pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Letölthető a platformfüggetlen ABEV! #2149163
    pomm
    Felhasználó

      Ha jól értettem, múlt időt használtál, akkor ne menjünk már a win95-ig vissza! Elég röhejes, hogy ennyi pénzért még egy programozót sem vettek fel, hanem önjelölt dilettáns ökrök vagy áltsulis számtech szakkörösök írták a progit. Mert nem hiszem el, hogy ilyet képzett programozó kiad a kezéből. Ha így melóznék akkor még munkanélkülinek is alkalmatlan lennék!
      A cikk amúgy korrekt, de pár troll már rástartolt.

      Hozzászólás: Wifi és a Gentoo #2143005
      pomm
      Felhasználó

        mindig vasy és nem mindíg

        Hozzászólás: Wifi és a Gentoo #2143006
        pomm
        Felhasználó

          mindig vasy és nem mindíg

          Hozzászólás: Route add „mentés” #2149234
          pomm
          Felhasználó
            xms wrote:
            Sziasztok,

            Olyan problémám van, hogy ha hozzáadok egy sort route ad-dal  a route táblához,  az csak az első újraindításig marad benne. Milyen módon lehet elmenteni, ezeket a beállításokat?  A  rendszer egyébként egy IpCop nevezetű  cucc.

            Üdv
            G

            Viszonylag kevés infit adtál, de akár scripttel is megoldhatod.
            #!/bin/sh
            route add paraméterek

            mented, chmod +x elmentett_fájl_neve, cp elmentett_fájl_neve /etc/init.d, ln -s /etc/init.d/elmentett_fájl_neve /etc/rc2/S90elmentett_fájl_neve

            Hozzászólás: Route add „mentés” #2149235
            pomm
            Felhasználó
              xms wrote:
              Sziasztok,

              Olyan problémám van, hogy ha hozzáadok egy sort route ad-dal  a route táblához,  az csak az első újraindításig marad benne. Milyen módon lehet elmenteni, ezeket a beállításokat?  A  rendszer egyébként egy IpCop nevezetű  cucc.

              Üdv
              G

              Viszonylag kevés infit adtál, de akár scripttel is megoldhatod.
              #!/bin/sh
              route add paraméterek

              mented, chmod +x elmentett_fájl_neve, cp elmentett_fájl_neve /etc/init.d, ln -s /etc/init.d/elmentett_fájl_neve /etc/rc2/S90elmentett_fájl_neve

              Hozzászólás: Wifi és a Gentoo #2142983
              pomm
              Felhasználó
                vasy05 wrote:
                A titkosítás a WPA-SPK ugye? Mert ha igen, az nekem kell!!!

                Ha ennyire korlátoltan állsz hozzá, akkor további sok sikert!

                Hozzászólás: Wifi és a Gentoo #2142984
                pomm
                Felhasználó
                  vasy05 wrote:
                  A titkosítás a WPA-SPK ugye? Mert ha igen, az nekem kell!!!

                  Ha ennyire korlátoltan állsz hozzá, akkor további sok sikert!

                  Hozzászólás: Nagyon-nagyon kezdő! #2149202
                  pomm
                  Felhasználó

                    Elösször is – bár a bagoly made in hungary – kicsit leállt az uhu fejlesztése, ezért inkább az ubuntut javaslom. ( Esetleg megpróbálhatod a kubuntut. )
                    Ha feltelepítetted, akkor jöhetnek a konkrét kérdések. Alapoknak talán:
                    http://szabilinux.hu

                    Hozzászólás: Nagyon-nagyon kezdő! #2149203
                    pomm
                    Felhasználó

                      Elösször is – bár a bagoly made in hungary – kicsit leállt az uhu fejlesztése, ezért inkább az ubuntut javaslom. ( Esetleg megpróbálhatod a kubuntut. )
                      Ha feltelepítetted, akkor jöhetnek a konkrét kérdések. Alapoknak talán:
                      http://szabilinux.hu

                      Hozzászólás: Letölthető a platformfüggetlen ABEV! #2149148
                      pomm
                      Felhasználó
                        borosspet wrote:
                        .
                        2) Olyan országban, ahol az elégedetlenkedõknek azt üzeni a miniszterelnök, hogy „egy ideig tüntetni fognak, majd megunják, és hazamennek”, illetve, hogy „akinek nem tetszik, annak el lehet mennie Magyarországról”, örülni kell még az ilyen csekély eredményeknek is…

                        Péter

                        Jó, akkor örüljünk annak is, hogy „csak” 300 Ft lett a kenyér kilója, pedig lehetne 400 Ft is..? Érdekes hozzáállás. Ha az állam diszkriminatívan lép fel, akkor arra vannak eszközök és nem az „örüljünk ennek is” az! A használhatatlan program ugyanúgy rossz, mintha nincs. Majd ha a wines verzió is ( ld előző hozzászólásom ) igényel „ügyeskedést”, vagy a linuxos nem, akkor lesznek az esélyek egyenlőek…

                      10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 5,573