pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,981-4,990 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Automatikus felvételkészítése rádióból #1941555
    pomm
    Felhasználó

      Hm…ez krály lett! 😉 Lenne vkinek esetleg a mencoder-re is 5lete??? Rádióból nem akarok felvenni, de tv-bõl annál inkább!

      Hozzászólás: Uhu 1.1 vagy Uhu 1.1.1 ? #1943619
      pomm
      Felhasználó

        Most le ne töltsd az 1.1.1-et! 😆 Komolyan!
        Ezt írd be a bash-ba root-ként:

        apt-get update

        ha kész van, akkor:

        apt-get upgrade

        és 1.1.1-ed lesz! 😉

        Hozzászólás: Megosztás, sebesség mérés (LAN) #1943616
        pomm
        Felhasználó

          Az hogy mennyivel megy, pl megnézheted ha másolsz egyik géprõl a másikra, de nekem nem ment gyorsabban még mint 5 MB/sec, ami kb 40 Mb/sec…
          Szal elösször is engedélyezd az uhu vezpultban a megosztás vendég felhasznákó root-ot és vedd ki a másik fülön a tiltott listából! Ugyanis mountolni csak rootként tudsz..Aztán kell egy megosztott könyvtár is…Gondolom cross cabelt használsz, úgy kell ip is a gépeknek. ( router-rel eccerûbb) A slack alatt ezt kézzel kell belõnöd..nos nálam a notebookon van slacki, mivel arra kellettek a dolgok, így slacki alól mountoltam, fordítva nem tudom hogy megy ( már mint a beállítások ), mert az uhut a vezpultból 2 perc alatt belövöd..Az ssh megy mindkettõn alapból userként ( engedélyezheted a root-ot is, de minek…)
          parancsok:
          mount:
          smbmount //ipcím/megosztásneve /ahova/mountolni/akarod -o guest username:root,password:jelszavad

          Hozzászólás: mplayer nagyobb felirat #1940499
          pomm
          Felhasználó

            esetleg font csere…illetve meg kellene azt a feliratot is nézni, jártam már én is úgy, hogy a felirat volt a hunyó…próbálj másik filmet is…

            Hozzászólás: Honlap készítés #1943287
            pomm
            Felhasználó

              xcut, nem igazán érdekel a html, de épp szükségem van rá…ezért kerestem progit…ha majd tanulni akarok, akkor editorozok… 😆

              Hozzászólás: Zapping (vagy xawtv) fullscreen problema #1905264
              pomm
              Felhasználó

                Zapping: Nálam az 1.0-ban szétqrta az X-et, az xawtv nem ment fullscreenben, a másikat nem ismerem.
                Volt már errõl topic, de röviden: tedd fel a tvtime-ot vagy használd az mplayer-t

                üdv

                Hozzászólás: Honlap készítés #1943285
                pomm
                Felhasználó

                  Köszi nektek! Most letöltögetek, aztán megsasolom…bár az OO egészjó, csak az effekteket hiányolom 😥 Megnézzük a többi progi mit tud…

                  Hozzászólás: Recycling #1943601
                  pomm
                  Felhasználó

                    Nyugodtan feltehetsz egy Debit. Egyébként egy 486-osson biztos, hogy megy. Azért merevlemezen csak biztonságosabb valamit tartani, mint floppy-n, mégha ilyen régi is.

                    Ha beleteszel egy kis memóriát meg egy merevlemezt garfika is bõven megy rajta.
                    (Egyébként Linux alatt ez a gép 200G-ásnál nagyobb merevlemezt is elkezel.)

                    Vizsla, olvasd át, megy az merevlemezen is 😉 Ha nem volna routerem, már elõszedtem volna vhonnan azt a 486-ost amit még én kalapáltam össze… 😆

                    Hozzászólás: Recycling #1943597
                    pomm
                    Felhasználó

                      Ezt itt olvastam a hírekben, nézd meg te is, sztem ez kell neked… 😉

                      http://fli4l.fpn.hu/_dwad_/frameset.php?pa…n.hu/index.html

                      Hozzászólás: crackelés #1943565
                      pomm
                      Felhasználó

                        Hehe, kisbetü, at gáz lehetett! Mekkor *****ök vannak??? 😥 Kár, mert már azt hittem olvashatok én is egy kicsit ( és tanulhatok is ) a topic alapján…

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,981-4,990 / 5,573