Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Akkor csak neked nem, mert nekem lejön 🙂
csaba wrote:nem vagyok egy scriptkiddie de :date |osd_cat
és ezzel az enyém a legrövidebb :))
Igen, de az xosd nem települ alapértelmezetten, tehát azt is fel kell rakni! 🙂 Amúgy tényleg nagyon jó!
csaba wrote:nem vagyok egy scriptkiddie de :date |osd_cat
és ezzel az enyém a legrövidebb :))
Igen, de az xosd nem települ alapértelmezetten, tehát azt is fel kell rakni! 🙂 Amúgy tényleg nagyon jó!
vizsla wrote:Az anál rendben van, de békával, meg kígyóval. Ehh!
(Bár a béka az érdekes eset… aszem meghaladja a fantáziámat… :))))A viccbe, ahol betiltják az erdő lakói között az óveszer használatát:
…medve, nem tudod, hogy tilos a koton, most megbüntetünk…
– Koton? Csak szopatom a kígyót!vizsla wrote:Az anál rendben van, de békával, meg kígyóval. Ehh!
(Bár a béka az érdekes eset… aszem meghaladja a fantáziámat… :))))A viccbe, ahol betiltják az erdő lakói között az óveszer használatát:
…medve, nem tudod, hogy tilos a koton, most megbüntetünk…
– Koton? Csak szopatom a kígyót!Amit te akarsz az a grub-install parancs!
Amit te akarsz az a grub-install parancs!
„Mi atyánk, ki vagy a mennyekben…”
„Mi atyánk, ki vagy a mennyekben…”
-
SzerzőBejegyzés