Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hát pedig a configgal van akkor a gond, nekem a notebookomon az eredeti kernelnél a slacki csinálta ezt, de a config beállítása után tökéletesen müxik, a kártyádhoz sajna nem értek, csak tudja vki, hogy configold be… 😕
nah, mélt elküldtem…remélem, mert furán jelent meg a címed 🙂
Gimp RLZ 🙂
adj egy emilt, átküldöm 🙂
keress rá a témára, van vhol egy link itt a fórumon egy tux nevû progira, ami létrehozza neked am,it kell. Ha elõtte a könyvtárban lévõ képet gimp-pel szerkeszted, akkor olyan lesz a boot menüd – állítólag, én is csak hallottam, de az alap témája a tuxnak nekem fennt van, tehát az biztos jó!
Az kártyádhoz nem értek, de alapból bugos az uhuban a KDE, más wm-nél is fennt állt az említett hiba????
ftp://ftp.scarlet.be/pub/slackware/slackw…es/linux-2.6.7/
ha kerestél volna, megtaláltad volna, hogy volt már róla szó…a 2.6-os kernelhez ez az alsa való, nálam ezzel elindult, igaz slacki alatt, de gondolom ez nem disztri hanem kernel függõ!
vezpult, futási szinteket beállítod, vagy tiltod alapból a gdm és/vagy kdm indulását vagy szerkeszted a /boot/grub/menu.lst sor vége quit 3
üdv
Nekem minden automatan van, de ha nem megy és megadod az ip-t akkor add meg a átjárót is. ( 255.255.255.0 ) Amit nem értek, hogy eddig kb 6-7 linux volt a gépemen és a netem nekem mindig ment defaultból ( routeren át ).
Amikor indul a linux leokézza a hálózati csatolókat? Jogok rendeben vannak? Futnak a szolgáltatások? ( Uhuvezpult, szolgáltatások alatt tudod megnézni..)
milyen linux?
Figyelj, SEMMIT nem kell az uhu nál állítani ha az ADSL routeren megy! Akár csak a win alatt! Ha nálad kell, akkor vmit megkevertél!
-
SzerzőBejegyzés