Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
jah, gondolom ez elírás volt nálad:
A fájlt elmentettem knoppix-conf.sh néven, majd chmod 777 ./knoppiy-conf.sh parancsal futtathatóvá tettem
mert ugye a két név nem egyezik!
nem tudom megnyugtat-e, de kipróbáltam, ahogy írtad, gond nélkül megy…Indítsd el az mc-t és nézzd meg még egyszer a jogokat…
nem hiszem, hogy a problémád ugyanaz, mert nálad a router ossztja meg a netet ( legalábbis így vettem ki ). Ott elvileg a dolgokat automatán kell hagyni és a router setup-jában kell helyesen beállítani a paramétereket ( ez router és szolgáltató függõ )
Semmi baja nincs, csak már nem xpm-et használ. Van vmi gfxboot progi hozzá, amit még senki nem tudott használni vagy ha tudott nem mondta el. Legutóbb leszedttem vmit tux témát, aminek a forrásában már lehet müködni, de még nem volt rá idõ belenézni, amúgy volt ez már téma, keress rá…
Milyen fülekre gondolsz? Mert fent minden megnyitott ablakhoz tartozik egy fül, tehát akkor te nem ezekre gondolsz, akkor pontosan mire is???? 🙄
ADSL:
uhuvezpult/szolgáltatások/adsl indítása
Nyomtató:
uhuvezpukt/nyomtatók
DC-GUI
minden hubnál ezt csinálja? Mert nálam ( pl Koli ) csak párnál volt tapasztalható. Ahol nem, pl EliteKöszi… 😆 Most müxik az alsa a nagy gépen, kiprószálom a notebookon is, jah az acpi-rõl nincs vmi infid, mert az sem müxik.. ( uhu alatt ment )
Paca, ha van magyar vagy német linked, szívesen elolvasom… 😆 Az alsa-t megprobálom…Köszi
Sziasztok, a következõ probléma lépett fel nálam. Az asztali gépemen 2.6.7-es kernellel müxik ( idáig ) minden rendesen, de a notebookomnál nem akar menni a hangom az istennek sem! Azt írja ki, hogy nincs hangkártya detektálva… Ami vicces, hogy ez az egyetlen hw a két gépben, ami ( idáig ) minden linux disztri alatt ugyanazzal a driver-rel ment. ( intel8xx – asszem ). Itt meg nem akar müködni… Az is furcs, hogy alapból ( kernel forgatás nélkül ) nem indul. A nagy gép sis chipsetes, a notebook inteles..5let?
Na most, nekem kínai amit írtál, de esetleg a vobcopy nevû progi..
-
SzerzőBejegyzés