Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
csak egy off hozzászólás…
amikor elösször kisérleteztem a mencoderrel ( régen gmencoderes gui volt hozzá, most acidripp ) behaltam amikor itt nekem parancssorokban segítettek, és könyörögtem gui megoldású válaszokért…Felow teljesen igazad van, pár nap és átlátja az ember az alap parancsokat…mennyivel több és jobb megoldási lehetõségek rejlenek benne… 😆 Acidripp 40 perc…hm…nem rossz, de sztem parancssorból talán még jobb minõség is elérhetõ, nah meg kevesebb hibalehetõség…Paca, a Fehérvár melletti Zámolyról beszéltem :)) Van másik is??? 😆
Túl messze nincs tõlem, bár közel se, de Fehérvárra járok fogászhoz, és így doppingolom magam egész úton, hogy hazafelé bevásárolhatok abból a házi sörbõl! Valami jó a rosszban, pedig most sûrün járok le, gyökérkezelés… 😥Eszembe sem jutott hogy nem 1.1-e van 😳
Szal mind finom!!!! 😆 😆 Nem tudom próbáltátok-e már a zámolyi házi sört, az út melletti kocsmában árulják, ha vki járt már arra! Nagyon finom és rendes méretû az üveg, nem ilyen bébi adagos ( 0.5L ), hanem 1 L -es 😆 😆 Kár hogy nem a közelében lakom én sem…
Ez jó 5let, a neve meg különösen teccik :D. Ide jövök, hozok egy-két sört és csvegek veletek off-os témákról… 😉
bocsi, most nézem! Ez az 1-es cd-n van! Akkor telepitheted! 😆
adj egy mélt, megprószálom átzavarni…
Persze hogy csak ip-ket! A skype-vel sem lehet mást…erre sztem nincs és egyenlõre nem is lesz program! Javítsatok ki, ha rosszul tudom…. ❗
Jah, úgy gáz lesz, asszem a 2-es cd-n vannak, de nem vagyok benne biztos! Amúgy én speciel nem használok hozzú külön telepitõ progit, de használhatod a kpackage-t, hanem shell —] mc —] bemegyek a cd-n a package könyvtárba, megkeresem a hiányzó csomagot, ráenterezek, ott meg az install-ra megyek ismét enter…lefut, megnézem mit írt ki, ha felment ok, ha nem, megnézem mit hiányol. Ezért egyszerûbb az apt-get install csomag neve parancs, mert egybõl feltolja a függõségeket is. De ha jól emléxem a gprs easy connect-nél kb 4 csomagot kell extrába telepítened…
-
SzerzőBejegyzés