pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Letölthető a platformfüggetlen ABEV! #2149149
    pomm
    Felhasználó
      borosspet wrote:
      .
      2) Olyan országban, ahol az elégedetlenkedõknek azt üzeni a miniszterelnök, hogy „egy ideig tüntetni fognak, majd megunják, és hazamennek”, illetve, hogy „akinek nem tetszik, annak el lehet mennie Magyarországról”, örülni kell még az ilyen csekély eredményeknek is…

      Péter

      Jó, akkor örüljünk annak is, hogy „csak” 300 Ft lett a kenyér kilója, pedig lehetne 400 Ft is..? Érdekes hozzáállás. Ha az állam diszkriminatívan lép fel, akkor arra vannak eszközök és nem az „örüljünk ennek is” az! A használhatatlan program ugyanúgy rossz, mintha nincs. Majd ha a wines verzió is ( ld előző hozzászólásom ) igényel „ügyeskedést”, vagy a linuxos nem, akkor lesznek az esélyek egyenlőek…

      Hozzászólás: Letölthető a platformfüggetlen ABEV! #2149146
      pomm
      Felhasználó
        BornToBePuli wrote:
        pomm wrote:
        BornToBePuli te egy igazi pöcs vagy! Amúgy abev meg minden nélkül…

        Igen ez én vagyok. Felismerem. Egy old-school PÖCS. Sajna nem léptem olyan szintre, mint te. Nem mindenkinek van lehetősége, hogy ilyen magasra jusson, mint te (ezt kultúráltságra értem..)

        Bár én jártatom itt a számat a legjobban kultúrátlanul. Na inkább megyek is.
        Majd még talán összefutunk.
        Csocsi

        Fusson veled össze a nyári villám! Pusztán arra céloztam – nemes egyszerűséggel – hogy vagy fizetett provokátor vagy, vagy részt vettél ennek a – jónak nem nevezhető – programnak a megalkotásában vagy valóban egy pöcs vagy.
        Valóban nem jutottál el arra a szintre mint én, hiszen nem érted a probléma lényegét és ehhez – azt hittem – nem kell informatikai végzettség. Bár lehet, hogy nem bürokratának kell lenni, hogy az ember túllásson a korlátokon.
        A program egy 0.01 alfa, tetszik, nem tetszik, ez van. Majd kíváncsi leszek, hogy mi lesz, ha a wines telepítőnél kihoznak olyat, hogy „akinek sp1 van az futtatás -> cmd és gépelje be a következő parancsokat”, „akinek sp2 az futtatás -> regedit -> módosítsa a következő kulcsot”
        Ha így lesz, akkor linuxon is belefér olyan trágya, amit most kiadtak!

        Hozzászólás: Letölthető a platformfüggetlen ABEV! #2149147
        pomm
        Felhasználó
          BornToBePuli wrote:
          pomm wrote:
          BornToBePuli te egy igazi pöcs vagy! Amúgy abev meg minden nélkül…

          Igen ez én vagyok. Felismerem. Egy old-school PÖCS. Sajna nem léptem olyan szintre, mint te. Nem mindenkinek van lehetősége, hogy ilyen magasra jusson, mint te (ezt kultúráltságra értem..)

          Bár én jártatom itt a számat a legjobban kultúrátlanul. Na inkább megyek is.
          Majd még talán összefutunk.
          Csocsi

          Fusson veled össze a nyári villám! Pusztán arra céloztam – nemes egyszerűséggel – hogy vagy fizetett provokátor vagy, vagy részt vettél ennek a – jónak nem nevezhető – programnak a megalkotásában vagy valóban egy pöcs vagy.
          Valóban nem jutottál el arra a szintre mint én, hiszen nem érted a probléma lényegét és ehhez – azt hittem – nem kell informatikai végzettség. Bár lehet, hogy nem bürokratának kell lenni, hogy az ember túllásson a korlátokon.
          A program egy 0.01 alfa, tetszik, nem tetszik, ez van. Majd kíváncsi leszek, hogy mi lesz, ha a wines telepítőnél kihoznak olyat, hogy „akinek sp1 van az futtatás -> cmd és gépelje be a következő parancsokat”, „akinek sp2 az futtatás -> regedit -> módosítsa a következő kulcsot”
          Ha így lesz, akkor linuxon is belefér olyan trágya, amit most kiadtak!

          Hozzászólás: Wifi és a Gentoo #2142973
          pomm
          Felhasználó

            kapcsold ki a titkosítást, majd így:
            iwconfig ra0 mode managed essid „dlink-Vasy”

            Hozzászólás: Wifi és a Gentoo #2142974
            pomm
            Felhasználó

              kapcsold ki a titkosítást, majd így:
              iwconfig ra0 mode managed essid „dlink-Vasy”

              Hozzászólás: Letölthető a platformfüggetlen ABEV! #2149116
              pomm
              Felhasználó

                BornToBePuli te egy igazi pöcs vagy! Amúgy abev meg minden nélkül…

                Hozzászólás: Letölthető a platformfüggetlen ABEV! #2149117
                pomm
                Felhasználó

                  BornToBePuli te egy igazi pöcs vagy! Amúgy abev meg minden nélkül…

                  Hozzászólás: Letölthető a platformfüggetlen ABEV! #2149078
                  pomm
                  Felhasználó

                    Ezt félreértettem.
                    Mellesleg, hogyna kell ezt telepíteni? Mert nekem ezt dobja:

                    Code:
                    pomm progik # java -jar abevjava_install_1_0_0.jar
                    IOsHandler.OS_NAME = linux
                    IOsHandler.OS_NAME = linux
                    message = user.home=/root
                    (9000) XML olvasó létrehozási hiba: :
                    Exception in thread „main” java.lang.NullPointerException
                      at jarinstaller.XMLParser.parse(XMLParser.java:66)
                      at jarinstaller.XMLParser.parse(XMLParser.java:74)
                      at jarinstaller.gui.MainFrame.loadParams(MainFrame.java:185)
                      at jarinstaller.gui.MainFrame.(MainFrame.java:112)
                      at jarinstaller.JarInstaller.exec(JarInstaller.java:55)
                      at jarinstaller.JarInstaller.main(JarInstaller.java:41)
                    pomm progik #
                                             
                    Hozzászólás: Letölthető a platformfüggetlen ABEV! #2149079
                    pomm
                    Felhasználó

                      Ezt félreértettem.
                      Mellesleg, hogyna kell ezt telepíteni? Mert nekem ezt dobja:

                      Code:
                      pomm progik # java -jar abevjava_install_1_0_0.jar
                      IOsHandler.OS_NAME = linux
                      IOsHandler.OS_NAME = linux
                      message = user.home=/root
                      (9000) XML olvasó létrehozási hiba: :
                      Exception in thread „main” java.lang.NullPointerException
                        at jarinstaller.XMLParser.parse(XMLParser.java:66)
                        at jarinstaller.XMLParser.parse(XMLParser.java:74)
                        at jarinstaller.gui.MainFrame.loadParams(MainFrame.java:185)
                        at jarinstaller.gui.MainFrame.(MainFrame.java:112)
                        at jarinstaller.JarInstaller.exec(JarInstaller.java:55)
                        at jarinstaller.JarInstaller.main(JarInstaller.java:41)
                      pomm progik #
                                               
                      Hozzászólás: Letölthető a platformfüggetlen ABEV! #2149074
                      pomm
                      Felhasználó

                        Akkor csak neked nem, mert nekem lejön 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 5,573