Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Megoldott, ha teszel rá linuxot 🙂 Mármint a pda-ra!
Megoldott, ha teszel rá linuxot 🙂 Mármint a pda-ra!
bacsi2 wrote:Gyuszk wrote:„Arra figyelj, hogy 150 méterig tudod húzni, utána kell valami eszköz ami megismétli a jelet.”Én 100 méterről tudok.
Rosszul emlékeztem, ott a pont. 🙂
Hát ez sem pontos!
Kis infi:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Ethernetbacsi2 wrote:Gyuszk wrote:„Arra figyelj, hogy 150 méterig tudod húzni, utána kell valami eszköz ami megismétli a jelet.”Én 100 méterről tudok.
Rosszul emlékeztem, ott a pont. 🙂
Hát ez sem pontos!
Kis infi:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Ethernetsany wrote:” Egy jó (értsd: haszálható) fogó cirka 17kFt, műanyag sz@rt semmiképse vegyél 3-5kFtért”Hát igen!
A profi szerszámok marha drágák, viszont csak egyszer kell megvenni! 🙂
Egy teljesen hagyományos krimpelővel dolgozom már jó ideje ( 3 – 4 k lehet, én csak úgy kaptam ) és tökéletes. Azért 17k-t nem adnék egy fogóért!
sany wrote:” Egy jó (értsd: haszálható) fogó cirka 17kFt, műanyag sz@rt semmiképse vegyél 3-5kFtért”Hát igen!
A profi szerszámok marha drágák, viszont csak egyszer kell megvenni! 🙂
Egy teljesen hagyományos krimpelővel dolgozom már jó ideje ( 3 – 4 k lehet, én csak úgy kaptam ) és tökéletes. Azért 17k-t nem adnék egy fogóért!
tényleg ilyen nehéz beírni a gúgliba? egy halom találat van! Amúgy kábelt bármelyik villamossági boltban kapsz aljzattal együtt és – szerintem – fogót is be lehet szerezni…
tényleg ilyen nehéz beírni a gúgliba? egy halom találat van! Amúgy kábelt bármelyik villamossági boltban kapsz aljzattal együtt és – szerintem – fogót is be lehet szerezni…
Ember! Én a gépemhez használom a kernelt és nem clustereket építek. Ha az a meló, az más, egy 200 Mhz-es cpu-val rendelkező gépre eleve monolitikus kernelt tennék, amit leforgatnék egy gyorsabb gépen és azon nincs mit változtatni!
De felesleges ezt ragozni! Ha egyszer beállítod rendesen, akkor már csak másolni kell a configot és a make oldconfig-gal beállítod azokat is, melyek változtak.
Miköze a kernel fordításnak ahhoz, hogy téged érdekelnek az új szolgáltatások? Ha nincs időd, akkor forgasd le a kernelt és ne érdekeljenek az új szolgáltatások!
Nem technikailag/szakmailag állsz furcsán a dolgokhoz, hanem emberileg. De tőlem nyűglődj, ez nem linuxos probléma és te tudod, mire is van szükséged!Ember! Én a gépemhez használom a kernelt és nem clustereket építek. Ha az a meló, az más, egy 200 Mhz-es cpu-val rendelkező gépre eleve monolitikus kernelt tennék, amit leforgatnék egy gyorsabb gépen és azon nincs mit változtatni!
De felesleges ezt ragozni! Ha egyszer beállítod rendesen, akkor már csak másolni kell a configot és a make oldconfig-gal beállítod azokat is, melyek változtak.
Miköze a kernel fordításnak ahhoz, hogy téged érdekelnek az új szolgáltatások? Ha nincs időd, akkor forgasd le a kernelt és ne érdekeljenek az új szolgáltatások!
Nem technikailag/szakmailag állsz furcsán a dolgokhoz, hanem emberileg. De tőlem nyűglődj, ez nem linuxos probléma és te tudod, mire is van szükséged! -
SzerzőBejegyzés