Az kemény, lassan kirúgják a helyükről az fsn-t.
Reméljük soma mod is besegít az új disztrónál és lesz wap-os wifi a két ismert parancssal ( lspci, lsmod 🙂 ), ha nem megy valami akkor kiadjuk rá a chmod -r 777 parancsot és ha úgy se jó reinstallálunk. Ha akkor sem megy, másik disztrit rakunk fel. Gondolom eme hozzáállás alapján lesz kapásból két disztrijük. Egy lekoppintott, meg egy amit lemásolnak 😀