Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Gondolom nem „veszi észre”, hogy új eszköz…nem én fejlesztem a hal-t vagy az ivman-t…
Ha be van kapcsolva és úgy indítod a gépet, akkor nem csatolja automatán. Ha bekapcsolod a gépet és akkor kapcsolod be a hdd-t, ha már fent van rendszer, akkor – értelemszerűen – érzékeli az új hw-t és becsatlakoztatja. Ahhoz, hogy startkor is megtegye be kell rakni az fstab-ba!
Ha be van kapcsolva és úgy indítod a gépet, akkor nem csatolja automatán. Ha bekapcsolod a gépet és akkor kapcsolod be a hdd-t, ha már fent van rendszer, akkor – értelemszerűen – érzékeli az új hw-t és becsatlakoztatja. Ahhoz, hogy startkor is megtegye be kell rakni az fstab-ba!
és rádugás után a
cat /proc/partitionsés rádugás után a
cat /proc/partitionsTöbb mint 500 hozzászólás után nem érzed a kérdésedből hiányzó információkat?
Több mint 500 hozzászólás után nem érzed a kérdésedből hiányzó információkat?
oldalborda wrote:Hmm…. Ha mondjuk mikrokerneles kialakításúra írta volna meg, akkor nem lehetne hanyattlökni egy hibás eszközmeghajtóval. Akkor talán lehetne NagyArcz.Júzer szinten igaz, de ott – sokszor – még ennyi sem kell, elintézi a júzer maga a dolgot. Aki meg szervert használ és a biztonság mindenek előtt fontos, nem engedélyezi a modult a kernelben!
-
SzerzőBejegyzés