Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
violazoli wrote:A Linux alapvető jellemzője, hogy egy feladatra többnyire több megoldás is lehetséges.
Az is egy megoldás, hogy más disztróra tér át…
Azt tudom, hogy Süsünél alapból nem települ az mp3 kodek. Tudom, hogy le lehet tölteni hozzá, de nem tudom, hogyan, mert sosem használtam Süsüt. Emiatt nem szóltam bele a témába. De épp emiatt nem is szeretem a Süsüt, plusz mert a Novell lepaktált a M$-al. Szóval nem is rossz tanács az a másik disztróra áttérés! Például javasolhatom a GoboLinuxot. Itt nem probléma az mp3 lejátszás.
Ezen nagyon megdöbbentem!
Zoli, eddig értelmes embernek tartottalak, de ez tipikusan a probléma megkerülése, ami a gyengék és buták megoldása! Hiába analfabéták között az írni-olvasni tudó a professzor…kisbetu wrote:Kíváncsi vagyok, mikor tiltanak ki onnan téged.Ha szerencsém van, még tudok segíteni annak, aki a wifivel kínlódik, mert a moderátor szerint lehet, hogy a wap vagy a wap2 kever be és a szerencsétlen lehet, hogy ráköti még a mobilját is a cuccra… 🙂
Na jó, nem gonoszkodom!kisbetu wrote:Kíváncsi vagyok, mikor tiltanak ki onnan téged.Ha szerencsém van, még tudok segíteni annak, aki a wifivel kínlódik, mert a moderátor szerint lehet, hogy a wap vagy a wap2 kever be és a szerencsétlen lehet, hogy ráköti még a mobilját is a cuccra… 🙂
Na jó, nem gonoszkodom!violazoli wrote:Cseppnyi kételyem sincs afelől, hogy „nálunk” lassabban fejlődik az érdeklődő „tudásilag”.Ugyanakkor viszont aki odamegy, aközben EMBERNEK érezheti magát, nem megalázott rabszolgának.
Tudod, Pomm, erről az ügyről az jut az eszembe, ami a középkorban ment a mesterek és tanoncok közt. A mester tenger pénzt elkért azért, hogy foglalkozzon az inassal, de évekig alig tanította valamire, közben meg szemét módon bánt a tanonccal, s minden módon megalázta. Kétségtelen, idővel mindent megtanult tőle a gyerek, de milyen módon, hogy érezte magát közben!
Érezed ugye, hogy ez baromság? Bár jól hangzik 🙂
violazoli wrote:Cseppnyi kételyem sincs afelől, hogy „nálunk” lassabban fejlődik az érdeklődő „tudásilag”.Ugyanakkor viszont aki odamegy, aközben EMBERNEK érezheti magát, nem megalázott rabszolgának.
Tudod, Pomm, erről az ügyről az jut az eszembe, ami a középkorban ment a mesterek és tanoncok közt. A mester tenger pénzt elkért azért, hogy foglalkozzon az inassal, de évekig alig tanította valamire, közben meg szemét módon bánt a tanonccal, s minden módon megalázta. Kétségtelen, idővel mindent megtanult tőle a gyerek, de milyen módon, hogy érezte magát közben!
Érezed ugye, hogy ez baromság? Bár jól hangzik 🙂
violazoli wrote:Speciel ami engem illet, az „igazi linuxfórum” helyett a „kezdőbarát linuxfórum” címet adtam volna a portálnak. De nem én csináltam. Holott jobban kifejezné a lényeget. Ezennel javaslom az adminnak a névváltoztatást!Zoli, én inkább a „homokozó” nevet adnám. Az adminotok is érdekes…Itt sem tud mindenki mindent, de
1, ha nem tudom a megoldás nem írok egetrengető baromságot válaszként
2, ha véletlenül hülyeséget írtam nem védemItt lehet, hogy kicsit „barátságtalanabb” a légkör a kezdőknek, de nézd meg pl vasy05-t ( hogy szélsőséges példát említsek ). Kitartással milyen sokáig jutott.
Nálatok 5 hónap múlva is reinstallal oldja meg a jogosultság problémát…violazoli wrote:Speciel ami engem illet, az „igazi linuxfórum” helyett a „kezdőbarát linuxfórum” címet adtam volna a portálnak. De nem én csináltam. Holott jobban kifejezné a lényeget. Ezennel javaslom az adminnak a névváltoztatást!Zoli, én inkább a „homokozó” nevet adnám. Az adminotok is érdekes…Itt sem tud mindenki mindent, de
1, ha nem tudom a megoldás nem írok egetrengető baromságot válaszként
2, ha véletlenül hülyeséget írtam nem védemItt lehet, hogy kicsit „barátságtalanabb” a légkör a kezdőknek, de nézd meg pl vasy05-t ( hogy szélsőséges példát említsek ). Kitartással milyen sokáig jutott.
Nálatok 5 hónap múlva is reinstallal oldja meg a jogosultság problémát…2008-03-13-09:53 Hozzászólás: suse 10.3 alatt wav-ból mp3-ba melyik programmal lehet konvertálni? #2156317lame
2008-03-13-09:53 Hozzászólás: suse 10.3 alatt wav-ból mp3-ba melyik programmal lehet konvertálni? #2156318lame
Szívesen, amúgy a linuxfórum kezdőlapján a negyedik hír 🙂
-
SzerzőBejegyzés