Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ok! Semmi baj!
Bepötyögöd a parancsot vmilyen terminálba:
lsmod
uname -a
amit kiír bemásolod, de csinálhatod úgy is, ahogy az előbb tettük
touch /home/pomm/teszt.txt
lsmod >/home/pomm/teszt.txt
uname -a >>/home/pomm/teszt.txtaztán csatolod.
Hm…
uname -a
lsmod
ezeket is nézzük meg!Hm…
uname -a
lsmod
ezeket is nézzük meg!Ok! Ha lehúzod az egeret, akkor is fagy? Próbáltad?
Ok! Ha lehúzod az egeret, akkor is fagy? Próbáltad?
Azért egy baloldali kormány, amely épp totál taccsra vágja az országot és a hazugságainak az üvöltözése közben a viszhang a „spóróljunk gyerekek”, hoz ilyen döntést, gondolod a baloldali sajtó/média a jó választás? Szakmai portált/újságot meg nem olvas minden ember!
Sajnos ez politika!
A helyzet, hogy – perpill – egy magát baloldalinak mondó kormány hoz jobboldali döntéseket egy szélsőliberális kisebbség nyomására. Ezt hívhatja bárki, ahogy akarja és le is lehet engem büdösmagyarozni, de tény. Ha fordítva lenne, akkor a népszabadságot kellene megkeresni.
Mielőtt bárki ebből itt amolyan antimindenki topicot akarna faragni, jegyezzük meg, hogy én sem lopcsány-móka csapatával nem értek egyet, sem orbánékkal és gárda tag sem vagyok 🙂
Ha a szélsőjobboldali média a megoldás, azt választjuk, ha a szélsőbal, akkor azt. A megoldás mindegykitől érkezik, csak érkezzen!Azért egy baloldali kormány, amely épp totál taccsra vágja az országot és a hazugságainak az üvöltözése közben a viszhang a „spóróljunk gyerekek”, hoz ilyen döntést, gondolod a baloldali sajtó/média a jó választás? Szakmai portált/újságot meg nem olvas minden ember!
Sajnos ez politika!
A helyzet, hogy – perpill – egy magát baloldalinak mondó kormány hoz jobboldali döntéseket egy szélsőliberális kisebbség nyomására. Ezt hívhatja bárki, ahogy akarja és le is lehet engem büdösmagyarozni, de tény. Ha fordítva lenne, akkor a népszabadságot kellene megkeresni.
Mielőtt bárki ebből itt amolyan antimindenki topicot akarna faragni, jegyezzük meg, hogy én sem lopcsány-móka csapatával nem értek egyet, sem orbánékkal és gárda tag sem vagyok 🙂
Ha a szélsőjobboldali média a megoldás, azt választjuk, ha a szélsőbal, akkor azt. A megoldás mindegykitől érkezik, csak érkezzen!Sztem jobb egy saját wiki. A probléma orientáltság jó alap. Ha egy probléma bizonyos hack alapján megoldható/orvosolható, akkor annak megéri egy szócikket létrehozni. Az általánosabb témák már nem ilyen egyszerűek, hiszen kár kétszer ugyanazon dolgozni. Viszont linkelni lehet rá. Tehát ha vki kizárólag az LF-et látogatja ügyes-bajos dolgaival, akkor innen is eljuthat a hup-ra vagy bármelyik wiki lapra, ha ott van a megoldás… Nem tudom érthető volt-e, amit írni akartam…
Jöhet a kőzápor… 😀
Sztem jobb egy saját wiki. A probléma orientáltság jó alap. Ha egy probléma bizonyos hack alapján megoldható/orvosolható, akkor annak megéri egy szócikket létrehozni. Az általánosabb témák már nem ilyen egyszerűek, hiszen kár kétszer ugyanazon dolgozni. Viszont linkelni lehet rá. Tehát ha vki kizárólag az LF-et látogatja ügyes-bajos dolgaival, akkor innen is eljuthat a hup-ra vagy bármelyik wiki lapra, ha ott van a megoldás… Nem tudom érthető volt-e, amit írni akartam…
Jöhet a kőzápor… 😀
Első nekifutásra, húzd le az egeret az usb-ről, azután csatlakoztasd le az áramforrásról! Úgyis fagy?Nem írtad milyen noti! FSC?
-
SzerzőBejegyzés