Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
VectoR wrote:ez nem igaz, az usb-k tápja nem áll le, főleg akkor, ha a BIOS-ban a billentyűzettel és egér klikkelésre való indítás engedélyezve van.
nézd meg a BIOS-t és az energia kezelést
Már pedig – normál beállítás esetén – leáll, nekem legalább is. Mind a notim, mind az asztalim.
Ja, kérem ha valaki piszkálta a bios-t, akkor piszkáljha azt vissza!VectoR wrote:ez nem igaz, az usb-k tápja nem áll le, főleg akkor, ha a BIOS-ban a billentyűzettel és egér klikkelésre való indítás engedélyezve van.nézd meg a BIOS-t és az energia kezelést
Már pedig – normál beállítás esetén – leáll, nekem legalább is. Mind a notim, mind az asztalim.
Ja, kérem ha valaki piszkálta a bios-t, akkor piszkáljha azt vissza!Ismerni és tudni valamit használni, az két dolog. Az, hogy valaki leírj egy megoldást és te rájössz, hogy ismered, egyáltalán nem minősít téged, max annyiban, hogy magadtól nem jöttél rá. Még ha pofon egyszerű is. Amit írtam, azzal root jogokat szereztél! Ha tetszik még kiadhatod utána a sudo su parancsot is és már „root” promptod is van!
Ha leállítod a géped, akkor az usb-ről nem kap áramot a külső hdd ergo le kell, hogy álljon… Innentől nem értem a kérdést!
Ha leállítod a géped, akkor az usb-ről nem kap áramot a külső hdd ergo le kell, hogy álljon… Innentől nem értem a kérdést!
birno wrote:Ennyire egyszerű nem lehet, ezeket a parancsokat mindenki megismeri ahogy linuxra vált.Te sem tudtad!
De működik! 😉
írd be parancssorba:
glxinfo | grep direct
mit dob ki?
írd be parancssorba:
glxinfo | grep direct
mit dob ki?
l_lorincz wrote:Na ez már egy értelmes kérdés. Telepített rendszer Ubuntu 7.04, 2 felhasználó tibi és laca. tibi-nek van root joga. távoli elérés ssh-val laca-ként vagyok bejelentkezve. Tibi-nél nem engedélyezett a távoli belépés. Ezek a tények.
A kérdés, hogy Hogyan változtatod meg az fstab tartalmát?
Most már jöhet a válasz.su tibi
-
SzerzőBejegyzés