pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,771-4,780 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: hejprogramozas problema #1958051
    pomm
    Felhasználó

      jah, gondolom ez elírás volt nálad:

      A fájlt elmentettem knoppix-conf.sh néven, majd chmod 777 ./knoppiy-conf.sh parancsal futtathatóvá tettem

      mert ugye a két név nem egyezik!

      Hozzászólás: hejprogramozas problema #1958050
      pomm
      Felhasználó

        nem tudom megnyugtat-e, de kipróbáltam, ahogy írtad, gond nélkül megy…Indítsd el az mc-t és nézzd meg még egyszer a jogokat…

        Hozzászólás: internet? #1946534
        pomm
        Felhasználó

          nem hiszem, hogy a problémád ugyanaz, mert nálad a router ossztja meg a netet ( legalábbis így vettem ki ). Ott elvileg a dolgokat automatán kell hagyni és a router setup-jában kell helyesen beállítani a paramétereket ( ez router és szolgáltató függõ )

          Hozzászólás: UHU Grub-jába új téma? #1957914
          pomm
          Felhasználó

            Semmi baja nincs, csak már nem xpm-et használ. Van vmi gfxboot progi hozzá, amit még senki nem tudott használni vagy ha tudott nem mondta el. Legutóbb leszedttem vmit tux témát, aminek a forrásában már lehet müködni, de még nem volt rá idõ belenézni, amúgy volt ez már téma, keress rá…

            Hozzászólás: opera 7.50 apró beálllítási kérdés #1957887
            pomm
            Felhasználó

              Milyen fülekre gondolsz? Mert fent minden megnyitott ablakhoz tartozik egy fül, tehát akkor te nem ezekre gondolsz, akkor pontosan mire is???? 🙄

              Hozzászólás: Egy pár kérdés (ADSL, nyomtató, DC-gui) #1957892
              pomm
              Felhasználó

                ADSL:
                uhuvezpult/szolgáltatások/adsl indítása
                Nyomtató:
                uhuvezpukt/nyomtatók
                DC-GUI
                minden hubnál ezt csinálja? Mert nálam ( pl Koli ) csak párnál volt tapasztalható. Ahol nem, pl Elite

                Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955105
                pomm
                Felhasználó

                  Köszi… 😆 Most müxik az alsa a nagy gépen, kiprószálom a notebookon is, jah az acpi-rõl nincs vmi infid, mert az sem müxik.. ( uhu alatt ment )

                  Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955104
                  pomm
                  Felhasználó

                    Paca, ha van magyar vagy német linked, szívesen elolvasom… 😆 Az alsa-t megprobálom…Köszi

                    Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955101
                    pomm
                    Felhasználó

                      Sziasztok, a következõ probléma lépett fel nálam. Az asztali gépemen 2.6.7-es kernellel müxik ( idáig ) minden rendesen, de a notebookomnál nem akar menni a hangom az istennek sem! Azt írja ki, hogy nincs hangkártya detektálva… Ami vicces, hogy ez az egyetlen hw a két gépben, ami ( idáig ) minden linux disztri alatt ugyanazzal a driver-rel ment. ( intel8xx – asszem ). Itt meg nem akar müködni… Az is furcs, hogy alapból ( kernel forgatás nélkül ) nem indul. A nagy gép sis chipsetes, a notebook inteles..5let?

                      Hozzászólás: DVD::RIP gond uhu kamion-on #1946877
                      pomm
                      Felhasználó

                        Na most, nekem kínai amit írtál, de esetleg a vobcopy nevû progi..

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,771-4,780 / 5,573