Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Engem az érdekelne, hogy egy 3GHz-es procit, mely 1600-on fut, hoyan lehet rávenni, hogy névleges sebességen fusson…
A BIOS-ban nincs ilyen opciód? Nekem ott lehetett húzni ( vmennyit ) a procin. Amúgy milyen proci???
Ha a film nem másolás védett ( és nem nagyobb mint egy sima írható dvd ), akkor a legegyszerûbb ha a k3b-vel ( dvd másolás) menüt választod. Be is rippelheted ( mencoder, vobcopy ) nekem ez utóbbi nem akart mûködni. Mencoderrel megoldható, a fórumban van rá leírás, keress rá, én is onnan csináltam! Ha meg nem dvd-ben kell, akkor pláne mencoder!!! Berippelni, simán be lehet!
Ha jól emléxem, erre haladtam…itt meg kell pár dolgot adnod, majd asszem regelned is kell…próbálkozz! 😆
Már írta, hogy nem az övé. Amúgy meg elég egy irc és már is tudod mindenki ip-jét, annak aki bennt van. Ha meg jól le van zárva a rendszered, tök mindegy, pláne dinamikus ip-k esetén….
Jah, volt már róla szó… 😆
Vizsla, én próbáltam, nálam azt írja ki, hogy a /dev/video0 már foglalt. Persze, lehet van más megoldás is… 🙄
Nos ezen még sosem gondolkoztam, mert van egy avidemux nevezetû program, amiben két klikkel és kb 2 perc várakozással megoldom a vágást!
Fájl betölt, elsõ pont megjelöl, utolsó pont megjelöl, mentés másként…kész! 😆Nem igazán tartozik ide, de miért kéne látni? 😆 Ha felvetted megnézheted? Addig sem zabálja a procid a kép megjelenítése… 😀
Ha rászánom magam és felinstallálom, tuti leírom a tapasztalatokat…Egyenlõre még lusta vagyok… 😆
Gnome-ban hogy a fenében tüntetem el az ablakkeretet??? 🙄
Amúgy az aterm is szépen átlátszóvá tehetõ…. 😉
-
SzerzőBejegyzés