pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Egy kis automount #2132900
    pomm
    Felhasználó

      Másold be ezt!
      /dev/hda1       /media/Xp       ntfs-3g    silent,umask=0,no_def_opts,allow_other,locale=hu_HU.utf8,force 0     0

      Hozzászólás: oldlaptop.linuxuser.hu #2156719
      pomm
      Felhasználó

        köszi 🙂

        Hozzászólás: oldlaptop.linuxuser.hu #2156720
        pomm
        Felhasználó

          köszi 🙂

          Hozzászólás: oldlaptop.linuxuser.hu #2156715
          pomm
          Felhasználó
            uzsolt wrote:
            Használjátok a Themis témát, oda nincs integrálva.

            az melyik? Én nem látom a választhatók között!

            Hozzászólás: oldlaptop.linuxuser.hu #2156716
            pomm
            Felhasználó
              uzsolt wrote:
              Használjátok a Themis témát, oda nincs integrálva.

              az melyik? Én nem látom a választhatók között!

              Hozzászólás: oldlaptop.linuxuser.hu #2156703
              pomm
              Felhasználó

                Írj oregon-nak!

                Hozzászólás: oldlaptop.linuxuser.hu #2156704
                pomm
                Felhasználó

                  Írj oregon-nak!

                  Hozzászólás: Installálás forrásból #2156685
                  pomm
                  Felhasználó

                    Linket a progira! Innen csak a távolbalátók tudnak segíteni!

                    Hozzászólás: Installálás forrásból #2156686
                    pomm
                    Felhasználó

                      Linket a progira! Innen csak a távolbalátók tudnak segíteni!

                      Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155979
                      pomm
                      Felhasználó

                        Az kemény, lassan kirúgják a helyükről az fsn-t.
                        Reméljük soma mod is besegít az új disztrónál és lesz wap-os wifi a két ismert parancssal ( lspci, lsmod 🙂 ), ha nem megy valami akkor kiadjuk rá a chmod -r 777 parancsot és ha úgy se jó reinstallálunk. Ha akkor sem megy, másik disztrit rakunk fel. Gondolom eme hozzáállás alapján lesz kapásból két disztrijük. Egy lekoppintott, meg egy amit lemásolnak 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 5,573