Ha valaki szívna vele…
Debian etch alá telepítettem és a telepítésnél a létrehozott header.inc.php mindenhol a ‘ jel helyett „ jelet tesz be. Ezeket le kell cserélni! Utána elindul.
Ha valaki szívna vele…
Debian etch alá telepítettem és a telepítésnél a létrehozott header.inc.php mindenhol a ‘ jel helyett „ jelet tesz be. Ezeket le kell cserélni! Utána elindul.