pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,841-4,850 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Pentium hány? #1945209
    pomm
    Felhasználó

      Engem az érdekelne, hogy egy 3GHz-es procit, mely 1600-on fut, hoyan lehet rávenni, hogy névleges sebességen fusson…

      A BIOS-ban nincs ilyen opciód? Nekem ott lehetett húzni ( vmennyit ) a procin. Amúgy milyen proci???

      Hozzászólás: DVD rip #1913733
      pomm
      Felhasználó

        Ha a film nem másolás védett ( és nem nagyobb mint egy sima írható dvd ), akkor a legegyszerûbb ha a k3b-vel ( dvd másolás) menüt választod. Be is rippelheted ( mencoder, vobcopy ) nekem ez utóbbi nem akart mûködni. Mencoderrel megoldható, a fórumban van rá leírás, keress rá, én is onnan csináltam! Ha meg nem dvd-ben kell, akkor pláne mencoder!!! Berippelni, simán be lehet!

        Hozzászólás: Solaris oprendszer ingyért? #1945182
        pomm
        Felhasználó

          Ha jól emléxem, erre haladtam…itt meg kell pár dolgot adnod, majd asszem regelned is kell…próbálkozz! 😆

          http://survey.sun.com/servlet/viewsflash?c…d=sol9_download

          Hozzászólás: emberek #1946034
          pomm
          Felhasználó

            Már írta, hogy nem az övé. Amúgy meg elég egy irc és már is tudod mindenki ip-jét, annak aki bennt van. Ha meg jól le van zárva a rendszered, tök mindegy, pláne dinamikus ip-k esetén….

            Hozzászólás: Csináljuk meg a Linuxot szépre! #1946285
            pomm
            Felhasználó

              Jah, volt már róla szó… 😆

              Hozzászólás: Capture TV-bõl #1946500
              pomm
              Felhasználó

                Vizsla, én próbáltam, nálam azt írja ki, hogy a /dev/video0 már foglalt. Persze, lehet van más megoldás is… 🙄

                Hozzászólás: Capture TV-bõl #1946498
                pomm
                Felhasználó

                  Nos ezen még sosem gondolkoztam, mert van egy avidemux nevezetû program, amiben két klikkel és kb 2 perc várakozással megoldom a vágást!
                  Fájl betölt, elsõ pont megjelöl, utolsó pont megjelöl, mentés másként…kész! 😆

                  Hozzászólás: Capture TV-bõl #1946496
                  pomm
                  Felhasználó

                    Nem igazán tartozik ide, de miért kéne látni? 😆 Ha felvetted megnézheted? Addig sem zabálja a procid a kép megjelenítése… 😀

                    Hozzászólás: Solaris oprendszer ingyért? #1945180
                    pomm
                    Felhasználó

                      Ha rászánom magam és felinstallálom, tuti leírom a tapasztalatokat…Egyenlõre még lusta vagyok… 😆

                      Hozzászólás: Csináljuk meg a Linuxot szépre! #1946268
                      pomm
                      Felhasználó

                        Gnome-ban hogy a fenében tüntetem el az ablakkeretet??? 🙄

                        Amúgy az aterm is szépen átlátszóvá tehetõ…. 😉

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,841-4,850 / 5,573