Hmm…. Ha mondjuk mikrokerneles kialakításúra írta volna meg, akkor nem lehetne hanyattlökni egy hibás eszközmeghajtóval. Akkor talán lehetne NagyArcz.
Júzer szinten igaz, de ott – sokszor – még ennyi sem kell, elintézi a júzer maga a dolgot. Aki meg szervert használ és a biztonság mindenek előtt fontos, nem engedélyezi a modult a kernelben!