Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szívesen, amúgy a linuxfórum kezdőlapján a negyedik hír 🙂
Igen, sd kártyán fut…nos valami valamiért 🙂
Igen, sd kártyán fut…nos valami valamiért 🙂
A qtekemben Intel XScale PXA272 van és megy rajta több linux is…
Leírás, screenshot itt, hátha segít…A qtekemben Intel XScale PXA272 van és megy rajta több linux is…
Leírás, screenshot itt, hátha segít…Most adták ki a legújabb javított, magyar változatot 🙂
http://www.osbusiness.hu/?page_name=downloadMost adták ki a legújabb javított, magyar változatot 🙂
http://www.osbusiness.hu/?page_name=downloadmrdozer wrote:Webes e-mail klienst keresek! Nem mail szerverre!
Tehát egy olyan lehetőleg PHP alapú e-mail klienst szeretnék amit felteszek az otthoni gépemre (ezt dyndnssel bárhonnan elérem, rajta van a blogom is meg még sok más is :D, jah debianos a drága [etch]). Tehát az lenne a lényeg hogy ugyanugy működjön mint egy asztali program mint a thunderbird de webes legyen.egroupware
Azt simán eléred távolról és kb 1 perc belőni a méltmrdozer wrote:Webes e-mail klienst keresek! Nem mail szerverre!
Tehát egy olyan lehetőleg PHP alapú e-mail klienst szeretnék amit felteszek az otthoni gépemre (ezt dyndnssel bárhonnan elérem, rajta van a blogom is meg még sok más is :D, jah debianos a drága [etch]). Tehát az lenne a lényeg hogy ugyanugy működjön mint egy asztali program mint a thunderbird de webes legyen.egroupware
Azt simán eléred távolról és kb 1 perc belőni a méltRadagast wrote:Egyenlőre leálltam. Túl kényelmes volt nekem a régi asztali gépemen , hogy ubuntu alatt minden működött (jobban is mint windows alatt). Ezért most nem akarok kompromisszumot kötni. Előbb utóbb úgyis lesz támogatás ahci/satára.Még ami szóba jöhetne Mandriva, de egyenlőre nincs időm próbálkozni.
Így soha nem tanulsz semmit…,de te tudod!
-
SzerzőBejegyzés