pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 651-660 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Webes e-mail kliens! #2156246
    pomm
    Felhasználó

      Szívesen, amúgy a linuxfórum kezdőlapján a negyedik hír 🙂

      pomm
      Felhasználó

        Igen, sd kártyán fut…nos valami valamiért 🙂

        pomm
        Felhasználó

          Igen, sd kártyán fut…nos valami valamiért 🙂

          pomm
          Felhasználó

            A qtekemben Intel XScale PXA272 van és megy rajta több linux is…
            Leírás, screenshot itt, hátha segít…

            pomm
            Felhasználó

              A qtekemben Intel XScale PXA272 van és megy rajta több linux is…
              Leírás, screenshot itt, hátha segít…

              Hozzászólás: Webes e-mail kliens! #2156241
              pomm
              Felhasználó

                Most adták ki a legújabb javított, magyar változatot 🙂
                http://www.osbusiness.hu/?page_name=download

                Hozzászólás: Webes e-mail kliens! #2156242
                pomm
                Felhasználó

                  Most adták ki a legújabb javított, magyar változatot 🙂
                  http://www.osbusiness.hu/?page_name=download

                  Hozzászólás: Webes e-mail kliens! #2156237
                  pomm
                  Felhasználó
                    mrdozer wrote:
                    Webes e-mail klienst keresek! Nem mail szerverre!
                    Tehát egy olyan lehetőleg PHP alapú e-mail klienst szeretnék amit felteszek az otthoni gépemre (ezt dyndnssel bárhonnan elérem, rajta van a blogom is meg még sok más is :D, jah debianos a drága [etch]). Tehát az lenne a lényeg hogy ugyanugy működjön mint egy asztali program mint a thunderbird de webes legyen.

                    egroupware
                    Azt simán eléred távolról és kb 1 perc belőni a mélt

                    Hozzászólás: Webes e-mail kliens! #2156238
                    pomm
                    Felhasználó
                      mrdozer wrote:
                      Webes e-mail klienst keresek! Nem mail szerverre!
                      Tehát egy olyan lehetőleg PHP alapú e-mail klienst szeretnék amit felteszek az otthoni gépemre (ezt dyndnssel bárhonnan elérem, rajta van a blogom is meg még sok más is :D, jah debianos a drága [etch]). Tehát az lenne a lényeg hogy ugyanugy működjön mint egy asztali program mint a thunderbird de webes legyen.

                      egroupware
                      Azt simán eléred távolról és kb 1 perc belőni a mélt

                      Hozzászólás: MSI vr601-012hu linux telepítési gondok #2154565
                      pomm
                      Felhasználó
                        Radagast wrote:
                        Egyenlőre leálltam. Túl kényelmes volt nekem a régi asztali gépemen , hogy ubuntu alatt minden működött (jobban is mint windows alatt). Ezért most nem akarok kompromisszumot kötni. Előbb utóbb úgyis lesz támogatás ahci/satára.

                        Még ami szóba jöhetne Mandriva, de egyenlőre nincs időm próbálkozni.

                        Így soha nem tanulsz semmit…,de te tudod!

                      10 bejegyzés megtekintése - 651-660 / 5,573