Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
OK ezt megpróbálom, de azért csak érdekelne, hogy mi lehet a gond. Mert pár gépen már láttam uhu-t és ilyennel még nem találkoztam.
Köszi zolee!
és akkor most itt vmi hubokhoz kell csatlakozni, nem? hogyan? azt hallottam, az IP-jük elég. meg tudjátok adni? Na meg ha meg tudtok dobni 1-2 dc++-os leírás url-jével, azt megköszönném.
kl223máskor te is használd a gúglit 😉
dcgui-qt: error while loading shared libraries: libdc.so.0: cannot open shared object file: No such file or directory
Ezt dobja ki…
Indítsd újra a gépet..
hm, részemrõl passz…én nem görcsölnék, forgatnék egy kernelt. Már tudod a hw-kat, 15 perc alatt meg van egy kernel. De várj, hátha jön vki aki ad tippet…
Nos, linux alatt vannak progik forrásban ( tar.gz, tar.bz2 ) és csomagban ( .rpm,.deb,.uhu, stb. ) A csomagokat az adott disztrire tudod feltenni, a forrást pedig bármelyik linuxra letudod fordítani. Mindkettõ egyszerû, de talán a csomagok karbantarthatóbbak az elején. Kezdetnek ezt ajánlanám.( csomag ) Már írtam, a cd-n van fent. Ha vmihez nincs uhu-us csomi, akkor fordítanod kell forrásból a programot. Ennek menete ezerszer volt téma, erre keress rá, de egyenlõre próbáld a csomagot! 😉
Nah, errõl a teloról gõzöm sincs, de ha felrakod a GPRS Easy Connect progit, ott úgyis telót kell választanod. Amúgy milyen driverrõl beszélsz????? Nekem ilyen sose kellett ( Simens M50, Ericcson T310 ) a gprs-hez.
Hm, kéne vmi konkrétum! Milyen teló?
Jah, igen, nem írtad hogyan kapcsolod a telót a géphez..Ha kebellel akkor nem lesz gond, ha infrával, akkor készíts ki magadnak kv-t és nyugtatót! 😆
Kezd el a telepítést, ha megakadsz írj ide, vki tuti segít!Jó linuxozást!
Csak egy 5let a hangra…mit ír ki az alsaconfig????
parancs:
alsaconfSztem ha rákeresel lesz találat bõven…A GPRS-hez a GPRS Easy Connect progit tudod használni.
-
SzerzőBejegyzés