Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A harcias hangulathoz illő avatart váltottam… 🙂
Gilgamesh wrote:Az ötlet nem rossz de ehhez igen igen sok ember kell:D és sok munka és kitartás…Nem sok ember kell ehhez…de kitartás mindenképpen…
Gilgamesh wrote:Az ötlet nem rossz de ehhez igen igen sok ember kell:D és sok munka és kitartás…Nem sok ember kell ehhez…de kitartás mindenképpen…
Talán mert nem volt elég jelentkező…ezt inkább csaba tudja..,
Talán mert nem volt elég jelentkező…ezt inkább csaba tudja..,
programokat a synaptic-kal telepítsd – egyelőre ( aztán majd apt-get, ha menni fog a parancssor 🙂 )
lejátszónak mit használsz? Javaslom próbáld ki a vlc-t ( synaptic-kal keress rá )!programokat a synaptic-kal telepítsd – egyelőre ( aztán majd apt-get, ha menni fog a parancssor 🙂 )
lejátszónak mit használsz? Javaslom próbáld ki a vlc-t ( synaptic-kal keress rá )!A hibernálás működik rendesen?
A hibernálás működik rendesen?
Ok! Semmi baj!
Bepötyögöd a parancsot vmilyen terminálba:
lsmod
uname -a
amit kiír bemásolod, de csinálhatod úgy is, ahogy az előbb tettük
touch /home/pomm/teszt.txt
lsmod >/home/pomm/teszt.txt
uname -a >>/home/pomm/teszt.txtaztán csatolod.
-
SzerzőBejegyzés