pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,831-4,840 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Telefonálás Interneten keresztül #1944949
    pomm
    Felhasználó

      A gphone része az uhu-nak. Az nem jó? 😆

      Hozzászólás: Panno GPRS elérés #1947299
      pomm
      Felhasználó

        Minden ami a gprs easy connecthez kell, fennt van az uhu-s cd-ken, meg a suse linux cd-ken is…kicsit utána kellene nézni! 😉

        Hozzászólás: Szövegrész kicserélése doksiban? #1947311
        pomm
        Felhasználó

          Paca, én nem értek ezekhez, de épp ilyen után kutatgattam, igaz nem html-ben szeretnék csere-berélni, de a tr parancs nem jó?

          tr

          Hozzászólás: DVD::RIP gond uhu kamion-on #1946872
          pomm
          Felhasználó

            AcidRip is nagyon jó és alapból benne van a kamionban.

            Az is mencoderrel dolgozik!!!!

            Hozzászólás: DVD::RIP gond uhu kamion-on #1946870
            pomm
            Felhasználó

              mert ripp-re ( kivéve ha vob-ba akarod ) a legjobb a mencoder! Szal van hozzá!!!! 😆

              Hozzászólás: Kamion motorzaj setup #1946884
              pomm
              Felhasználó

                Mind az Xmms-ben, mind az MPlayer-ben menj be a beállításokba, és változtasd meg az output-ot. Defaultból asszem az oss van mind a kettõnél. Nálam az MPlayer az sdl-lel és az esd-vel müxik ( már a hangositás/halkítás ) Xmms-nél pedig szintén esd-t használok…

                Hozzászólás: suse 9.0 multimédia probléma #1944515
                pomm
                Felhasználó

                  Már megbocsáss, de ide-es cuccot kikapcsolt pc-be szoktak dugdosni…!!!!
                  Amúgy simán fel kellene ismernie, én is cserélgettem vinyót, soha nem volt gondom, bár ahogy te csináltad, enyhén rázós 😆

                  Ha gondod van a progikkal, telepítsd fel a yast-tal újra. Alapból – süsünél – a kde megy fel. Nem tudom hogyan installáltál…
                  De azt a racket finomabban kezeld! 😆

                  Hozzászólás: suse 9.0 multimédia probléma #1944513
                  pomm
                  Felhasználó

                    Most van egy ide-és racked, amit akkor dugtál be a gépbe, amikor már ment a linux???? 🙄

                    Remélem rosszul értettem ❗

                    Hozzászólás: DVD rip #1913741
                    pomm
                    Felhasználó

                      Ha nagyobb mint 4.38 giga, akkor – szerintem – elkerülhetetlen a tömörítés, mert nehéz lenne kipörkölni egy dvd-re. Ebben az esetben kell a mencoder, ha meg a vinyón akarod õrizgetni, akkor elég a vobcopy. Az ehhez tartozó teljes leírás fennt van a fórumon keress rá, nem rég volt téma…Ott le van írva milyen progik, és hogyan is állj neki!

                      pomm
                      Felhasználó

                        Hm…ha nekem kifagyizik egy progi, akkor lemegyek mély terminálba, ps ax ( persze rootként ) aztán kilövöm. Ha esetleg müködik a billzet ( nekem általában csak az egerem szokott ilyenkor elszállni, a billzet nem ) akkor alt-F2, és beírod: xkill

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,831-4,840 / 5,573