pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: MSI vr601-012hu linux telepítési gondok #2154566
    pomm
    Felhasználó
      Radagast wrote:
      Egyenlőre leálltam. Túl kényelmes volt nekem a régi asztali gépemen , hogy ubuntu alatt minden működött (jobban is mint windows alatt). Ezért most nem akarok kompromisszumot kötni. Előbb utóbb úgyis lesz támogatás ahci/satára.

      Még ami szóba jöhetne Mandriva, de egyenlőre nincs időm próbálkozni.

      Így soha nem tanulsz semmit…,de te tudod!

      Hozzászólás: Scanner hálózati megosztása #2156221
      pomm
      Felhasználó

        Wazz! Egy hete keresgélem és minden szemetet kidobott már a gúgli. 40.gif
        Ezzel a leírással 1 perc alatt belőttem!105.gif
        Köszi!

        Hozzászólás: Scanner hálózati megosztása #2156222
        pomm
        Felhasználó

          Wazz! Egy hete keresgélem és minden szemetet kidobott már a gúgli. 40.gif
          Ezzel a leírással 1 perc alatt belőttem!105.gif
          Köszi!

          Hozzászólás: UHU 2.1 hálókártya eltűnési gond #2156117
          pomm
          Felhasználó

            Sztem is próbálj ki még másik linuxot a hang gondon egyszerűbb lesz valószínűleg segíteni, mondjuk kubuntu alatt, mint uhu alatt a hálókarin.
            Nyomj ide egy lspci és egy lsmod kimenetet megfűszerezve egy uname -a paranccsal is!

            ui.:
            Valószínűleg direct hozzáfér a bios-hoz az uhu ( ill. a kernel ). Ha kikapcsolod és nem restartolod, gondolom nincs ez a „hiba”, hogy az xp sem látja.

            Hozzászólás: UHU 2.1 hálókártya eltűnési gond #2156118
            pomm
            Felhasználó

              Sztem is próbálj ki még másik linuxot a hang gondon egyszerűbb lesz valószínűleg segíteni, mondjuk kubuntu alatt, mint uhu alatt a hálókarin.
              Nyomj ide egy lspci és egy lsmod kimenetet megfűszerezve egy uname -a paranccsal is!

              ui.:
              Valószínűleg direct hozzáfér a bios-hoz az uhu ( ill. a kernel ). Ha kikapcsolod és nem restartolod, gondolom nincs ez a „hiba”, hogy az xp sem látja.

              Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155759
              pomm
              Felhasználó

                Szerintem sokan szívesen segítenének, de ahhoz meg kellene mutatni, hogy több ez, mint „kopipászt”!

                Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155760
                pomm
                Felhasználó

                  Szerintem sokan szívesen segítenének, de ahhoz meg kellene mutatni, hogy több ez, mint „kopipászt”!

                  Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155741
                  pomm
                  Felhasználó
                    htraki wrote:
                    Sziasztok,

                    Minden elismerésem azoknak kik a http://www.linuxforum.hu/tervezet/ oldalon dolgoztak,bár számomra érthetetlen,hogy  a linkek
                    felét miért nem lehet megnyitni2.gif 
                    Konkrétan mellyiket is nem lehet megnyitni?

                    htraki wrote:
                    Kisbetü: Nem unod még ezt az ellenségeskedést?

                    Valljuk be, eddig a kopipásztén kívül nem sokat lehetett látni a törekvéseitektől! Reméljük most erre rácáfoltok! Én szurkolok nektek!

                    Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155742
                    pomm
                    Felhasználó
                      htraki wrote:
                      Sziasztok,

                      Minden elismerésem azoknak kik a http://www.linuxforum.hu/tervezet/ oldalon dolgoztak,bár számomra érthetetlen,hogy  a linkek
                      felét miért nem lehet megnyitni2.gif 
                      Konkrétan mellyiket is nem lehet megnyitni?

                      htraki wrote:
                      Kisbetü: Nem unod még ezt az ellenségeskedést?

                      Valljuk be, eddig a kopipásztén kívül nem sokat lehetett látni a törekvéseitektől! Reméljük most erre rácáfoltok! Én szurkolok nektek!

                      Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155737
                      pomm
                      Felhasználó

                        Adios cipő, niki melegítő….had szóljon.

                      10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 5,573