: Slackware No1 #1959131
                    pomm
                    Felhasználó

                      Mondjuk nem csoda!

                      Hozzászólás: DC++SuSE 9.1 alatt #1946184
                      pomm
                      Felhasználó

                        mert nálam is csinálta, akkor leforgattam egy másikat.
                        Innen szedtem le:
                        http://dcgui.berlios.de/download.php?distribution=7

                        miután lefordult, újra kellett indítanom, azóta müxik ( 3 napja )

                        Forgattad vagy csomagost tettél fel?

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,731-4,740 / 5,573