Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az kemény, lassan kirúgják a helyükről az fsn-t.
Reméljük soma mod is besegít az új disztrónál és lesz wap-os wifi a két ismert parancssal ( lspci, lsmod 🙂 ), ha nem megy valami akkor kiadjuk rá a chmod -r 777 parancsot és ha úgy se jó reinstallálunk. Ha akkor sem megy, másik disztrit rakunk fel. Gondolom eme hozzáállás alapján lesz kapásból két disztrijük. Egy lekoppintott, meg egy amit lemásolnak 😀vizsla wrote:Mos’ mé’, nem olyan, mint egy vallási szekta?
…az ostobaságuk ( némelyiküknek ) már adott hozzá, most kell a kitartás is. Az együtt komoly páros 🙂
vizsla wrote:Mos’ mé’, nem olyan, mint egy vallási szekta?
…az ostobaságuk ( némelyiküknek ) már adott hozzá, most kell a kitartás is. Az együtt komoly páros 🙂
Tony Magic wrote:Ez az img file egy windózos merevlemezen van ami már mountolva van a rendszeremhez. Így is lehet még azt a file-t mountolni?man mount
Tony Magic wrote:Ez az img file egy windózos merevlemezen van ami már mountolva van a rendszeremhez. Így is lehet még azt a file-t mountolni?man mount
mount -o loop fájl.img /ahova/moutolom
mount -o loop fájl.img /ahova/moutolom
violazoli wrote:Ez nem a probléma megkerülése, hanem a probléma megragadása annak LÉNYEGÉNÉL! Tudniillik egyszerűen minden bináris disztrót (és a Süsü is az!) alapvetően TÉVÚTNAK tartok. Ha tehát akármiért is, de a fószer „átigazol” a Gobo-hoz (ami forrásalapú!), hosszú távon igenis sokat nyer vele!Jó, elhisszük, nem fáj, ugye?
Töröljétek az accountomat, mert ez igen gáz…
thxviolazoli wrote:Ez nem a probléma megkerülése, hanem a probléma megragadása annak LÉNYEGÉNÉL! Tudniillik egyszerűen minden bináris disztrót (és a Süsü is az!) alapvetően TÉVÚTNAK tartok. Ha tehát akármiért is, de a fószer „átigazol” a Gobo-hoz (ami forrásalapú!), hosszú távon igenis sokat nyer vele!Jó, elhisszük, nem fáj, ugye?
Töröljétek az accountomat, mert ez igen gáz…
thxviolazoli wrote:A Linux alapvető jellemzője, hogy egy feladatra többnyire több megoldás is lehetséges.Az is egy megoldás, hogy más disztróra tér át…
Azt tudom, hogy Süsünél alapból nem települ az mp3 kodek. Tudom, hogy le lehet tölteni hozzá, de nem tudom, hogyan, mert sosem használtam Süsüt. Emiatt nem szóltam bele a témába. De épp emiatt nem is szeretem a Süsüt, plusz mert a Novell lepaktált a M$-al. Szóval nem is rossz tanács az a másik disztróra áttérés! Például javasolhatom a GoboLinuxot. Itt nem probléma az mp3 lejátszás.
Ezen nagyon megdöbbentem!
Zoli, eddig értelmes embernek tartottalak, de ez tipikusan a probléma megkerülése, ami a gyengék és buták megoldása! Hiába analfabéták között az írni-olvasni tudó a professzor… -
SzerzőBejegyzés