Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Paca, azért a kinézet is fontos!!!
Nah ez a keret eltüntetés engem is érdekelne… 😆
Sztem hivatalosan sehonnan! De leszedheted az evalt innen:
http://linuxiso.org/distro.php?distro=2
Aztán a netrõl tudod frissíteni illetve további csomagokat telepíteni.
Ok, szóval mit csnáljak? Nem müxik ez az átkozott! Már kínomban kerestem a setupjában az usb-s irdát ) hátha azzal kevesebb gondom lenne ) de nincs…a tv kártyáét meg nem akarja. Amúgy ha a vezpultban letiltom a 3.féltõl származó modulokban a lircet, akkor nem errorozik indulásnál…erre ugy sincs szükségem, mert nekem nem jó. Viszont amit forgattam azt sem tölti be! Miért? 🙄
Nekem 2 szituban jelent meg hasonló hibaüzenet. Az egyik, amikor a jogokkal volt gondja ( ezzel görcsöltem egy darabig, de az uhu-ban az automount nem a legjobb, ezért egyszerûen parancssor, su, jelszó, k3b és írom rootként )a másik amikor ékezeses karakterek voltak a fájl vagy mappa nevében. A szóközzel nincs gond nálam, de azért berakhatsz egy _ karaktert helyette, biztos ami biztos! 😆
Oké!
Akkor elösször ezt a topicot nézd át.
http://linuxforum.hu/modules.php?name=Foru…0&highlight=dvd
Van valahol arról is szó hogyan kell aviból mpeget készíteni. Ha nem találod a leírást ( vmelyik topicban van rá link ), szívesen elküldöm emilbe, mert lementettem. Nah aztán ha vannak kérdéseid írj!
Morze, te keverted az Adatrablókkal! De az is jó film …. 😆
Nos van az egyszerû megoldás, amit én is használok…kiírom adatként! 😆 A másik, hogy dvd-ként írod ki.
-
SzerzőBejegyzés