Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Első nekifutásra, húzd le az egeret az usb-ről, azután csatlakoztasd le az áramforrásról! Úgyis fagy?Nem írtad milyen noti! FSC?
Kevés az infi!
Milyen laptop?
Kellene egy ilyen (természetesen helyettesítsd be a te home könyvtáraddal ):Code:pomm:/home/pomm# touch /home/pomm/lf.txt
pomm:/home/pomm# lspci >/home/pomm/lf.txt
pomm:/home/pomm# lsusb >>/home/pomm/lf.txt
pomm:/home/pomm# lshw >>/home/pomm/lf.txt
pomm:/home/pomm# dmesg | tail >> /home/pomm/lf.txtA létrejövő txt állományt csatold légyszíves és csatold a /var/log/Xorg0.log fájlt is.
Kevés az infi!
Milyen laptop?
Kellene egy ilyen (természetesen helyettesítsd be a te home könyvtáraddal ):Code:pomm:/home/pomm# touch /home/pomm/lf.txt
pomm:/home/pomm# lspci >/home/pomm/lf.txt
pomm:/home/pomm# lsusb >>/home/pomm/lf.txt
pomm:/home/pomm# lshw >>/home/pomm/lf.txt
pomm:/home/pomm# dmesg | tail >> /home/pomm/lf.txtA létrejövő txt állományt csatold légyszíves és csatold a /var/log/Xorg0.log fájlt is.
Vector, azt nem várhatod, hogy mindenki egyetért veled. Mivel ennek van politikai/anyagi oldala is, természetes, hogy – akár a lf akár a hup köreiben – vannak jó szakemberek, akik azért szélsőliberális és/vagy m$ érdekeltek.
Ők tuti, hogy támadni fognak minden hasonló kezdeményezéet. A többség azért maximálisan egyetért veled, szurkol és támogat!Vector, azt nem várhatod, hogy mindenki egyetért veled. Mivel ennek van politikai/anyagi oldala is, természetes, hogy – akár a lf akár a hup köreiben – vannak jó szakemberek, akik azért szélsőliberális és/vagy m$ érdekeltek.
Ők tuti, hogy támadni fognak minden hasonló kezdeményezéet. A többség azért maximálisan egyetért veled, szurkol és támogat!+1
Én támogatnám.
+1
Én támogatnám.
Én is javasoltam egy wiki-szerű lapot, mert beküldözgetni, aztán – ha észreveszel egy hibát – két hét múlva újra beküldeni…elég körülményes. Nem beszélve a javítandó leírásokról.
Az ötlet nem lenne rossz, mert – sajnos – összegyűjtött magyar howto-k nincsenek, vagy elég régiek. Persze nem feltétlen a spanyolviaszt kell újra feltalálni, viszont a manuálok fordítása vagy az újabb/divatosabb disztrók installálásának/beállításának ( screenshotokkal ) leírása hasznos lehet. Gondolok itt az ismert akadályokra, bugokra, stb…
Az alapok viszont hiányoznak:
saját tárhely
saját domain
együttműködő csapat ( némi linuxos ismerettel )
Az első három, aminek hiányában senki nem fogja komolyan venni a lapot, bár ettől még biztos sokaknak segít.ui.:
Az, hogy ki hogyan épít fel egy ilyen oldalt, az az ízlésének dolga, az meg megint más kérdés, mennyire hasznos.Én is javasoltam egy wiki-szerű lapot, mert beküldözgetni, aztán – ha észreveszel egy hibát – két hét múlva újra beküldeni…elég körülményes. Nem beszélve a javítandó leírásokról.
Az ötlet nem lenne rossz, mert – sajnos – összegyűjtött magyar howto-k nincsenek, vagy elég régiek. Persze nem feltétlen a spanyolviaszt kell újra feltalálni, viszont a manuálok fordítása vagy az újabb/divatosabb disztrók installálásának/beállításának ( screenshotokkal ) leírása hasznos lehet. Gondolok itt az ismert akadályokra, bugokra, stb…
Az alapok viszont hiányoznak:
saját tárhely
saját domain
együttműködő csapat ( némi linuxos ismerettel )
Az első három, aminek hiányában senki nem fogja komolyan venni a lapot, bár ettől még biztos sokaknak segít.ui.:
Az, hogy ki hogyan épít fel egy ilyen oldalt, az az ízlésének dolga, az meg megint más kérdés, mennyire hasznos.Én arra gondoltam, hogy nem sztrájkolsz, hanem simán megcrackeled a célgépet és úgy teszed pihibe. Csak nem akartam így kiírni.
-
SzerzőBejegyzés