pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: usb-s winyó + mount #2155433
    pomm
    Felhasználó

      Gondolom nem „veszi észre”, hogy új eszköz…nem én fejlesztem a hal-t vagy az ivman-t…

      Hozzászólás: usb-s winyó + mount #2155428
      pomm
      Felhasználó

        Ha be van kapcsolva és úgy indítod a gépet, akkor nem csatolja automatán. Ha bekapcsolod a gépet és akkor kapcsolod be a hdd-t, ha már fent van rendszer, akkor – értelemszerűen – érzékeli az új hw-t és becsatlakoztatja. Ahhoz, hogy startkor is megtegye be kell rakni az fstab-ba!

        Hozzászólás: usb-s winyó + mount #2155429
        pomm
        Felhasználó

          Ha be van kapcsolva és úgy indítod a gépet, akkor nem csatolja automatán. Ha bekapcsolod a gépet és akkor kapcsolod be a hdd-t, ha már fent van rendszer, akkor – értelemszerűen – érzékeli az új hw-t és becsatlakoztatja. Ahhoz, hogy startkor is megtegye be kell rakni az fstab-ba!

          Hozzászólás: usb-s winyó + mount #2155424
          pomm
          Felhasználó

            és rádugás után a
            cat /proc/partitions

            Hozzászólás: usb-s winyó + mount #2155425
            pomm
            Felhasználó

              és rádugás után a
              cat /proc/partitions

              Hozzászólás: Etch + Bluetooth + Nokia #2154185
              pomm
              Felhasználó

                Ezt elolvastad már?

                Hozzászólás: Etch + Bluetooth + Nokia #2154186
                pomm
                Felhasználó

                  Ezt elolvastad már?

                  Hozzászólás: Etch + Bluetooth + Nokia #2154177
                  pomm
                  Felhasználó

                    Több mint 500 hozzászólás után nem érzed a kérdésedből hiányzó információkat?

                    Hozzászólás: Etch + Bluetooth + Nokia #2154178
                    pomm
                    Felhasználó

                      Több mint 500 hozzászólás után nem érzed a kérdésedből hiányzó információkat?

                      pomm
                      Felhasználó
                        oldalborda wrote:
                        Hmm…. Ha mondjuk mikrokerneles kialakításúra írta volna meg, akkor nem lehetne hanyattlökni egy hibás eszközmeghajtóval. Akkor talán lehetne NagyArcz.

                        Júzer szinten igaz, de ott – sokszor – még ennyi sem kell, elintézi a júzer maga a dolgot. Aki meg szervert használ és a biztonság mindenek előtt fontos, nem engedélyezi a modult a kernelben!

                      10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 5,573