pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Debian távoli asztal, ssl… #2159374
    pomm
    Felhasználó

      Neked lsf van, nekem meg debian… 🙂

      Hozzászólás: Debian távoli asztal, ssl… #2159375
      pomm
      Felhasználó

        Neked lsf van, nekem meg debian… 🙂

        Hozzászólás: Debian távoli asztal, ssl… #2159370
        pomm
        Felhasználó
          uzsolt wrote:
          Nem httpd az az apache?

          pomm pomm # ps ax | grep apache
          4843 ?        Ss    0:00 /usr/sbin/apache2 -k start
          4870 ?        S      0:00 /usr/sbin/apache2 -k start
          4871 ?        S      0:00 /usr/sbin/apache2 -k start
          4872 ?        S      0:00 /usr/sbin/apache2 -k start
          4873 ?        S      0:00 /usr/sbin/apache2 -k start
          4874 ?        S      0:00 /usr/sbin/apache2 -k start
          4904 pts/1    S+    0:00 grep –colour=auto apache
          pomm pomm #

          Hozzászólás: Debian távoli asztal, ssl… #2159371
          pomm
          Felhasználó
            uzsolt wrote:
            Nem httpd az az apache?

            pomm pomm # ps ax | grep apache
            4843 ?        Ss    0:00 /usr/sbin/apache2 -k start
            4870 ?        S      0:00 /usr/sbin/apache2 -k start
            4871 ?        S      0:00 /usr/sbin/apache2 -k start
            4872 ?        S      0:00 /usr/sbin/apache2 -k start
            4873 ?        S      0:00 /usr/sbin/apache2 -k start
            4874 ?        S      0:00 /usr/sbin/apache2 -k start
            4904 pts/1    S+    0:00 grep –colour=auto apache
            pomm pomm #

            Hozzászólás: Debian távoli asztal, ssl… #2159360
            pomm
            Felhasználó

              1, ifconfig
              2, ps ax | grep apache

              Hozzászólás: Debian távoli asztal, ssl… #2159361
              pomm
              Felhasználó

                1, ifconfig
                2, ps ax | grep apache

                Hozzászólás: atheros driver howto merre? AR5007EG EasyNote #2159064
                pomm
                Felhasználó

                  Ha gui-s csoda kell, akkor ne kwifi-t használj, hanem knetworkmanager-t, ott be tudod rendesen állítani a wpa-t is.
                  Az ifconfig nem lehet egyező az iwconfig-gal. Az ifconfig az aktív hálózati csatolókat listázza, az ifconfig -a az összeset, az iwconfig a wireless képes csatolót mutatja meg.

                  Hozzászólás: atheros driver howto merre? AR5007EG EasyNote #2159065
                  pomm
                  Felhasználó

                    Ha gui-s csoda kell, akkor ne kwifi-t használj, hanem knetworkmanager-t, ott be tudod rendesen állítani a wpa-t is.
                    Az ifconfig nem lehet egyező az iwconfig-gal. Az ifconfig az aktív hálózati csatolókat listázza, az ifconfig -a az összeset, az iwconfig a wireless képes csatolót mutatja meg.

                    pomm
                    Felhasználó

                      Betolsz egy livecuccot, mondjuk insert-tet és adsz egy lspci és lsusb parancsot. Mindjárt látod mi van benne… 😉
                      Amúgy a debian simán elkúszhat rajta, csak ne gnome, kde, xfce felületekre pazarold a ram-ot!

                      Hozzászólás: A Linux maradt állva a hackerversenyen #2158409
                      pomm
                      Felhasználó

                        Vasy nem te lennél ha nem write-only módban látogatnád a fórumot…pár napja kint van, ráadásul a főoldalon…

                      10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 5,573