Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha jól értettem, múlt időt használtál, akkor ne menjünk már a win95-ig vissza! Elég röhejes, hogy ennyi pénzért még egy programozót sem vettek fel, hanem önjelölt dilettáns ökrök vagy áltsulis számtech szakkörösök írták a progit. Mert nem hiszem el, hogy ilyet képzett programozó kiad a kezéből. Ha így melóznék akkor még munkanélkülinek is alkalmatlan lennék!
A cikk amúgy korrekt, de pár troll már rástartolt.mindig vasy és nem mindíg
mindig vasy és nem mindíg
xms wrote:Sziasztok,Olyan problémám van, hogy ha hozzáadok egy sort route ad-dal a route táblához, az csak az első újraindításig marad benne. Milyen módon lehet elmenteni, ezeket a beállításokat? A rendszer egyébként egy IpCop nevezetű cucc.
Üdv
GViszonylag kevés infit adtál, de akár scripttel is megoldhatod.
#!/bin/sh
route add paraméterekmented, chmod +x elmentett_fájl_neve, cp elmentett_fájl_neve /etc/init.d, ln -s /etc/init.d/elmentett_fájl_neve /etc/rc2/S90elmentett_fájl_neve
xms wrote:Sziasztok,Olyan problémám van, hogy ha hozzáadok egy sort route ad-dal a route táblához, az csak az első újraindításig marad benne. Milyen módon lehet elmenteni, ezeket a beállításokat? A rendszer egyébként egy IpCop nevezetű cucc.
Üdv
GViszonylag kevés infit adtál, de akár scripttel is megoldhatod.
#!/bin/sh
route add paraméterekmented, chmod +x elmentett_fájl_neve, cp elmentett_fájl_neve /etc/init.d, ln -s /etc/init.d/elmentett_fájl_neve /etc/rc2/S90elmentett_fájl_neve
vasy05 wrote:A titkosítás a WPA-SPK ugye? Mert ha igen, az nekem kell!!!Ha ennyire korlátoltan állsz hozzá, akkor további sok sikert!
vasy05 wrote:A titkosítás a WPA-SPK ugye? Mert ha igen, az nekem kell!!!Ha ennyire korlátoltan állsz hozzá, akkor további sok sikert!
Elösször is – bár a bagoly made in hungary – kicsit leállt az uhu fejlesztése, ezért inkább az ubuntut javaslom. ( Esetleg megpróbálhatod a kubuntut. )
Ha feltelepítetted, akkor jöhetnek a konkrét kérdések. Alapoknak talán:
http://szabilinux.huElösször is – bár a bagoly made in hungary – kicsit leállt az uhu fejlesztése, ezért inkább az ubuntut javaslom. ( Esetleg megpróbálhatod a kubuntut. )
Ha feltelepítetted, akkor jöhetnek a konkrét kérdések. Alapoknak talán:
http://szabilinux.huborosspet wrote:.
2) Olyan országban, ahol az elégedetlenkedõknek azt üzeni a miniszterelnök, hogy „egy ideig tüntetni fognak, majd megunják, és hazamennek”, illetve, hogy „akinek nem tetszik, annak el lehet mennie Magyarországról”, örülni kell még az ilyen csekély eredményeknek is…Péter
Jó, akkor örüljünk annak is, hogy „csak” 300 Ft lett a kenyér kilója, pedig lehetne 400 Ft is..? Érdekes hozzáállás. Ha az állam diszkriminatívan lép fel, akkor arra vannak eszközök és nem az „örüljünk ennek is” az! A használhatatlan program ugyanúgy rossz, mintha nincs. Majd ha a wines verzió is ( ld előző hozzászólásom ) igényel „ügyeskedést”, vagy a linuxos nem, akkor lesznek az esélyek egyenlőek…
-
SzerzőBejegyzés