pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155980
    pomm
    Felhasználó

      Az kemény, lassan kirúgják a helyükről az fsn-t.
      Reméljük soma mod is besegít az új disztrónál és lesz wap-os wifi a két ismert parancssal ( lspci, lsmod 🙂 ), ha nem megy valami akkor kiadjuk rá a chmod -r 777 parancsot és ha úgy se jó reinstallálunk. Ha akkor sem megy, másik disztrit rakunk fel. Gondolom eme hozzáállás alapján lesz kapásból két disztrijük. Egy lekoppintott, meg egy amit lemásolnak 😀

      Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155971
      pomm
      Felhasználó
        vizsla wrote:
        Mos’ mé’, nem olyan, mint egy vallási szekta? 19.gif

        …az ostobaságuk ( némelyiküknek ) már adott hozzá, most kell a kitartás is. Az együtt komoly páros 🙂

        Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155972
        pomm
        Felhasználó
          vizsla wrote:
          Mos’ mé’, nem olyan, mint egy vallási szekta? 19.gif

          …az ostobaságuk ( némelyiküknek ) már adott hozzá, most kell a kitartás is. Az együtt komoly páros 🙂

          Hozzászólás: img kiterjesztés mivel nyitható? #2156527
          pomm
          Felhasználó
            Tony Magic wrote:
            Ez az img file egy windózos merevlemezen van ami már mountolva van a rendszeremhez. Így is lehet még azt a file-t mountolni?

            man mount

            Hozzászólás: img kiterjesztés mivel nyitható? #2156528
            pomm
            Felhasználó
              Tony Magic wrote:
              Ez az img file egy windózos merevlemezen van ami már mountolva van a rendszeremhez. Így is lehet még azt a file-t mountolni?

              man mount

              Hozzászólás: img kiterjesztés mivel nyitható? #2156521
              pomm
              Felhasználó

                mount -o loop fájl.img /ahova/moutolom

                Hozzászólás: img kiterjesztés mivel nyitható? #2156522
                pomm
                Felhasználó

                  mount -o loop fájl.img /ahova/moutolom

                  Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155953
                  pomm
                  Felhasználó
                    violazoli wrote:
                    Ez nem a probléma megkerülése, hanem a probléma megragadása annak LÉNYEGÉNÉL! Tudniillik egyszerűen minden bináris disztrót (és a Süsü is az!) alapvetően TÉVÚTNAK tartok. Ha tehát akármiért is, de a fószer „átigazol” a Gobo-hoz (ami forrásalapú!), hosszú távon igenis sokat nyer vele!

                    Jó, elhisszük, nem fáj, ugye?
                    Töröljétek az accountomat, mert ez igen gáz…
                    thx

                    Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155954
                    pomm
                    Felhasználó
                      violazoli wrote:
                      Ez nem a probléma megkerülése, hanem a probléma megragadása annak LÉNYEGÉNÉL! Tudniillik egyszerűen minden bináris disztrót (és a Süsü is az!) alapvetően TÉVÚTNAK tartok. Ha tehát akármiért is, de a fószer „átigazol” a Gobo-hoz (ami forrásalapú!), hosszú távon igenis sokat nyer vele!

                      Jó, elhisszük, nem fáj, ugye?
                      Töröljétek az accountomat, mert ez igen gáz…
                      thx

                      Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155941
                      pomm
                      Felhasználó
                        violazoli wrote:
                        A Linux alapvető jellemzője, hogy egy feladatra többnyire több megoldás is lehetséges.

                        Az is egy megoldás, hogy más disztróra tér át…

                        Azt tudom, hogy Süsünél alapból nem települ az mp3 kodek. Tudom, hogy le lehet tölteni hozzá, de nem tudom, hogyan, mert sosem használtam Süsüt. Emiatt nem szóltam bele a témába. De épp emiatt nem is szeretem a Süsüt, plusz mert a Novell lepaktált a M$-al. Szóval nem is rossz tanács az a másik disztróra áttérés! Például javasolhatom a GoboLinuxot. Itt nem probléma az mp3 lejátszás.

                        Ezen nagyon megdöbbentem!
                        Zoli, eddig értelmes embernek tartottalak, de ez tipikusan a probléma megkerülése, ami a gyengék és buták megoldása! Hiába analfabéták között az írni-olvasni tudó a professzor…

                      10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 5,573