Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
borosspet wrote:.
2) Olyan országban, ahol az elégedetlenkedõknek azt üzeni a miniszterelnök, hogy „egy ideig tüntetni fognak, majd megunják, és hazamennek”, illetve, hogy „akinek nem tetszik, annak el lehet mennie Magyarországról”, örülni kell még az ilyen csekély eredményeknek is…Péter
Jó, akkor örüljünk annak is, hogy „csak” 300 Ft lett a kenyér kilója, pedig lehetne 400 Ft is..? Érdekes hozzáállás. Ha az állam diszkriminatívan lép fel, akkor arra vannak eszközök és nem az „örüljünk ennek is” az! A használhatatlan program ugyanúgy rossz, mintha nincs. Majd ha a wines verzió is ( ld előző hozzászólásom ) igényel „ügyeskedést”, vagy a linuxos nem, akkor lesznek az esélyek egyenlőek…
BornToBePuli wrote:pomm wrote:BornToBePuli te egy igazi pöcs vagy! Amúgy abev meg minden nélkül…Igen ez én vagyok. Felismerem. Egy old-school PÖCS. Sajna nem léptem olyan szintre, mint te. Nem mindenkinek van lehetősége, hogy ilyen magasra jusson, mint te (ezt kultúráltságra értem..)
Bár én jártatom itt a számat a legjobban kultúrátlanul. Na inkább megyek is.
Majd még talán összefutunk.
CsocsiFusson veled össze a nyári villám! Pusztán arra céloztam – nemes egyszerűséggel – hogy vagy fizetett provokátor vagy, vagy részt vettél ennek a – jónak nem nevezhető – programnak a megalkotásában vagy valóban egy pöcs vagy.
Valóban nem jutottál el arra a szintre mint én, hiszen nem érted a probléma lényegét és ehhez – azt hittem – nem kell informatikai végzettség. Bár lehet, hogy nem bürokratának kell lenni, hogy az ember túllásson a korlátokon.
A program egy 0.01 alfa, tetszik, nem tetszik, ez van. Majd kíváncsi leszek, hogy mi lesz, ha a wines telepítőnél kihoznak olyat, hogy „akinek sp1 van az futtatás -> cmd és gépelje be a következő parancsokat”, „akinek sp2 az futtatás -> regedit -> módosítsa a következő kulcsot”
Ha így lesz, akkor linuxon is belefér olyan trágya, amit most kiadtak!BornToBePuli wrote:pomm wrote:BornToBePuli te egy igazi pöcs vagy! Amúgy abev meg minden nélkül…Igen ez én vagyok. Felismerem. Egy old-school PÖCS. Sajna nem léptem olyan szintre, mint te. Nem mindenkinek van lehetősége, hogy ilyen magasra jusson, mint te (ezt kultúráltságra értem..)
Bár én jártatom itt a számat a legjobban kultúrátlanul. Na inkább megyek is.
Majd még talán összefutunk.
CsocsiFusson veled össze a nyári villám! Pusztán arra céloztam – nemes egyszerűséggel – hogy vagy fizetett provokátor vagy, vagy részt vettél ennek a – jónak nem nevezhető – programnak a megalkotásában vagy valóban egy pöcs vagy.
Valóban nem jutottál el arra a szintre mint én, hiszen nem érted a probléma lényegét és ehhez – azt hittem – nem kell informatikai végzettség. Bár lehet, hogy nem bürokratának kell lenni, hogy az ember túllásson a korlátokon.
A program egy 0.01 alfa, tetszik, nem tetszik, ez van. Majd kíváncsi leszek, hogy mi lesz, ha a wines telepítőnél kihoznak olyat, hogy „akinek sp1 van az futtatás -> cmd és gépelje be a következő parancsokat”, „akinek sp2 az futtatás -> regedit -> módosítsa a következő kulcsot”
Ha így lesz, akkor linuxon is belefér olyan trágya, amit most kiadtak!kapcsold ki a titkosítást, majd így:
iwconfig ra0 mode managed essid „dlink-Vasy”kapcsold ki a titkosítást, majd így:
iwconfig ra0 mode managed essid „dlink-Vasy”BornToBePuli te egy igazi pöcs vagy! Amúgy abev meg minden nélkül…
BornToBePuli te egy igazi pöcs vagy! Amúgy abev meg minden nélkül…
Ezt félreértettem.
Mellesleg, hogyna kell ezt telepíteni? Mert nekem ezt dobja:Code:pomm progik # java -jar abevjava_install_1_0_0.jar
IOsHandler.OS_NAME = linux
IOsHandler.OS_NAME = linux
message = user.home=/root
(9000) XML olvasó létrehozási hiba: :
Exception in thread „main” java.lang.NullPointerException
at jarinstaller.XMLParser.parse(XMLParser.java:66)
at jarinstaller.XMLParser.parse(XMLParser.java:74)
at jarinstaller.gui.MainFrame.loadParams(MainFrame.java:185)
at jarinstaller.gui.MainFrame.(MainFrame.java:112)
at jarinstaller.JarInstaller.exec(JarInstaller.java:55)
at jarinstaller.JarInstaller.main(JarInstaller.java:41)
pomm progik #
Ezt félreértettem.
Mellesleg, hogyna kell ezt telepíteni? Mert nekem ezt dobja:Code:pomm progik # java -jar abevjava_install_1_0_0.jar
IOsHandler.OS_NAME = linux
IOsHandler.OS_NAME = linux
message = user.home=/root
(9000) XML olvasó létrehozási hiba: :
Exception in thread „main” java.lang.NullPointerException
at jarinstaller.XMLParser.parse(XMLParser.java:66)
at jarinstaller.XMLParser.parse(XMLParser.java:74)
at jarinstaller.gui.MainFrame.loadParams(MainFrame.java:185)
at jarinstaller.gui.MainFrame.(MainFrame.java:112)
at jarinstaller.JarInstaller.exec(JarInstaller.java:55)
at jarinstaller.JarInstaller.main(JarInstaller.java:41)
pomm progik #
Akkor csak neked nem, mert nekem lejön 🙂
-
SzerzőBejegyzés