Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A gphone része az uhu-nak. Az nem jó? 😆
Minden ami a gprs easy connecthez kell, fennt van az uhu-s cd-ken, meg a suse linux cd-ken is…kicsit utána kellene nézni! 😉
Paca, én nem értek ezekhez, de épp ilyen után kutatgattam, igaz nem html-ben szeretnék csere-berélni, de a tr parancs nem jó?
tr
AcidRip is nagyon jó és alapból benne van a kamionban.
Az is mencoderrel dolgozik!!!!
mert ripp-re ( kivéve ha vob-ba akarod ) a legjobb a mencoder! Szal van hozzá!!!! 😆
Mind az Xmms-ben, mind az MPlayer-ben menj be a beállításokba, és változtasd meg az output-ot. Defaultból asszem az oss van mind a kettõnél. Nálam az MPlayer az sdl-lel és az esd-vel müxik ( már a hangositás/halkítás ) Xmms-nél pedig szintén esd-t használok…
Már megbocsáss, de ide-es cuccot kikapcsolt pc-be szoktak dugdosni…!!!!
Amúgy simán fel kellene ismernie, én is cserélgettem vinyót, soha nem volt gondom, bár ahogy te csináltad, enyhén rázós 😆Ha gondod van a progikkal, telepítsd fel a yast-tal újra. Alapból – süsünél – a kde megy fel. Nem tudom hogyan installáltál…
De azt a racket finomabban kezeld! 😆Most van egy ide-és racked, amit akkor dugtál be a gépbe, amikor már ment a linux???? 🙄
Remélem rosszul értettem ❗
Ha nagyobb mint 4.38 giga, akkor – szerintem – elkerülhetetlen a tömörítés, mert nehéz lenne kipörkölni egy dvd-re. Ebben az esetben kell a mencoder, ha meg a vinyón akarod õrizgetni, akkor elég a vobcopy. Az ehhez tartozó teljes leírás fennt van a fórumon keress rá, nem rég volt téma…Ott le van írva milyen progik, és hogyan is állj neki!
Hm…ha nekem kifagyizik egy progi, akkor lemegyek mély terminálba, ps ax ( persze rootként ) aztán kilövöm. Ha esetleg müködik a billzet ( nekem általában csak az egerem szokott ilyenkor elszállni, a billzet nem ) akkor alt-F2, és beírod: xkill
-
SzerzőBejegyzés