pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155942
    pomm
    Felhasználó
      violazoli wrote:
      A Linux alapvető jellemzője, hogy egy feladatra többnyire több megoldás is lehetséges.

      Az is egy megoldás, hogy más disztróra tér át…

      Azt tudom, hogy Süsünél alapból nem települ az mp3 kodek. Tudom, hogy le lehet tölteni hozzá, de nem tudom, hogyan, mert sosem használtam Süsüt. Emiatt nem szóltam bele a témába. De épp emiatt nem is szeretem a Süsüt, plusz mert a Novell lepaktált a M$-al. Szóval nem is rossz tanács az a másik disztróra áttérés! Például javasolhatom a GoboLinuxot. Itt nem probléma az mp3 lejátszás.

      Ezen nagyon megdöbbentem!
      Zoli, eddig értelmes embernek tartottalak, de ez tipikusan a probléma megkerülése, ami a gyengék és buták megoldása! Hiába analfabéták között az írni-olvasni tudó a professzor…

      Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155927
      pomm
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        Kíváncsi vagyok, mikor tiltanak ki onnan téged.

        Ha szerencsém van, még tudok segíteni annak, aki a wifivel kínlódik, mert a moderátor szerint lehet, hogy a wap vagy a wap2 kever be és a szerencsétlen lehet, hogy ráköti még a mobilját is a cuccra… 🙂
        Na jó, nem gonoszkodom!

        Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155928
        pomm
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Kíváncsi vagyok, mikor tiltanak ki onnan téged.

          Ha szerencsém van, még tudok segíteni annak, aki a wifivel kínlódik, mert a moderátor szerint lehet, hogy a wap vagy a wap2 kever be és a szerencsétlen lehet, hogy ráköti még a mobilját is a cuccra… 🙂
          Na jó, nem gonoszkodom!

          Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155925
          pomm
          Felhasználó
            violazoli wrote:
            Cseppnyi kételyem sincs afelől, hogy „nálunk” lassabban fejlődik az érdeklődő „tudásilag”.

            Ugyanakkor viszont aki odamegy, aközben EMBERNEK érezheti magát, nem megalázott rabszolgának.

            Tudod, Pomm, erről az ügyről az jut az eszembe, ami a középkorban ment a mesterek és tanoncok közt. A mester tenger pénzt elkért azért, hogy foglalkozzon az inassal, de évekig alig tanította valamire, közben meg szemét módon bánt a tanonccal, s minden módon megalázta. Kétségtelen, idővel mindent megtanult tőle a gyerek, de milyen módon, hogy érezte magát közben!

            Érezed ugye, hogy ez baromság? Bár jól hangzik 🙂

            Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155926
            pomm
            Felhasználó
              violazoli wrote:
              Cseppnyi kételyem sincs afelől, hogy „nálunk” lassabban fejlődik az érdeklődő „tudásilag”.

              Ugyanakkor viszont aki odamegy, aközben EMBERNEK érezheti magát, nem megalázott rabszolgának.

              Tudod, Pomm, erről az ügyről az jut az eszembe, ami a középkorban ment a mesterek és tanoncok közt. A mester tenger pénzt elkért azért, hogy foglalkozzon az inassal, de évekig alig tanította valamire, közben meg szemét módon bánt a tanonccal, s minden módon megalázta. Kétségtelen, idővel mindent megtanult tőle a gyerek, de milyen módon, hogy érezte magát közben!

              Érezed ugye, hogy ez baromság? Bár jól hangzik 🙂

              Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155905
              pomm
              Felhasználó
                violazoli wrote:
                Speciel ami engem illet, az „igazi linuxfórum” helyett a „kezdőbarát linuxfórum” címet adtam volna a portálnak. De nem én csináltam. Holott jobban kifejezné a lényeget. Ezennel javaslom az adminnak a névváltoztatást!

                Zoli, én inkább a „homokozó” nevet adnám. Az adminotok is érdekes…Itt sem tud mindenki mindent, de
                1, ha nem tudom a megoldás nem írok egetrengető baromságot válaszként
                2, ha véletlenül hülyeséget írtam nem védem

                Itt lehet, hogy kicsit „barátságtalanabb” a légkör a kezdőknek, de nézd meg pl vasy05-t ( hogy szélsőséges példát említsek ). Kitartással milyen sokáig jutott.
                Nálatok 5 hónap múlva is reinstallal oldja meg a jogosultság problémát…

                Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155906
                pomm
                Felhasználó
                  violazoli wrote:
                  Speciel ami engem illet, az „igazi linuxfórum” helyett a „kezdőbarát linuxfórum” címet adtam volna a portálnak. De nem én csináltam. Holott jobban kifejezné a lényeget. Ezennel javaslom az adminnak a névváltoztatást!

                  Zoli, én inkább a „homokozó” nevet adnám. Az adminotok is érdekes…Itt sem tud mindenki mindent, de
                  1, ha nem tudom a megoldás nem írok egetrengető baromságot válaszként
                  2, ha véletlenül hülyeséget írtam nem védem

                  Itt lehet, hogy kicsit „barátságtalanabb” a légkör a kezdőknek, de nézd meg pl vasy05-t ( hogy szélsőséges példát említsek ). Kitartással milyen sokáig jutott.
                  Nálatok 5 hónap múlva is reinstallal oldja meg a jogosultság problémát…

                  pomm
                  Felhasználó

                    lame

                    pomm
                    Felhasználó

                      lame

                      Hozzászólás: Webes e-mail kliens! #2156245
                      pomm
                      Felhasználó

                        Szívesen, amúgy a linuxfórum kezdőlapján a negyedik hír 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 5,573