pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,761-4,770 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ATI R9600 mégegyszer (Bocs) HELP!! #1958363
    pomm
    Felhasználó

      Hát pedig a configgal van akkor a gond, nekem a notebookomon az eredeti kernelnél a slacki csinálta ezt, de a config beállítása után tökéletesen müxik, a kártyádhoz sajna nem értek, csak tudja vki, hogy configold be… 😕

      Hozzászólás: UHU Grub-jába új téma? #1957925
      pomm
      Felhasználó

        nah, mélt elküldtem…remélem, mert furán jelent meg a címed 🙂

        Gimp RLZ 🙂

        Hozzászólás: UHU Grub-jába új téma? #1957920
        pomm
        Felhasználó

          adj egy emilt, átküldöm 🙂

          Hozzászólás: UHU Grub-jába új téma? #1957917
          pomm
          Felhasználó

            keress rá a témára, van vhol egy link itt a fórumon egy tux nevû progira, ami létrehozza neked am,it kell. Ha elõtte a könyvtárban lévõ képet gimp-pel szerkeszted, akkor olyan lesz a boot menüd – állítólag, én is csak hallottam, de az alap témája a tuxnak nekem fennt van, tehát az biztos jó!

            Hozzászólás: ATI R9600 mégegyszer (Bocs) HELP!! #1958360
            pomm
            Felhasználó

              Az kártyádhoz nem értek, de alapból bugos az uhuban a KDE, más wm-nél is fennt állt az említett hiba????

              Hozzászólás: Alsa #1958355
              pomm
              Felhasználó

                ftp://ftp.scarlet.be/pub/slackware/slackw…es/linux-2.6.7/

                ha kerestél volna, megtaláltad volna, hogy volt már róla szó…a 2.6-os kernelhez ez az alsa való, nálam ezzel elindult, igaz slacki alatt, de gondolom ez nem disztri hanem kernel függõ!

                Hozzászólás: Startx #1958348
                pomm
                Felhasználó

                  vezpult, futási szinteket beállítod, vagy tiltod alapból a gdm és/vagy kdm indulását vagy szerkeszted a /boot/grub/menu.lst sor vége quit 3

                  üdv

                  Hozzászólás: UHU Tûzfal és egyáltalán hálózat #1957951
                  pomm
                  Felhasználó

                    Nekem minden automatan van, de ha nem megy és megadod az ip-t akkor add meg a átjárót is. ( 255.255.255.0 ) Amit nem értek, hogy eddig kb 6-7 linux volt a gépemen és a netem nekem mindig ment defaultból ( routeren át ).

                    Amikor indul a linux leokézza a hálózati csatolókat? Jogok rendeben vannak? Futnak a szolgáltatások? ( Uhuvezpult, szolgáltatások alatt tudod megnézni..)

                    Hozzászólás: hejprogramozas problema #1958053
                    pomm
                    Felhasználó

                      milyen linux?

                      Hozzászólás: UHU Tûzfal és egyáltalán hálózat #1957945
                      pomm
                      Felhasználó

                        Figyelj, SEMMIT nem kell az uhu nál állítani ha az ADSL routeren megy! Akár csak a win alatt! Ha nálad kell, akkor vmit megkevertél!

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,761-4,770 / 5,573