pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 891-900 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Aksiról kapásból befagy! #2145367
    pomm
    Felhasználó

      Ok! Semmi baj!
      Bepötyögöd a parancsot vmilyen terminálba:
      lsmod
      uname -a
      amit kiír bemásolod, de csinálhatod úgy is, ahogy az előbb tettük
      touch /home/pomm/teszt.txt
      lsmod >/home/pomm/teszt.txt
      uname -a >>/home/pomm/teszt.txt

      aztán csatolod.

      Hozzászólás: Aksiról kapásból befagy! #2145362
      pomm
      Felhasználó

        Hm…
        uname -a
        lsmod
        ezeket is nézzük meg!

        Hozzászólás: Aksiról kapásból befagy! #2145363
        pomm
        Felhasználó

          Hm…
          uname -a
          lsmod
          ezeket is nézzük meg!

          Hozzászólás: Aksiról kapásból befagy! #2145358
          pomm
          Felhasználó

            Ok! Ha lehúzod az egeret, akkor is fagy? Próbáltad?

            Hozzászólás: Aksiról kapásból befagy! #2145359
            pomm
            Felhasználó

              Ok! Ha lehúzod az egeret, akkor is fagy? Próbáltad?

              pomm
              Felhasználó

                Azért egy baloldali kormány, amely épp totál taccsra vágja az országot és a hazugságainak az üvöltözése közben a viszhang a „spóróljunk gyerekek”, hoz ilyen döntést, gondolod a baloldali sajtó/média a jó választás? Szakmai portált/újságot meg nem olvas minden ember!
                Sajnos ez politika!
                A helyzet, hogy – perpill – egy magát baloldalinak mondó kormány hoz jobboldali döntéseket egy szélsőliberális kisebbség nyomására. Ezt hívhatja bárki, ahogy akarja és le is lehet engem büdösmagyarozni, de tény. Ha fordítva lenne, akkor a népszabadságot kellene megkeresni.
                Mielőtt bárki ebből itt amolyan antimindenki topicot akarna faragni, jegyezzük meg, hogy én sem lopcsány-móka csapatával nem értek egyet, sem orbánékkal és gárda tag sem vagyok 🙂
                Ha a szélsőjobboldali média a megoldás, azt választjuk, ha a szélsőbal, akkor azt. A megoldás mindegykitől érkezik, csak érkezzen!

                pomm
                Felhasználó

                  Azért egy baloldali kormány, amely épp totál taccsra vágja az országot és a hazugságainak az üvöltözése közben a viszhang a „spóróljunk gyerekek”, hoz ilyen döntést, gondolod a baloldali sajtó/média a jó választás? Szakmai portált/újságot meg nem olvas minden ember!
                  Sajnos ez politika!
                  A helyzet, hogy – perpill – egy magát baloldalinak mondó kormány hoz jobboldali döntéseket egy szélsőliberális kisebbség nyomására. Ezt hívhatja bárki, ahogy akarja és le is lehet engem büdösmagyarozni, de tény. Ha fordítva lenne, akkor a népszabadságot kellene megkeresni.
                  Mielőtt bárki ebből itt amolyan antimindenki topicot akarna faragni, jegyezzük meg, hogy én sem lopcsány-móka csapatával nem értek egyet, sem orbánékkal és gárda tag sem vagyok 🙂
                  Ha a szélsőjobboldali média a megoldás, azt választjuk, ha a szélsőbal, akkor azt. A megoldás mindegykitől érkezik, csak érkezzen!

                  Hozzászólás: Linuxforum wiki #2145416
                  pomm
                  Felhasználó

                    Sztem jobb egy saját wiki. A probléma orientáltság jó alap. Ha egy probléma bizonyos hack alapján megoldható/orvosolható, akkor annak megéri egy szócikket létrehozni. Az általánosabb témák már nem ilyen egyszerűek, hiszen kár kétszer ugyanazon dolgozni. Viszont linkelni lehet rá. Tehát ha vki kizárólag az LF-et látogatja ügyes-bajos dolgaival, akkor innen is eljuthat a hup-ra vagy bármelyik wiki lapra, ha ott van a megoldás… Nem tudom érthető volt-e, amit írni akartam…

                    Jöhet a kőzápor… 😀

                    Hozzászólás: Linuxforum wiki #2145417
                    pomm
                    Felhasználó

                      Sztem jobb egy saját wiki. A probléma orientáltság jó alap. Ha egy probléma bizonyos hack alapján megoldható/orvosolható, akkor annak megéri egy szócikket létrehozni. Az általánosabb témák már nem ilyen egyszerűek, hiszen kár kétszer ugyanazon dolgozni. Viszont linkelni lehet rá. Tehát ha vki kizárólag az LF-et látogatja ügyes-bajos dolgaival, akkor innen is eljuthat a hup-ra vagy bármelyik wiki lapra, ha ott van a megoldás… Nem tudom érthető volt-e, amit írni akartam…

                      Jöhet a kőzápor… 😀

                      Hozzászólás: Aksiról kapásból befagy! #2145354
                      pomm
                      Felhasználó

                        Első nekifutásra, húzd le az egeret az usb-ről, azután csatlakoztasd le az áramforrásról! Úgyis fagy?Nem írtad milyen noti! FSC?

                      10 bejegyzés megtekintése - 891-900 / 5,573