pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,851-4,860 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Csináljuk meg a Linuxot szépre! #1946250
    pomm
    Felhasználó

      Paca, azért a kinézet is fontos!!!

      Hozzászólás: Csináljuk meg a Linuxot szépre! #1946245
      pomm
      Felhasználó

        Nah ez a keret eltüntetés engem is érdekelne… 😆

        Hozzászólás: a pc távirányítása… #1939449
        pomm
        Felhasználó
          Hozzászólás: SuSE 9.1 letöltése? #1946139
          pomm
          Felhasználó

            Sztem hivatalosan sehonnan! De leszedheted az evalt innen:

            http://linuxiso.org/distro.php?distro=2

            Aztán a netrõl tudod frissíteni illetve további csomagokat telepíteni.

            Hozzászólás: a pc távirányítása… #1939447
            pomm
            Felhasználó

              Ok, szóval mit csnáljak? Nem müxik ez az átkozott! Már kínomban kerestem a setupjában az usb-s irdát ) hátha azzal kevesebb gondom lenne ) de nincs…a tv kártyáét meg nem akarja. Amúgy ha a vezpultban letiltom a 3.féltõl származó modulokban a lircet, akkor nem errorozik indulásnál…erre ugy sincs szükségem, mert nekem nem jó. Viszont amit forgattam azt sem tölti be! Miért? 🙄

              Hozzászólás: NEM MEGY A DVD IR #1945798
              pomm
              Felhasználó

                Nekem 2 szituban jelent meg hasonló hibaüzenet. Az egyik, amikor a jogokkal volt gondja ( ezzel görcsöltem egy darabig, de az uhu-ban az automount nem a legjobb, ezért egyszerûen parancssor, su, jelszó, k3b és írom rootként )a másik amikor ékezeses karakterek voltak a fájl vagy mappa nevében. A szóközzel nincs gond nálam, de azért berakhatsz egy _ karaktert helyette, biztos ami biztos! 😆

                Hozzászólás: DVD-VIDEO HOGYAN? #1945943
                pomm
                Felhasználó

                  Oké!

                  Akkor elösször ezt a topicot nézd át.

                  http://linuxforum.hu/modules.php?name=Foru…0&highlight=dvd

                  Van valahol arról is szó hogyan kell aviból mpeget készíteni. Ha nem találod a leírást ( vmelyik topicban van rá link ), szívesen elküldöm emilbe, mert lementettem. Nah aztán ha vannak kérdéseid írj!

                  Hozzászólás: suse 9.0 multimédia probléma #1944511
                  pomm
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: bízd a hackerre #1945648
                    pomm
                    Felhasználó

                      Morze, te keverted az Adatrablókkal! De az is jó film …. 😆

                      Hozzászólás: DVD-VIDEO HOGYAN? #1945941
                      pomm
                      Felhasználó

                        Nos van az egyszerû megoldás, amit én is használok…kiírom adatként! 😆 A másik, hogy dvd-ként írod ki.

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,851-4,860 / 5,573