Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Radagast wrote:Egyenlőre leálltam. Túl kényelmes volt nekem a régi asztali gépemen , hogy ubuntu alatt minden működött (jobban is mint windows alatt). Ezért most nem akarok kompromisszumot kötni. Előbb utóbb úgyis lesz támogatás ahci/satára.
Még ami szóba jöhetne Mandriva, de egyenlőre nincs időm próbálkozni.
Így soha nem tanulsz semmit…,de te tudod!
Wazz! Egy hete keresgélem és minden szemetet kidobott már a gúgli.

Ezzel a leírással 1 perc alatt belőttem!
Köszi!Wazz! Egy hete keresgélem és minden szemetet kidobott már a gúgli.

Ezzel a leírással 1 perc alatt belőttem!
Köszi!Sztem is próbálj ki még másik linuxot a hang gondon egyszerűbb lesz valószínűleg segíteni, mondjuk kubuntu alatt, mint uhu alatt a hálókarin.
Nyomj ide egy lspci és egy lsmod kimenetet megfűszerezve egy uname -a paranccsal is!ui.:
Valószínűleg direct hozzáfér a bios-hoz az uhu ( ill. a kernel ). Ha kikapcsolod és nem restartolod, gondolom nincs ez a „hiba”, hogy az xp sem látja.Sztem is próbálj ki még másik linuxot a hang gondon egyszerűbb lesz valószínűleg segíteni, mondjuk kubuntu alatt, mint uhu alatt a hálókarin.
Nyomj ide egy lspci és egy lsmod kimenetet megfűszerezve egy uname -a paranccsal is!ui.:
Valószínűleg direct hozzáfér a bios-hoz az uhu ( ill. a kernel ). Ha kikapcsolod és nem restartolod, gondolom nincs ez a „hiba”, hogy az xp sem látja.Szerintem sokan szívesen segítenének, de ahhoz meg kellene mutatni, hogy több ez, mint „kopipászt”!
Szerintem sokan szívesen segítenének, de ahhoz meg kellene mutatni, hogy több ez, mint „kopipászt”!
htraki wrote:Sziasztok,Minden elismerésem azoknak kik a http://www.linuxforum.hu/tervezet/ oldalon dolgoztak,bár számomra érthetetlen,hogy a linkek
felét miért nem lehet megnyitni
Konkrétan mellyiket is nem lehet megnyitni?htraki wrote:Kisbetü: Nem unod még ezt az ellenségeskedést?Valljuk be, eddig a kopipásztén kívül nem sokat lehetett látni a törekvéseitektől! Reméljük most erre rácáfoltok! Én szurkolok nektek!
htraki wrote:Sziasztok,Minden elismerésem azoknak kik a http://www.linuxforum.hu/tervezet/ oldalon dolgoztak,bár számomra érthetetlen,hogy a linkek
felét miért nem lehet megnyitni
Konkrétan mellyiket is nem lehet megnyitni?htraki wrote:Kisbetü: Nem unod még ezt az ellenségeskedést?Valljuk be, eddig a kopipásztén kívül nem sokat lehetett látni a törekvéseitektől! Reméljük most erre rácáfoltok! Én szurkolok nektek!
Adios cipő, niki melegítő….had szóljon.
-
SzerzőBejegyzés

